Maria Toloczko

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Wrocław

Maria Toloczko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Maria Toloczko

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2011
Pedagogiczny Uniwersytet Państwowy w Nowosybirsku
Magister
Filologia Rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 05.2013
AIESEC
-Prowadzenie zajęć w małych i dużych grupach -Prowadzenie lekcji z kultury, literatury i historii
01.2014 - aktualnie
e-korepetycje
Prowadzenie lekcji indywidualnych stacjonarnie, online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Bardzo polecam. Masza jest świetną nauczycielką. Długo szukałem nauczyciela, który przywrócie mnie do mojego rosyjskiego tak jak kiedyś mówiłem i zapomniałem w czasie mojego życia w USA. Próbowałem z kilkoma nauczycielami ... ciągle były te szkolne ćwiczonka ... Z Maszą jest zupełnie inaczej. Kiedy trzeba formalny ("literacki") rosyjski to poważnie. Kiedy trzeba codzienne rozmowy to na wesoło. Wreszcie zacząłem mówić znowy po rosyjsku "jak Rosjanin" a nie jak "obcokrajowiec". Bardzo dziękuję Pani Maszy za wyczucie sytuacji. W czasie rozmów mam wrżenie jakby Masza czytała w moich myślach. Kiedy mam zamiar zatrzymać się bo czegoś nie wiem, Masza właśnie to podpowiada jak to powiedzieć po Rosyjsku. Bardzo polecam. Wspaniała wiedza języków i kultur Rosji i Polski. Doskonałe umiejętności przekazywania tej wiedzy. "Po prostu" rozmawiamy. Jak człowiek z człowiekiem. Po Rosyjsku. Polecam. Bardzo.

avatar
Monika i Stas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Masza to przesympatyczna dziewczyna i świetny nauczyciel. Lekcje z nią przebiegają w dobrej atmosferze, są żróżnicowane i ciekawe. Zdecydowanie polecamy!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Zajęcia z Panią Maszą to czysta przyjemność!
Zaczynam od poziomu kompletnie początkującego i za każdym razem nie moge się doczekać kolejnej lekcji. Zajęcia są niesamowicie zróżnicowane, nacisk kładziony jest na każdy aspekt umiejętności, Pani Masza oferuje również masę materiałów i gier, dzięki czemu moja motywacja rośnie jeszcze bardziej !
Polecam z całego serca

avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Świetne zajęcia. Elastyczne godziny spotkań, treść lekcji bardzo interesująca. Atmosfera podczas zajęć zawsze sympatyczna. Postępy murowane!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2020

Masza to wspaniały nauczyciel. Zajęcia z nią charakteryzują się dużą swobodą, dzięki czemu strach przed mówieniem po prostu znika. Jest ona zawsze świetnie przygotowana do zajęć, ma bardzo szerokie horyzonty, dostosowuje materiał do możliwości i potrzeb ucznia, jest elastyczna. Lekcje z Maszą to czysta przyjemność, a efekt gwarantowany!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze z uwzględnieniem umiejętności ucznia. Masza zawsze jest przygotowana do zajęć, tworzy pomoce naukowe, podsyła materiały przed spotkaniem i kładzie duży nacisk na mówienie. Oprócz gramatyki zapoznaje ucznia również z kulturą i życiem codziennym Rosji.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Świetna nauczycielka. Lekcje są dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. W trakcie zajęć bardzo dużo mówimy po rosyjsku. Pani Maria potrafi wytłumaczyć różne zagadnienia w zrozumiały i przyjazny sposób, tak że wszystko przebiega w dobrej atmosferze. Polecam serdecznie:)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2019

Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera na zajęciach polecam

avatar
Lucy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2019

Zajęcia z Maszą są zawsze dobrze przygotowane i interesujące (książki, płyty, materiały dodatkowe), a przede wszystkim przy oszą efekty. Maszą dostosowuje się do potrzeb i preferencji ucznia. Godziny spotkań są elastyczne i można ustalać je na bieżąco. Serdecznie polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Zajęcia z Marią prowadzone są w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Masza oferuje indywidualne podejście do ucznia, niezależnie od poziomu wiedzy, dużą elastyczność jeśli chodzi o czas lekcji. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś myśli o realnych postępach w nauce.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Jestem wyjątkowo zadowolony z zajęć z Maszą, lekcje są zawsze świetnie przygotowane, nie ma problemu z zaproponowaniem własnego tematu. Masza zapewnia też odpowiednie materiały do nauki, czas zajęć jest elastyczny, atmosfera bardzo przyjazna. Polecam bez wahania!

avatar
Miśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Jestem bardzo zadowolona- świetnie przygotowane zajęcia, przemiła atmosfera, zero problemów z indywidualnym podejściem do ucznia. Bardzo wiele dodatkowych informacji, mocno poszerzone zagadnienia z podręcznika.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Szczerze polecam lekcje z Maszą!!
Jest zawsze świetnie przygotowana, zajęcia są ciekawe, urozmaicone. Atmosfera na zajęciach jest luźna, Masza również zapoznaje z kulturą i literaturą rosyjską. W ciągu ośmiu miesięcy zrobiłem w j. rosyjskim bardzo duży postęp, bardzo dużo zawdzięczam właśnie korepetycjom!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.