Mariusz Marondel

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć :)

Mam na imię Mariusz i chciałbym cię zaprosić na nasze lekcje programowania przeznaczone dla osób początkujących. Zanim jednak o lekcjach, to …

… kilka słów o mnie:

  • Jestem absolwentem Politechniki Krakowskiej (inżynier) oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego (magister), gdzie studiowałem na kierunkach informatycznych.
  • Przez prawie 4 lata pracowałem dla jednej z krakowskich firm, gdzie zajmowałem się tworzeniem i utrzymaniem aplikacji przeznaczonych na Androida. W chwili obecnej prowadzę i rozwijam własną działalność informatyczną.
  • Dodatkowo już dwukrotnie prowadziłem kurs programowania dla początkujących w języku Java.
  • Poza programowaniem interesuję się również grą na pianinie i gitarze, chodzeniem po górach, gotowaniem, itp…

To tyle o mnie. A teraz co nieco o lekcjach programowania:

  • Na naszych lekcjach poznasz kilka z popularniejszych języków programowania (python, C++, java, …), wszystko w zależności od twoich zainteresowań i potrzeb.
  • Oprócz tego nauczysz się przede wszystkim myśleć jak programista . Znajomość języka programowania to jedno, ale każdy programista powinien posiadać też kilka innych umiejętności.
  • Zdobędziesz również wszelką wiedzę informatyczną niezbędną dla każdego programisty.

Niezależnie od tego, czy w przyszłości chcesz zostać programistą, znaleźć nowe hobby, czy też po prostu sprawdzić swoje umiejętności: zapraszam Cię na nasze lekcje programowania.

Na pierwszej, DARMOWEJ , lekcji porozmawiamy na temat twoich oczekiwań, ustalimy cele a także napiszesz swój pierwszy program :)

Zapraszam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 04.2018
Politechnika Krakowska
Inżynier
Informatyka
10.2018 - 08.2020
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Informatyka Ogólna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.