Mariusz Materna

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Wola +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 - 120 / 60 min

Mariusz Materna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/547 opinii

Opis ogłoszenia

Koniec poszukiwań! Znalazłeś!!! Wyjątkowe korepetycje z chemii. Ze mną NADROBISZ zaległości oraz dowiesz się jak osiągnąć wymarzony wynik na maturze bądź sprawdzianie

Witaj!
Nim przejdziesz do dalszej części ogłoszenia, pozwól że opowiem Ci pewną historię:

 • Pewnego dnia * pośród tłumu ludzi na placu targowym, siedział niewidomy z kapeluszem na datki i kartonikiem z napisem: „Jestem ślepy, proszę o pomoc". Pewien mężczyzna, który przechodził obok niego, zauważył, że jego kapelusz jest prawie pusty, było w nim zaledwie parę groszy… Wrzucił do niego kilka monet, po czym bez pytania odwrócił kartonik niewidomego i coś na nim napisał ….
 • Popołudniu * , ten sam mężczyzna znowu przechodził obok tego samego niewidomego i zauważył, że tym razem kapelusz jest pełen monet. Niewidomy rozpoznał kroki tego człowieka i zapytał , co napisał na odwrocie….. Mężczyzna odpowiedział: „Nic co nie byłoby prawdą. Napisałem to samo, tylko troszkę inaczej" Uśmiechnął się i oddalił…. Pewnie zastanawiasz się, jaką tajemnicę krył w sobie napis, skoro los uśmiechnął się niewidomego? Oto on: "Dziś wszędzie dookoła jest wiosna.. a ja nie mogę jej zobaczyć…"

Pozwól mi być dla Ciebie tym, kim był ów człowiek dla niewidomego. Odwrócę Twoją karteczkę z napisem: „ Nie umiem, nie potrafię, nie rozumiem, to jest za trudne lub po prostu… nie chce mi się."

Zmienię Twoją strategię jeśli coś nie jest tak jak być powinno, jeśli pomimo Twoich wysiłków nie jesteś zadowolony z efektów . Zobaczysz, że będzie lepiej… Bo mimo wszystkich przeciwności, zasługujemy na to, by dostrzec "naszą wiosnę" nawet jeśli czasem jest to trudne…
Pokażę Ci, jak skierować Twoje myślenie, działania i nawyki we właściwą stronę . Efekty jakie w stosunkowo krótkim czasie się pojawią będą niezmierne. Jestem od tego żeby Ci pomóc!

Od 6 lat skutecznie przybliżam zagadnienia z chemii :

 • gimnazjalistom
 • uczniom szkół średnich;
 • studentom;
 • dorosłym ze szkół wieczorowych

Proponuję Ci:

 • skuteczne przygotowanie do MATURY,
 • tłumaczenie aktualnego materiału (do sprawdzianów, kolokwiów)
 • wspólne odrabianie zadań domowych
 • przygotowanie do olimpiad,konkursów przedmiotowych
 • Jeśli chcesz poprawić swoje szkolne osiągnięcia, Jeśli chcesz zdać maturę z naprawdę wysokim wynikiem, bo potrzebne Ci to do urzeczywistnienia Twoich planów- by móc iść na wymarzone studia lub po prostu udowodnić sobie,że jest to w Twoim zasięgu. Jeśli chcesz OSIĄGNĄĆ SWÓJ WŁASNY CEL - jestem od tego żeby Ci w tym pomóc. TO JEST MOŻLIWE!*

Niech nie przeraża Cię przyjście do mnie z pustą głową lub ze stwierdzeniem „Nie umiem/nie rozumiem tego, to czarna magia ! etc.." Jestem od tego, żeby wszystkiego Cię nauczyć! Pokażę Ci jak skutecznie przyswajać wiedzę (nie tylko z chemii !!!), jak należy rozumieć wybrane zagadnienia oraz co tak naprawdę jest ważne w procesie uczenia się.

Parę słów o mnie:

Politechnikę Warszawską - kierunek Technologia Chemiczna- ukończyłem z wyróżnieniem . W czasie studiów brałem udział w konferencjach naukowych, gdzie mogłem poszerzać swoją wiedzę, jak i doskonalić umiejętności związane z prezentacją wybranych zagadnień z chemii. Po studiach pracowałem przez dwa lata w dziale Badań i Rozwoju jednej z wiodących firm zajmujących się materiałami organicznymi oraz technologią światłowodową. Ukończyłem również studia podyplomowe na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz pracowałem na Politechnice Rzeszowskiej jako _ starszy chemik _ prowadząc zajęcia ze studentami. Oczywiście przez cały ten czas udzielałem korepetycji, które są moją pasją.

Uczę i pomagam zarówno uczniom gimnazjów, liceów , studentom jak i osobom pragnącym poprawić wynik maturalny Zadzwoń do mnie a się przekonasz, że *nie ma to znaczenia czy masz 14 czy 40 lat*-wszystkiego z odpowiednią pomocą można się nauczyć.

Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów. Nareszcie możesz zapomnieć o nudnych lekcjach gdzie nauczyciel pędzi z materiałem nie myśląc o Tobie i o tym ile z jego tłumaczenia zrozumiałeś! U mnie jest inaczej! . Każdą wypowiedź czy zagadnienie ilustruję odpowiednimi przykładami, bądź rysunkami..

Mógłbym powiedzieć jeszcze, że przychodząc do mnie masz GWARANCJĘ opanowania materiału. Mógłbym… ale najpierw zadzwoń - przekonaj się sam, że warto. Interesuje mnie EFEKTYWNOŚĆ pracy, pragnienie zmiany, gotowość do podjęcia próby. Pracuję z ludźmi, którzy chcą osiągnąć i osiągają SWOJE CELE .
---------------------------------------- ---------------------------------------- --------------------------------------
Zajęcia prowadzę w Warszawie , jeśli mieszkasz poza nią zapraszam Cię na bardzo popularne lekcje online. Na swoim ekranie na żywo widzisz, wszystko co piszę oraz mnie słyszysz, tak jak ja widzę i słyszę Ciebie.Takie zajęcia stają się coraz bardziej popularne i pożądane, a moi uczniowie są nimi zachwyceni. Możesz też umówić się na krótką demonstracyjną lekcję ONLINE. Zapewniam, że Ci się spodoba!
---------------------------------------- ---------------------------------------- --------------------------------------

Cennik:
-korepetycje u Ciebie - 150* zl /pełne 60 minut (*cena zależy od lokalizacji)
-korepetycje u mnie bądź w innej wybranej *(przeze mnie) lokalizacji - 120zl /pełne 60 minut
-HIT *** [**korepetycje online *] * ***HIT – 120 zł/pełne 60minut
- korepetycje w grupie 2-osobowej –80zł/od osoby/pełne 60 minut- dostępne są inne warianty zajęć koniecznie zapytaj w rozmowie telefonicznej!

(SERDECZNIE POLECAM zajęcia w grupie. Motywacja i wydajność są większe, a cena atrakcyjniejsza).

Zadzwoń lub napisz i umów się na lekcję.
tel: 888 696 239
e-mail: chemkor@interia{kropka}eu
Z racji bardzo napiętego grafiku nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. Jeśli zdarzy Ci się taka sytuacja, napisz sms’a-oddzwonię

Serdecznie zapraszam.
Mariusz Materna

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 12:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2011 - 04.2018
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2013 - 07.2015
Dział R&D
06.2015 - aktualnie
Prywatny Nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 47
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Bardzo polecam. Chemia po korepetycjach z p.Mariuszem stała się dla mnie zrozumiała. Zajęcia są skuteczne i prowadzone w milej atmosferze. Już po kilku zajęciach widać znaczne efekty. Pomimo moich braków i małej ilości czasu do matury, korepetytor pomaga mi w nauce i motywuje :)

avatar
Janusz Najman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Genialny korepetytor. Na początku nie umiałem a teraz wszystko rozumiem i jestem do przodu z tematami w szkole.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Polecam z całego serca. W niecały rok z kiepskich wyników z chemii udało mi się z Pana pomocą osiągnąć 87% na maturze. Wszystkie zagadnienia bardzo dobrze wytłumaczone i miła atmosfera na zajęciach :)) Pozdawiam

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

W niecały rok na korepetycjach zrozumiałem więcej niż w szkole przez 3 lata. Dostawałem dużo materiałów dodatkowych z zadaniami i teorią. Pomimo przejścia na Skypa dalej dużo korzystałem z lekcji. p.Mariusz dokładnie i cierpliwie tłumaczył mi materiał. Polecam serdecznie:)))

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Bardzo polecam. Skuteczne i przyjemne lekcje, dzięki którym poprawiłam oceny i lepiej rozumiem tematy. :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Jest ok.
Z lekcji face to face przeszedłem na online.
Inteligentny, pogodny facet dobrze tłumaczy i najważniejsze.. nie wymądrza się. Chemia z nim nabiera ludzkiej twarzy!
Pozdrawiam Pana!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2020

Naprawdę polecam. Jestem w trakcie przygotowania do matury i muszę powiedzieć, że zajęcia z nim sprawiły, że wszystko zacząłem rozumieć lepiej i nawet pomógł mi znacząco poprawić oceny. Bez niego mógłbym sobie nie poradzić.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Bardzo polecam. Świetne i cierpliwe podejście do ucznia. Bardzo szybko nadrobiłam materiał i poprawiłam oceny ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Jest ok -jestem w trakcie kursu wakacyjnego. Pan Mariusz cierpliwie tłumaczy zawiłości chemii. Miałam 5 lekcji do tej pory a materiału zrozumiałam więcej niż przez 2miesiące w ławce szkolnej. Mam nadzieję, że do matury utrzymamy tempo i nadrobię zaległości. Polecam ale trzymajcie za mnie kciuki!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Trochę po wynikach ale piszę 83% z chemii.
Dziękuje za cierpliwość, zadania, pomoc w systematycznej nauce.
Naprawdę serdecznie polecam pana Mariusza. Potrafi ustawić do pionu a mimo tego zajęcia są skuteczne i prowadzone w przyjemnej atmosferze.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Nic nie umiałam, a po około 7 lekcjach z Panem Mariuszem julia.kryszkowska@gmail.comzdałam egzamin na 100%. bardzo polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Bardzo polecam i bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu.

avatar
mama Oli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Fantastyczny,cierpliwy, rzetelny korepetytor z ogromna wiedza i umiejetnoscia przekazania jej. Pan Mariusz sprawil, ze córka polubila chemię, motywował ją i kontrolował postępy na bieżąco z anielską cierpliwością.Bardzo dobry kontakt ze mną jako rodzicem, bylam informowana o zaangażowaniu córki i przerabianym materiale. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami i polecam !

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Pan Mariusz to świetny nauczyciel z trafnym podejściem i ogromną cierpliwością. Jest bardzo profesjonalny i ogromnie motywuje do pracy, niezawodnie pomagając w nauce. Dzięki niemu polubiłam chemię i zaczynam się do niej przekonywać. Dziękuję!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Rzetelny korepetytor , pracuje z uczniami nie tylko wybitnymi ale także tymi przeciętnymi.Potrafi zainteresować chemią i przygotować do sprawdzianu. Wymagający, przerobi z uczniem dziesiątki zadan, by osiągnąć cel.
Całym sercem polecam!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2018

Bardzo gorąco polecam p.Mariusza. W nie cały miesiąc wytłumaczył mi całą klasę 1. gimnazjum :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Jako tegoroczny maturzysta powiem, krótko : Wspaniały człowiek, rewelacyjny nauczyciel ! ! ! Szkoda, że tacy nie uczyli u mnie w szkole..

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Zdecydowanie polecam p. Mariusza. Bardzo dobrze tłumaczy nawet najtrudniejsze tematy. Jest naprawdę cierpliwy i wyrozumiały. Motywuje do nauki i chętnie przekazuje swoją wiedzę innym. Z każdą lekcją chemia staje się coraz prostsza!!!

avatar
Filip K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Dziękuję! Za wytrwałość w tłumaczeniu materiału, za pokazywanie błedów...Za 100x powtarzanie "że da się tego nauczyć"... Za zadania domowe.... Warto było !!! Właśnie sprawdzam arkusz z chemii ......... i będzie taki wynik jak chciałem mieć!!!
Jeszcze raz dziękuję !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Bardzo polecam.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Bardzo polecam p. Mariusza. Efekty pracy widać bardzo szybko. Syn nadrobił zaległości i został świetnie przygotowany do egzaminu gimnazjalnego. Pan Marcin jest wspaniałym i kompetentnym nauczycielem. Ma nietuzinkowe podejście do ucznia i ogromne umiejętności w przekazywaniu wiedzy. Polecamy!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2018

Zdecydowanie najlepszy korepetytor! Pan Mariusz zawsze dokładnie i cierpliwie tłumaczy i pomaga z każdym zagadnieniem. Motywuje uczniów do nauki, daje dodatkowe zadania i materiały. Odkąd chodzę na te korepetycje chemia w szkole stała się prostsza i przyjemniejsza co widać po wyższych ocenach i nastawieniu do nauki. Nigdy nie było problemu z uzgodnieniem terminu, nagłym odwołaniem zajęć itp. Gorąco polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Bardzo polecam Pana Mariusza! Zacząłem się z nim przygotowywać do matury na 7 miesięcy przed maturą i bardzo dobrze zaznajomił mnie z chemią, ponad to lekcje są rzetelne i prowadzone w miłej atmosferze. Polecam serdecznie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2018

Polecam bardzo. Po dwóch zajęciach córka poprawiła ocenę z klasówki a miała zaległości jeszcze z gimnazjum. P. Mariusz bardzo pomógł córce przy prezentacji i był pod telefonem w kryzysowej sytuacji :-). Dzięki p. Mariuszowi jest też lepsza ocena na półrocze.
Naprawdę polecam. Dodam jeszcze, że podchodziłam b. nieufnie do lekcji online, a okazało się, że są tak samo skuteczne jak spotkania na żywo. Super korepetytor.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Bardzo gorąco polecam! Chemia stała się jasna a oceny poszły w górę. Pan Mariusz bardzo motywuje i przygotowuje się do lekcji. Dzięki niemu bardzo polubiłam chemię :)

avatar
Jadwiga mama Zosi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2017

Polecam gorąco! Wszystko odbywa się profesjonalnie.
Córka nareszcie nie unika chemii w szkole i poprawiła wszystkie negatywne oceny.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2017

Jest dobrze. Nie wiem jak można mieć tyle cierpliwości, żeby powtarzać 10x to samo i zachować spokój- jemu się udaje. Dzięki wielkie. Pierwsza "wejściowka" zaliczona!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2017

Mariusz to pierwszy korepetytor, który wytłumaczył mi chemie. Jest bardzo cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każde zagadnie bardzo jasno. Zajęcia są bezstresowe ale również profesjonalne. Z całego serca polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2017

DZIĘKI, DZIĘKI !!!
Dopiero teraz znalazłem czas na wystawienie opinii dotyczącej prowadzenia zajęć przez p. Mariusza ale..
Wszytko jest na najwyższym poziomie (od umówienia zajęć przez samo ich prowadzenie i skończywszy na wyniku)
Z pomocą p.Mariusza zdałem tegoroczną maturę na 91%
Super szybkie powtórzenie i ułożenie mojej wiedzy. Szkoda, że wcześniej nie zaczęliśmy lekcji bo wynik byłby na pewno lepszy.
Wszystkim polecam!
ps tak jak ma w opisie- jeśli się chce uczyć to wg mnie najlepszy wybór.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Są bardzo dobre zajecia juz od początku widzę poprawę w mojej nauce i rozumowaniu chemii. Bardzo dobre tłumaczenie. Bardzo wygodne ustalanie godzin spotkań.

avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Uczciwie polecam! Pan Mariusz sumiennie angażuje się w to, co robi. Słucha i nakierowuje. Systematyzuje wiedzę ucznia. Materiał przedstawia w sposób bardzo przystępny. Skutecznie opracowuje skomplikowane zagadnienia. Pomaga nawet tym, którzy chemii z różnych przyczyn "nie tolerują". Zaraża optymizmem. Widać, że nie jest tu z przypadku. Dziękuję, pozdrawiam ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Super! Bez stresu, Mariusz tłumaczy wszystko tyle razy, ile mój mózg potrzebuje, żeby zrozumieć. Materiał omawiany w odpowiednim tempie- na tyle wolno, że wszystko można ogarnąć i na tyle szybko, że czuje się postępy. Kiedy się rozchorujesz lub nie możesz podjechać, zawsze możesz skorzystać z wygodnej opcji korepetycji online. Plecam bardzo :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Pan Mariusz prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie. Potrafi w zrozumiały sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Potrafi zainspirować nawet najbardziej opornego ucznia

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Świetny nauczyciel. Prosto i zrozumiale tłumaczy. Łatwo szybko zrozumieć i nadgonić oraz poprawić wyniki. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Najlepszy nauczyciel pod słońcem, moje guru chemii, zawsze cierpliwy i uśmiechnięty! chemia stała się dla mnie przyjemnością, a nie najwiekszą karą :))) 10/10 POLECAM<3

avatar
Bart
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Mariusz bardzo fajnie wszystko tłumaczy . Jak ktoś ma duże braki to tylko tutaj:). Cierpliwy i wyrozumiały nauczyciel. Polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Tok nauczania kozaczek. Nauczyciel sympatyczny i wyrozumiały. Przygotowuje mnie do egzaminu eksternistycznego i jestem na dobrej drodze do zdania. Ogólnie polecam, Pzdr

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Wreszcie znalazłam nauczyciela który naprawde pomógł mojej córce poprawić wyniki w nauce! Bardzo profesjonalny, sympatyczny i cierpliwy nauczyciel. Polecam!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Pan Mariusz jest swietnym nauczycielem. Dzięki niemu podniosłem wyniki z testu gimnazjalengo o 30%. Teraz radze sobie z matematyka bez wiekszych problemow.

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Pan Mariusz to bardzo miła i sympatyczna osoba. Potrafi wytłumaczyć wszystko na każdy sposób i jest bardzo cierpliwy. Odkąd zaczęłam lekcje polubiłam i zrozumiałam matematykę, a wyniki które osiągam są naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo Polecam!!

avatar
Karolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2016

Geniusz! Zawsze byłam bardzo słaba z chemii, ale już po 4 lekcjach zaliczyłam materiał na 5! Gorąco polecam!!

avatar
PrzemeK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2016

Wszystko ok. Mily , kulturalny , zawsze przygotowany do zajec , przystepnie tlumaczy te czarna magie jaka jest chemia

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Wszystko ok. Polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2016

Mega miły ale również wymagający nauczyciel. O Ile wkłada się w współpracę z nim 100% zaangażowania to można uzyskać wysokie wyniki , ponieważ pan Mariusz jest zawsze przygotowany na zajęcia i dysponuje wieloma materiałami pomocniczymi , które ułatwiają naukę ,z chęcią polecam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan Mariusz przygotował moja córkę do matury rozszerzonej. Dzięki temu dostała się na wymarzoną uczelnie. Ogromnie kompetentny i kulturalny czlowiek, ktory od razu łapie kontakt z ludźmi. Opinia wystawiona po czasie ale jak najbardziej zasłużona. Joanna

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2016

Profesjonalista z powołaniem do przekazywania wiedzy w sposób maksymalnie przystępny. Trudne zagadnienia po jego wyjaśnieniach stają się proste jak drut. Dzięki niemu jeszcze bardziej lubię chemię :)

avatar
Szymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2016

Pan Mariusz to świetny nauczyciel, tłumaczy wszystko w bardzo prosty i zrozumialy sposób. Najpierw pomógł mi dostac 4 na koniec roku a teraz na polrocze walczymy o 5. Bardzo polecam wszytkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.