Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia120 / 60 min

Marika

Opis ogłoszenia

Osiągnij sukces dzięki specjalistycznym korepetycjom do egzaminów IB!

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej przygotowującym się do sprostania wyzwaniom egzaminów International Baccalaureate (IB) z biologii, chemii lub matematyki AA - nie szukaj dalej! 

Chętnie pomogę Ci w skutecznym przygotowaniu się do egzaminów. Jestem pewna, że nie mogłeś trafić lepiej!

Jestem absolwentką programu IB i obecnie studiuję na kierunku lekarskim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Moje wyniki z matury to: 7 z Biology HL, 7 z Chemistry HL i 7 z Mathematics Analysis and Approches SL. 

Korepetycji z programu IB udzielam od 2 lat. Mam odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia (liczne materiały, pomoce naukowe, testy oraz autorskie prezentacje), które pozwalają mi uczynić przygotowania do egzaminów efektywnymi, a moim uczniom osiągnąć wymarzone wyniki.

Opanuj biologię z pewnością siebie : zanurz się w skomplikowany świat nauk przyrodniczych dzięki naszym sesjom korepetycji. Przeanalizujemy złożone koncepcje, poznasz zastosowania w świecie rzeczywistym (nature of science) i podzielę się z Tobą nieocenionymi strategiami egzaminacyjnymi - jak pisać tzw. “odpowiedzi pod klucz”.

Ucz się od najlepszych : Doświadczenie z pierwszej ręki pomoże mi poprowadzić Cię przez drogę do egzaminu IB, która zwieńczona zostanie sukcesem! Dzięki mojemu głębokiemu zrozumieniu programu nauczania otrzymasz niezrównane informacje, które wykraczają poza podręczniki.

Dopasowane do Twoich potrzeb : Moje podejście do nauczania jest elastyczne i dostosowuje się do Twojego stylu i tempa. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z konkretnymi tematami, czy też chcesz poprawić ogólne zrozumienie przedmiotu, będę dla Ciebie wsparciem.

Odblokuj swój potencjał : Egzaminy IB to kluczowy moment w Twojej akademickiej podróży, a nasze korepetycje będą miały na celu uwolnienie Twojego pełnego potencjału. Dzięki fachowym wskazówkom zdobędziesz umiejętności, wiedzę i pewność siebie potrzebne nie tylko do pomyślnego zdania egzaminów, ale także do odniesienia sukcesu w przyszłych przedsięwzięciach akademickich.

Korepetycje indywidualne : 120 zł/60 min. Darmowa 30-minutowa lekcja próbna.

Oferuję również swoją pomoc przy IA/EE. Cena: 150 zł/60 min. Czytam i komentuje całą pracę przed zajęciami. Na lekcji spotykamy się, omawiamy komentarze i wspólnie edytujemy pracę. Pomagam w wyborze tematu, stworzeniu research question i zaplanowaniu eksperymentu, w analizie danych i wyciągnięciu wniosków oraz zapewnieniu, że każdy komponent spełnia standardy IBO.

Dodatkowo oferuję filmiki pomagające zrozumieć i utrwalić merytoryczne treści z Biology Sl/HL. Cena: 15 zł/1 temat (dostęp nielimitowany).

Skontaktuj się
Tel: 537 025 125 nauczyciel
Tel: 535 454 050 zapisy i dodatkowe informacje (proszę dzwonić po godz. 17)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2022 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.