Mariusz Niemiec

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków (Krowodrza Górka)
Warszawa
Wrocław
Rzeszów
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
Jestem absolwentem Politechniki Krakowskiej kierunku Budownictwo ukończonego z tytułem wyróżnienia. Jeżeli potrzebujesz pomocy z przedmiotów mechanika teoretyczna, wytrzymałość materiałów, mechanika budowli oraz innych pokrewnych to chętnie udzielę Ci takiej pomocy. Posiadam duże doświadczenie zdobyte podczas pracy ze studentami, którzy pozytywnie zaliczali poszczególne semestry i często są już magistrami, inżynierami. Może to stwierdzenie zabrzmi błaho, ale jest całkowitą prawdą, że swoje skuteczne nauczanie zawdzięczam czerpaniem satysfakcji z tego co robię.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota07:00 - 20:00
Niedziela07:00 - 20:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.