Ling Markt Mariya Tolochko

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Ling Markt Mariya Tolochko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Ling Markt Mariya Tolochko

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2011
Pedagogiczny Uniwersytet Państwowy w Nowosybirsku
Magister
Filologia Rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - 05.2013
AIESEC
-Prowadzenie zajęć w małych i dużych grupach -Prowadzenie lekcji z kultury, literatury i historii
01.2014 - aktualnie
e-korepetycje
Prowadzenie lekcji indywidualnych stacjonarnie, online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2024

Język rosyjski jest mi potrzebny na studiach. P. Masza rewelacyjnie prowadzi lekcje. Zajęcia zawsze są dobrze przygotowane i przemyślane. Jestem pod wrażeniem, że w tak krótkim czasie udało mi się zrobić takie postępy w nauce! Gorąco polecam!!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2024

Pani jest fantastyczna lekcje idą jak z płatka

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

GORĄCO POLECAM!!!!! Serdecznie polecam zajęcia z Panią Maszą. Ja osobiście uczę się u Pani Maszy już wiele miesięcy. Po raz pierwszy spotkałem się z Nią tuż po zdaniu egzaminu TRKI II (tzn. międynarodowy egzamin na poziomie B2) i szukałem nauczyciela, który będzie w stanie mnie podciągnąć wyżej; dodam, że rosyjski to tylko moje hobby. Tak znalazłem Panią Maszę. To było w punkt:
- native speaker z Rosji (a, wbrew, pozorom, ma to ogromne znaczenie: zdarza się bowiem, że native speakarzy z innych krajów-np. Ukraina, Białoruś, mówią nieco inaczej, niż rodowici Rosjanie, i na poziomie C1/C2 powstają znaczne rozbieżności),
- filolog rosyjski; jako taki potrafi także wytłumaczyć w prosty sposób trudne i nieoczywiste rzeczy, które tak do B2 nie mają znaczenia, ale potem już są dość istotne, i czasami trudno je zrozumieć,
- dysponuje bardzo dobrymi materiałami, które pozwalają dość szeroko rozwinąć umiejętności językowe, w każdej dziedzinie,
- z kolei jako Rosjanka mieszkająca w Polsce doskonale zna wszystkie pułapki językowe, tzn. sytuacje wynikające z pozornego podobieństwa niektórych słów polskich i rosyjskich,
- jako native speaker wprowadza stopniowo w język dnia codziennego; bez kłopotów mogłem zaznajomić się np. ze słowami niby niespecjalistycznymi, ale jednak takimi, które innym nauczycielom sprawiały kłopot: np. w rozmowie-jak jest ospa (taka choroba)? Gdzie przebywa w szpitalu lekarz (dyżurka lekarska)? Jak po rosyjsku będzie poród naturalny? Jak powiedzieć, gdy się odbiera telefon, że prowadzę samochód? Jak jest spółdzielnia mieszkaniowa?
- w trakcie zajęć Pani Masza (przynajmniej ze mną) mówi w sposób NATURALNY, co dla mnie było mega ważne (wiadomo, jak się mówi w sposób naturalny-np. my Polacy często ścinamy i zmiękczamy-"krakOSki", "jaPko", wstawiamy różne "wtręty" - "idę normalnie do pracy", Rosjanie tez mają swój sposób mówienia i Pani Masza bardzo sumiennie potrafi wprowadzić w ten język),
- Pani Masza bardzo dokładnie bada i określa potrzeby ucznia, dzięki czemu można rozwinąć swoje umiejętności językowe;

Uważam, że jeśli ktoś rzeczywiście chce się uczyć rosyjskiego, to tylko z Panią Maszą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Polecam lekcje z panią Maszą! Zaczynałem od totalnego zera, a po kilku miesiącach byłem w stanie przeprowadzić już podstawową rozmowę. Lekcje zawsze są dobrze zaplanowane jeśli chodzi o przebieg i materiały - nie ma na nich nudy.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Pani Masza to świetna nauczycielka!
W pełni zaangażowana i zawsze przygotowana dostarcza na lekcje wszystkich niezbędnych materiałów, a po godzinach podsyła quizy i gry. Zawsze zachęca do mówienia jak najwięcej po rosyjsku, a sama także często opowiada nie tylko o języku, ale też o kulturze i tradycjach całej Rosji.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Masza przekonała mnie do zajęć online i nie żałuję. Świetne lekcje! Super przygotowane materiały: pliki PDF, fiszki, gry online, nagrania. Dzięki temu można przez cały tydzień powtarzać materiał. Atmosfera jest swobodna. Dodatkowo kupiłem kurs "Rosyjski od podstaw", powtórzyłem sobie podstawy, mogłem uczyć się kiedy chcę. Jest super dopracowane wszystko, fajne rozplanowanie materiału. Polecam!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Bardzo polecam. Masza jest świetną nauczycielką. Długo szukałem nauczyciela, który przywrócie mnie do mojego rosyjskiego tak jak kiedyś mówiłem i zapomniałem w czasie mojego życia w USA. Próbowałem z kilkoma nauczycielami ... ciągle były te szkolne ćwiczonka ... Z Maszą jest zupełnie inaczej. Kiedy trzeba formalny ("literacki") rosyjski to poważnie. Kiedy trzeba codzienne rozmowy to na wesoło. Wreszcie zacząłem mówić znowy po rosyjsku "jak Rosjanin" a nie jak "obcokrajowiec". Bardzo dziękuję Pani Maszy za wyczucie sytuacji. W czasie rozmów mam wrżenie jakby Masza czytała w moich myślach. Kiedy mam zamiar zatrzymać się bo czegoś nie wiem, Masza właśnie to podpowiada jak to powiedzieć po Rosyjsku. Bardzo polecam. Wspaniała wiedza języków i kultur Rosji i Polski. Doskonałe umiejętności przekazywania tej wiedzy. "Po prostu" rozmawiamy. Jak człowiek z człowiekiem. Po Rosyjsku. Polecam. Bardzo.

avatar
Monika i Stas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Masza to przesympatyczna dziewczyna i świetny nauczyciel. Lekcje z nią przebiegają w dobrej atmosferze, są żróżnicowane i ciekawe. Zdecydowanie polecamy!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Zajęcia z Panią Maszą to czysta przyjemność!
Zaczynam od poziomu kompletnie początkującego i za każdym razem nie moge się doczekać kolejnej lekcji. Zajęcia są niesamowicie zróżnicowane, nacisk kładziony jest na każdy aspekt umiejętności, Pani Masza oferuje również masę materiałów i gier, dzięki czemu moja motywacja rośnie jeszcze bardziej !
Polecam z całego serca

avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Świetne zajęcia. Elastyczne godziny spotkań, treść lekcji bardzo interesująca. Atmosfera podczas zajęć zawsze sympatyczna. Postępy murowane!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2020

Masza to wspaniały nauczyciel. Zajęcia z nią charakteryzują się dużą swobodą, dzięki czemu strach przed mówieniem po prostu znika. Jest ona zawsze świetnie przygotowana do zajęć, ma bardzo szerokie horyzonty, dostosowuje materiał do możliwości i potrzeb ucznia, jest elastyczna. Lekcje z Maszą to czysta przyjemność, a efekt gwarantowany!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Zajęcia prowadzone w sympatycznej atmosferze z uwzględnieniem umiejętności ucznia. Masza zawsze jest przygotowana do zajęć, tworzy pomoce naukowe, podsyła materiały przed spotkaniem i kładzie duży nacisk na mówienie. Oprócz gramatyki zapoznaje ucznia również z kulturą i życiem codziennym Rosji.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Świetna nauczycielka. Lekcje są dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. W trakcie zajęć bardzo dużo mówimy po rosyjsku. Pani Maria potrafi wytłumaczyć różne zagadnienia w zrozumiały i przyjazny sposób, tak że wszystko przebiega w dobrej atmosferze. Polecam serdecznie:)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2019

Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera na zajęciach polecam

avatar
Lucy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2019

Zajęcia z Maszą są zawsze dobrze przygotowane i interesujące (książki, płyty, materiały dodatkowe), a przede wszystkim przy oszą efekty. Maszą dostosowuje się do potrzeb i preferencji ucznia. Godziny spotkań są elastyczne i można ustalać je na bieżąco. Serdecznie polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

Zajęcia z Marią prowadzone są w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Masza oferuje indywidualne podejście do ucznia, niezależnie od poziomu wiedzy, dużą elastyczność jeśli chodzi o czas lekcji. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś myśli o realnych postępach w nauce.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Jestem wyjątkowo zadowolony z zajęć z Maszą, lekcje są zawsze świetnie przygotowane, nie ma problemu z zaproponowaniem własnego tematu. Masza zapewnia też odpowiednie materiały do nauki, czas zajęć jest elastyczny, atmosfera bardzo przyjazna. Polecam bez wahania!

avatar
Miśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Jestem bardzo zadowolona- świetnie przygotowane zajęcia, przemiła atmosfera, zero problemów z indywidualnym podejściem do ucznia. Bardzo wiele dodatkowych informacji, mocno poszerzone zagadnienia z podręcznika.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Szczerze polecam lekcje z Maszą!!
Jest zawsze świetnie przygotowana, zajęcia są ciekawe, urozmaicone. Atmosfera na zajęciach jest luźna, Masza również zapoznaje z kulturą i literaturą rosyjską. W ciągu ośmiu miesięcy zrobiłem w j. rosyjskim bardzo duży postęp, bardzo dużo zawdzięczam właśnie korepetycjom!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.