Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Łódź (Widzew)

Maria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Maria

O mnie

Mam na imię Maria.

Jestem absolwentką kierunku techniki dentystyczne oraz studentka stomatologii, spełniającą swoje marzenie o zostaniu lekarzem dentystą.

Jestem otwarta i lubię towarzystwo ludzi.

Interesuję się architekturą.

W sowim życiu „gasiłam” nie jeden uczniowski „pożar”, chociaż nie ukrywam że systematyczna praca przynosi największe efekty.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 09.2019
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Licencjat
technik dentystyczne
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
lekarski-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Bardzo polecam Panią Marię, lekcje świetne, w bardzo krótkim czasie udało jej się mnie przygotować do egzaminu , a na studia dostałam się w 1 turze. Bardzo zaangażowana, sympatyczna i pomocna. Polecam z całego serca.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.