Mariusz Gandziarowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Wilda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Poliglota z zamiłowania, uczę się bo uwielbiam i chcę tą pasją zarazić innych (ale nic na siłę), obecnie porozumiewam się w 6 językach obcych ale mam o wiele większe ambicje. Korepetycje prowadzę od ponad 10 lat, pracowałem już zarówno z dziećmi jak i osobami starszymi, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, to od Ciebie zależy ile chcesz się nauczyć no i jak szybko.Mitem jest że trzeba mieć talent do języków - przyjdź a Ci to udowodnię i wytłumaczę jak uczą się poligloci.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
UAM w Poznaniu
Licencjat
Filologia ukraińsko-rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.