Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin (centrum)
Pyrzyce
Gryfino
Goleniów
Międzyzdroje
Świnoujście
Police
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język norweski32 - 70 / 45 min

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

LEKTOR JĘZYKA NORWESKIEGO z 15-letnim doświadczeniem w największych szkołach językowych , na uczelniach i w firmach udzieli prywatnych lekcji indywidualnie , lub w grupach.. Nauka języka norweskiego dla każdego - od podstaw , oraz dla zaawansowanych , wszystkie poziomy zaawansowania , przygotowanie dla wyjeżdżających i nie tylko. Dodatkowo materiał szkoleniowy, książki, ćwiczenia itp. Również słownictwo zawodowe z branży: medycznej, elektrycznej, budowlanej, stoczniowej, hotelarstwo, gastronomia, dla kierowców, monterów rusztowań itp..

Moje doświadczenie to ponad 15 lat nauczania w największych liczących się w całej Polsce szkołach językowych, na uczelniach, w dużych firmach polskich, międzynarodowych i norweskich (na życzenie Referencje), między innymi:
- Ogólnopolska szkoła językowa British School -7 lat pracy w 5 placówkach w kilku miastach Polski -w tym okresie przeprowadziłem kilkadziesiąt kursów języka norweskiego-grupowych i indywidualnych dla kilkuset osób na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy semestralne, standardowe i specjalistyczne, tłumaczenia.
- Business Language Center - 2 lata pracy -(kursy dla klientów biznesowych na wysokich szczeblach zarządzania w tym prezesi, dyrektorzy, oraz członkowie zarządu dużych firm i korporacji).
- Centrum Edukacji Omnia - 3 lata
- Translatica - 2 lata
- C.E. Efekt - 2 lata - prowadzenie kursów standardowych, oraz dla firm
- Akademia Języków Obcych i Kultur Narodów - 3 lata
- Norweska firma Teknotherm Marine HVAC - 1 rok -kurs j.norweskiego dla pracowników firmy.
- Collegium Balticum - 3 lata pracy
- Empik School Ogólnopolska Szkoła Językowa - 3 lata pracy -(kursy grupowe i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe i specjalistyczne..
- 2 lata własnej działalności
Poza wymienionymi przeprowadziłem dziesiątki kursów języka norweskiego dla mniejszych szkół językowych, uczelni, dużych firm: polskich, norweskich i międzynarodowych (w tym między innymi Genfer Lloyd, stocznia Makrum Pomerania, firmy rekrutacyjne na terenie sporej części Polski oraz w Norwegii w okolicach Stavanger, Dramen i w Oslo, także kursy unijne, zawodowe, skandynawistyka, oraz wiele innych…
Wśród moich uczniów których nauczyłem biegłego posługiwania się językiem norweskim znajdują się dzieci w wieku od 5 lat, uczniowie, studenci, osoby dorosłe i starsze, pracownicy różnych branż, a także dyrektorzy, kadra kierownicza, członkowie zarządu i prezesi dużych firm..
Tel.512-360-840.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2004 - aktualnie
British School, Empik School, Centrum Edukacji Omnia, Teknotherm Marine HVAC, Translatica, C.E. Efekt, Akademia Języków Obcych i Kultur Narodów, Collegium Balticum

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
ołówekDodaj opinię
avatar
Arecki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 października 2019

Facet nie ma pojęcia o lekcjach i nauce ! Nie posiada stosownych Kwalifikacji !!!! Jest po jakimś tam kursie bez żadnych studiów ! Oszust !!!! Weryfikujcie dokładnie takich ! strata czasu i pieniedzy !!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Pan Marek jest wspaniałym korepetytorem. Już od pierwszej lekcji utrzymywany jest wysoki poziom, zna odpowiedz na każde pytanie, a co najlepsze- zna zasady, które pozwalają nam na naukę języka szybko i efektownie. Polecam!!

ołówekDodaj opinię