Mariusz Machnikowski

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Rumia

Mariusz Machnikowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Mariusz Machnikowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Pan Mariusz jest świetnym nauczycielem który nie dość że przygotował mnie do matury tak że zdanie było pewne, to jeszcze pobudził moją aspiracje do tego bym wbił 70%. Ma super techniki, jest bardzo profesjonalny i sympatyczny. Na serio korepetytor warty polecenia

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Dzięki Panu Mariuszowi wydostałam się z poziomu ledwie zadawalającego i napisałam maturę na 80%. To chyba mówi samo za siebie :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Pan Mariusz pomógł mi nadgonić i uzupełnić zaległości z poprzednich lat oraz uzyskiwać oceny dobre i bardzo dobre ze sprawdzianów i kartkówek w ll klasie liceum. Polecam wszystkim, których matematyka przeraża lub jest problemem, Pan Mariusz rozwiewa wszystkie wątpliwości i dodaje skrzydeł w czasie zajęć.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Najlepszy korepetytor w całym trójmieście, serdecznie polecam !!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Bardzo polecam Pana Mariusza- bardzo lubiany, merytoryczny, rzetelny i kompetentny . Bezcenna pomoc:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

My , rodzice uczennicy 3 klasy gimnazjum , w trudnym roku wspaniałej reformy jesteśmy wdzięczni, pełni uznania i dziękujemy za naszej córki sukces rekrutacyjny wbardzo dobrym gdyccńskim licecum . Polecamy wszystkim . Pełen profesjonalizm i klasa .

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Do matury zostało mało czasu, a ja dalej miałem z nią ogromne trudności. Zaledwie 3 miesiące przed samą maturą zdecydowałem się na korepetycje u Pana Mariusza.
Jest to wybitny korepetytor z indywidualnym podejściem do ucznia.
Nie tylko rzetelnie przygotuję do matury, ale i zachęci do nauki.
Bardzo sympatyczny człowiek, z którym lekcję to czysta przyjemność i ogromna dawka wiedzy ze spotkania na spotkanie. Serdecznie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Zwróciłem się o pomoc do pana Mariusza po półrocznej, nieudolnej nauce matematyki w klasie matury międzynarodowej. Materiał ze szkoły powodował u mnie gęsią skórkę i załamanie nerwowe, a dobre zdanie egzaminu końcowego wydawało się niemożliwe. Dzięki lekcjom z tym niezwykłym matematykiem o bardzo szerokich zainteresowaniach zacząłem radzić sobie przyzwoicie do tego stopnia, że wyniki moich matur próbnych oscylowały w przedziale 70-80%. Już po egzaminach nie mam najmniejszych obaw o zadowalający wynik.
Niezależnie od tego, czy jesteś gimnazjalistą, licealistą czy studentem i nie czujesz się pewnie na zajęciach matematyki, bądź obawiasz się nadchodzących egzaminów, nie wahaj się ani chwili i zwróć się do pana Mariusza, który skutecznie pozbawi Cię lęku przed "królową nauk", a jednocześnie zarazi Cię swoją pasją do innych dziedzin, takich jak choćby literatura czy sport.
Najlepszy korepetytor, jakiego w życiu miałem; polecam z całego serca!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Pan Mariusz jest świetnym korepetytorem, a matematyke na każdym poziomie tłumaczy doskonale. Dzięki Panu Mariuszowi rozwinalem swoją pasję do tego przedmiotu. Polecam korepetycje z Panem Mariuszem zarówno osobom które chcą polepszyć swoje wyniki w nauce, jak i tym którzy chcą się rozwijać ponadprogramowo (:

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Pan Mariusz uczy matematyki bardzo porządnie, oprócz tego jest cierpliwy, sympatyczny i kontaktowy. Doskonale tłumaczy, nauczył mnie matematycznego myślenia, wyniki w matematyce po tych lekcjach znacznie mi się poprawiły, a sama matura z matematyki, dzięki tym korepetycjom poszła mi bardzo dobrze. Bardzo polecam każdemu szukającemu korepetytora rzetelnie uczącego tego przedmiotu i sprawiającego, że nauka matematyki stanie się przyjemnością.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Pan Mariusz to świetny nauczyciel przejrzyście tłumaczy i dokładnie objaśnia każdy temat. Dzięki niemu udało mi się wyciągnąć matematykę. Nie mam już problemów z ciągami , regułą prawdopodobieństwa i z geometrią przestrzenną. Pan Mariusz to nie tylko wysoce wykwalifikowany nauczyciel ale także szalenie interesujący człowiek z którym można porozmawiać na wiele tematów. Cieszę się , że na niego trafiłem bo pomógł mi w matematyce lepiej niż nie jeden korepetytor

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Pan Mariusz to niesamowity nauczyciel jak i osoba. Lekcje matematyki z nim to nie nudne siedzenie i liczenie, lecz fascynujące dochodzenie do rozwiązań. Najpierw wizualizacja zadania, potem wzajemna burza myśli, aż w końcu uporządkowanie wszystkiego i podanie odpowiedzi.
To właśnie dzięki takiej analizie oraz dodatkowym, niesztampowym wskazówkom Pana Mariusza zamiast 35-40% z próbnych matur z matematyki rozszerzonej otrzymywałam 78-85% i myślę, że nie mniej otrzymam z prawdziwej matury. Co więcej, ten wyjątkowo utalentowany matematyk to niezwykle ciekawa osoba, która zachwyca swoją wszechstronną wiedzą, dzięki czemu lekcje zawsze są wzbogacane ciekawostkami. Zapewniam, że Pan Mariusz zdoła doprowadzić wszystkich do ich założonego celu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Studiuję informatykę i ekonometrię na UG. Po naszej pierwszej sesji od razu zauważyłem, że pan Mariusz zna się na rzeczy - posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w łatwy i przyjemny sposób. Dzięki Niemu nie mam już problemu z kolokwiami i egzaminami. Jestem pewien, że mogę polecić pana Mariusza każdemu, nawet tym bardziej opornym na matematykę :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Dla p.Mariusza zdecydowanie 5 gwiazdek. Z Jego pomocy korzystałam dwukrotnie a zasadniczo w dwóch pokoleniach.
Przygotowywał do matury mojego syna. Syn uczęszczał do VLO-nauczycielka nie dawała mu żadnych szans na maturze,
P.Mariusz wziął go pod swoje skrzydła od pażdziernika do kwietnia-
i wielka radość a jeszcze większe zaskoczenie :na maturze pisemnej ocena bardzo dobra, na ustnej ocena dobra. Wnioski nasuwają się same.
W tym roku przygotowywał mojego wnuka, studenta informatyki UG, do kolokwium. Też pełny sukces./na 25 piszących 6 osób zaliczyło/.
Nigdy nie słyszałam o żadnym innym korepetytorze, którego podopieczni odnosiliby takie sukcesy. Co tu dużo mówić: właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Pragnę podziękować nie tylko za wspaniałe wyniki matematyczne syna i wnuka, ale także za fascynujące rozmowy ze mną o literaturze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.