Marika Banaszek

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Radziejowice
Podkowa Leśna
Jaktorów-Kolonia (jaktorów)
Brwinów
Pruszków
Książenice
Faktura VAT

Marika Banaszek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Marika Banaszek

O mnie

Jestem doświadczoną lektorką j.włoskiego (uprawnienia). Większość życia spędziłam we Włoszech, które są moim drugim domem – świetnie znam język, kulturę, mentalnośc, różnice regionalne itp.

Posiadam dyplom Italianistyki, uprawnienia do nauczania, Certyfikat Plida C2 i wiele innych papierków potwierdzających moje kwalifikacje.

Ofertę kieruję do osób, które dla przyjemności lub z potrzeb zawodowych chcą uczyć się j.włoskiego. Zajęcia są zawsze dostosowane do potrzeb i zainteresowań kursanta (A1-C2), kładę duży nacisk na poprawną wymowę. Ze mną wkrótce będziecie mówić z poprawnym włoskim akcentem (będziecie zmuszeni-czasem brakuje mi polskich słów).

Prowadzę lekcje indywidualne (u mnie lub z dojazdem) a także kursy grupowe i in company.

Możliwość kursów intensywnych, w systemie weekendowym i kursów wakacyjnych.

Doświadczenie:

Lektorat: PL -10 lat -szkoły jęz. (np. Empik School)

Kursy j.włoskiego w firmach: OMV itd

Lekcje prywatne na każdym poziomie.

Gimnazjum Nauczyciel j.polskiego dla ucznia włoskojęzycznego L2

Mediolan- tutor międzynarodowej grupy= także nauczanie jęz. włoskiego.

Certyfikaty:

Certyficat Jęz. Plida C2

Kurs Pedagogiczny Kwalifikacyjny

Dyplom Italianistyka SWPS

Kursy specjalistyczne HR Mediolan

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2005 - aktualnie
SWPS
Italianistyka
Kursy i szkolenia
06.2011
kurs kwalifikacyjny pedagogiczny
Doświadczenie
02.1993 - 03.2011
np. Fiat Auto Milano i inne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Uważam, że pani Marika była jednym z najlepszych nauczycieli, jakich miałam w swoim życiu. Postępy językowe u niej poczynione były naprawdę bardzo duże, a sama nauka była dla mnie czystą przyjemnością. Materiał do zajęć był zawsze odpowiednio dobrany i przygotowany. Pani Marika nie tylko umie wszystko świetnie przekazać, ale również posiada ogromny zakres wiedzy zarówno z zakresu słownictwa i gramatyki, jak i samej kultury Włoch. Na zajęciach nie tylko poczyniłam duże postępy, ale również nadrobiłam zaległości i uzupełniłam luki w moim włoskim, których wcześniej nawet nie zauważałam.
Dzięki lekcjom nauczyłam się bardzo wiele i zostałam bardzo dobrze przygotowana na wyjazd na studia do Włoch. Wiedza zyskana na zajęciach nie tylko ułatwiła mi odnalezienie się we Włoszech, ale również pomogła w zdaniu egzaminu certyfikacyjnego z C1.
Serdecznie polecam, jeśli miałabym się decydować raz jeszcze na korepetycje, to nie wahałabym się ani chwili.

Marika

Grazie mille Julia. Sono fiera di te!! In bocca al lupo per il futuro! Un abbraccio. Marika

avatar
Ania (L.)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Marika jest skuteczna i profesjonalna. Prowadzi zajęcia w sposób bardzo urozmaicony. W moim przypadku wykorzystała podręcznik z materiałami wideo. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, wykorzystuje różnorodne materiały w zależności od tematu lekcji i moich potrzeb. Uczymy się z podręcznika, z licznych dodatkowych pisemnych ćwiczeń, które Marika przynosi na lekcje, z filmów, z artykułów prasowych, gramy w gry, tłumaczymy nawet teksty znanych włoskich piosenek :) W moim wypadku dało to taki efekt, że po półtora rocznej nauce rozumiałam już większość z tego, co mówili do mnie włoscy przyjaciele i znajomi. Marika ma ogromną wiedzę o włoskiej kulturze, zwyczajach i oczywiście o samych Włochach. Jest osobą konkretną, skuteczną i elastyczną (w granicach rozsądku oczywiście). Dla mnie osobiście Marika to sprawdzony wybór. Bez wahania, polecam!

avatar
Stasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Najlepsza nauczycielka jaką miałem (poza Panią od muzyki w podstawówce, ale jeśli chodzi o języki to Marika jest najlepsza), cierpliwa, rzeczowa, elastyczna jeśli czasem zdarza się przełożyć spotkanie, materiały jakie dostawałem na lekcje zawsze ciekawe i na czasie. Zaczynałem od absolutnych podstaw... a potem wyjechałem i spędziłem dwa lata we Włoszech, nie żebym się jakoś szybko nauczył wszystkiego, bo jeszcze wiele nie wiem, a pewnie wiem mniej niż wiem, bo nie wiem czego nie wiem... no ale co by nie mówić szczerze polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Spontanicznie zadzwoniłam do Mariki i umówiłam się na lekcje .Za chwilę już rozpoczęłam naukę . Nie znając zupełnie j.włoskiego świetnie sobie poradziłam u boku tak doświadczonej nauczycielki.Bardzo przyjemna nauka i skuteczna . Nauczycielka fajna ,cierpliwa i przede wszystkim profesjonalna . Naprawdę zna się na tym co robi.
Polecam , aaa włoski jest łatwy i sympatyczny.
Saluti Aga.

Marika

bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Miło mi...Marika

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Bardzo ciekawe, urozmaicone zajęcia. Lektor przygotowany zarówno merytorystycznie jak i praktycznie, z bogatym bagażem wiedzy i...cierpliwości. . Dużo dodatkowych informacji, materiałów i ciekawostek.
Polecam. Osobiście przygotowuję się do CILS C1. Ania

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2014

Zaczęłam uczyć się języka włoskiego z p. Mariką 3 lata temu, po prostu tak, żeby móc coś zrozumieć podczas włoskich wakacji. Nie znam żadnego jęz. obcego ponieważ zawsze miałam trudności szczególnie z jęz. angielskim i niemieckim. Teraz wiem, jak ważna do przyswajania języka jest pasja. Po kilku próbach Marika znalazłą coś co mnie bardzo zainteresowało i wciągnęło. Zaszczepiła mi zainteresowanie włoską kuchnią i regionalnymi specjałami. Teraz prowadzę własny biznes (import włoskich specjałów gastronomicznych). Swietnie sobie radzę w rozmowach handlowych z Włochami, znam ich kulturę i sposób myślenia, bez trudności odróżniam wartościowe produkt od tych komercyjnych co oni doceniają i szanują .
Robię to co kocham, znalazłam swój sposób na życie a myślałam że nie mam zdolności językowych. Wciąż korzystam z pomocy mojej lektorki bo niuanse włoskiego języka i kultury, także tej gastronomicznej, są nieskończone.
Grazie Marika
Michalina B.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.