Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń

Opis ogłoszenia

¡Hola! Zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego. Jestem pasjonatką języka hiszpańskiego, którego zaczęłam uczyć się już jako dzecko.  Posiadam certyfikaty DELE C1, a także uzyskany wcześniej DELE B2. Moją wiedzę rozwijałam przez lata podczas zajęć indywidualnych i wymian do Hiszpanii.Jestem laureatką wielu konkursów z języka hiszpańskiego, finalistką ogólnopolskiego turnieju debat w języku hiszpańskim, a także uczestniczką międzynarodowych symulacji obrad ONZ po hiszpańsku.Z chęcią prowadzę ciekawe zajęcia z dziećmi, stosując przysępne metody nauczania. Zapraszam także tych, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniu do wszelkich konkursów, egzaminów czy do matury.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.