Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Czeladź
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Siemianowice Śląskie
Piekary Śląskie
Katowice
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 - 100 / 60 min

Mariusz

Opis ogłoszenia

Zapraszam do współpracy osoby wymagające i zdecydowane , które cenią sobie wysoką jakość nauki oraz którym zależy na podniesieniu kompetencji językowych lub nabyciu umiejętności komunikacyjnych w języku niemieckim. 

Germanista, absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Universität Stuttgart w Niemczech, spec. metodyka i dydaktyka nauczania języka niemieckiego (Deutsch als Fremdsprache), absoilwent studiów i kursów w zakresie Wirtschaftsdeutsch, Deutsch in der mündlichen Kommunikation, Internationalle Kommunikation in der deutschen Sprache.

Ofertuję najwyższą jakość, a jeśli Ty też będziesz zaangażowany/a, to także szybkie efekty. 

Zajęcia z języka niemieckiego*] dla DOROSŁYCH  I MŁODZIEŻY  od  poziomu początkującego do zaawansowanego. 

MÓJ PROFIL

Posiadam bardzo duże doświadczenie jako lektor, zwłaszcza  w pracy  z osobami dorosłymi , które potrzebują języka niemieckiego w aktualnym miejscu pracy lub planujących wyjechać do pracy za granicę. 

Mam doświadczenie w nauczaniu języka specjalistycznego w zakresie  m. in.:

  • budownictwa,
  • mechaniki,
  • opieki nad osobami starszymi.
  • medycyny,
  • logistyki i branży automotive,
  • turystyki i gastronomii,
  • prawa, psychologii,
  • ekonomii,
  • marketing i zarządzanie,

Najważniejsza jest dla mnie KOMUNIKACJA W J. NIEMIECKIM   nawet na poziomie początkującym. Kładę nacisk na poprawność pod kątem gramatycznym, ale zależy mi na konwersacjach oraz zdobywaniu przez moich kursantów niezbędnego słownictwa.

Od kilku lat prowadzę szkolenia z języka niemieckiego ogólnego i specjalistycznego w wiodących na rynku dużych oraz nieco mniejszych firmach oraz korporacjach zlokalizowanych na terenie Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego działających w branży m. in. automotive , logistycznej, budowlanej, IT, spożywczej czy medycznej, finansowej czy spawaliczej.

Współpracuję z kadrą menadżerską , w tym prezesami, dyrektorami, kierownikami działów oraz pracownikami  średniego i niższego szczebla (referencje na życzenie).

Moimi Kursantami są m. in. lekarze i personel medyczny, kierowcy, logistycy, opiekunki osób starszych, menadżerowie wielkich i małych firm mających relacje z Niemcami, Austriakami, Szwajcarami oraz pracownicy m. in. działów IT, automotive, księgowości, reklamy, sprzedaży.

Brałem udział w wyjazdach studyjnych i misjach gospodarczych m. in. na II Kongres Handlu Zagranicznego w Moguncji oraz w Międzynarodowych Targach Spożywczych ANUGA w Kolonii.

Przeprowadzam AUDYTY JĘZYKOWE oraz wykonuję TŁUMACZENIA pism oraz dokumentów w konfiguracji PL-DE i DE-PL.

Zajęcia prowadzę z wykorzystaniem elementów coachingu językowego, który pozwala na utrzymanie motywacji do nauki oraz szybką realizajcę celów, tj. znalezienie pracy w krajach niemieckojęzycznych.

CO MNIE WYRÓŻNIA ?

Jestem cierpliwy, sumienny i dokładny. Jestem doświadczonym trenerem językowym, dlatego  bardzo łatwo nawiązuję relacje z Kursantami, co pozwala na szybkie osiąganie wyników.

Szczególnie mocno dbam o relacje oraz dbam o bardzo dobrą atmosferę na zajęciach. 

Zajęcia prowadzę w oparciu o najlepsze i sprawdzone narzędzia dydaktyczne , które pozwalają na szybką komunikację w języku niemieckim , nawet na poziomie podstawowym.

Dostosowuję tempo, czas i styl prowadzenia zajęć do oczekiwań i potrzeb Kursanta .

Na życzenie Kursanta wystawiam zaświadczenia lub certyfikaty oraz faktury .

Dla osób spoza obszaru Górnego Śląska i Zagłębia oferuję zajęcia online (Skype).

Posiadam liczne listy polecające , które chętnie przedstawię osobom zainteresowanym.

Zapraszam na spotkanie organizacyjne, którego celem będzie poznanie się oraz określenie Państwa potrzeb. 

Uwaga!

Nie piszę prac, nie odrabiam zadań domowych oraz nie zdaję egzaminów online za studentów. Ale chętnie Cię przygotuję i przekażę odpowiednią wiedzę na najwyższym poziomie ;)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Germanistyka
10.2007 - 02.2008
Universitat Stuttgart
Deutsch als Fremdsprache, Wirtschaftsdeutsch u. Wirtschaftskommunikation, Komminikation innder Fachsprache
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.