Mariika Garcia

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Ksawerów
Łódź
Pabianice
Dobroń
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem pasjonatką języków romańskich, posiadam mnóstwo książek naukowych i zeszytów ćwiczeniowych. Chętnię nauczę języka włoskiego od podstaw. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - napisz, postaram się odpowiedzieć możliwie szybko :)
Ucząc języka staram się równomiernie skupiać zarówno na pisaniu, czytaniu, jak i mówieniu. Zależy mi na tym aby już od pierwszych zajęć porozumiewać się (chociażby używając pojedynczych słów lub zwrotów) w obcym języku. Uważam, że ta metoda przynosi najlepsze efekty :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.