Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Będzin
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Siemianowice Śląskie
Katowice
Mysłowice
Bytom
Biologiacena do ustalenia

Maria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/533 opinie

Opis ogłoszenia

NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA , egzaminator maturalny OKE z biologii zaprasza na indywidualne korepetycje z biologii.Dostępne również korepetycje ONLINE. Moje profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz sukces. Zajęcia personalizuję i dostosowuję do konkretnego ucznia, jego możliwości predyspozycji i założonego celu .
Udzielam korepetycji z biologii w zakresie rozszerzonym . Przygotowuję do MATURY z uwzględnieniem zmian od 2015 r.
Mam długoletnie doświadczenie nauczyciela liceum ogólnokształcącego i egzaminatora maturalnego. Uczę nie tylko rozumieć biologię ale również prawidłowo odpowiadać na pytania zawarte w arkuszach maturalnych .
Zapewniam:
-wysoki poziom merytoryczny zajęć zgodnie z podstawą programową i wymaganiami maturalnymi w zakresie rozszerzonym,
-materiały do nauki, testy i zadania w ramach prowadzonych zajęć,
-profesjonalne przygotowanie do egzaminu maturalnego,
-solidność i indywidualizację zajęć,
-omówienie wszystkich rodzajów zadań maturalnych,
-znajomość materiału nauczania z podręczników różnych wydawnictw np. Nowa Era, Operon, WSIP,
-przyjazną atmosferę w trakcie zajęć.
Uczeń na zajęciach otrzymuje bardzo dużo materiałów oraz zestawów zadań do wykonania i omówienia.
Przeprowadzam wspólnie z uczniem szczegółową analizę zadań, zwłaszcza pod kątem poprawnej odpowiedzi udzielanej na pytania maturalne.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2018 - 01.2018
Akademia Rolnicza w Poznaniu
Magister inżynier
01.2018 - 01.2018
Studium Pedagogiczne w Instytucie Kształcenia Nauczycieli w Katowicach
Nauczyciel mianowany
01.2018 - 01.2018
Uniwersytet Jagieloński w Krakowie - Wydział Biologii i Nauk o Ziemi
Biologia
01.2018 - 01.2018
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Nauczyciel dyplomowany
Studia Podyplomowe "Edukacja zdrowotna i wychowanie do życia w rodzinie"
Kursy i szkolenia
.
6 certyfikatów Szkół Promujących Zdrowie w tym 2 ogólnopolskie
04.2001
Egzaminator maturalny z Biologii
04.2006
Ogólnopolski Certyfikat „Nauczyciela z klasą”
Doświadczenie
09.1985 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące , Technikum
Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne jako nauczyciel biologii i korepetytor maturalny w zakresie rozszerzonym nauczania biologii w szkole średniej .

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z panią Marią. Jest dużym wsparciem w procesie przygotowań do matury, ma ogromną wiedzę którą przekazuje w taki sposób by utkwiło w głowie, przez co zrozumienie biologii staje się prostsze. Pani Maria dba też o to żeby nam się nie nudziło, czyli podsyła dużą ilość zadań, co jak wiadomo jest kluczem do sukcesu. Nie ma też problemu z tym żeby sprawdzić próbny arkusz i później omówić go na zajęciach co również jest świetnym rozwiązaniem. Pani Maria przyczyniła się do mojego wysokiego wyniku z matury za co naprawdę dziękuję i za każde słowo wsparcia w momentach zwątpienia :DD

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Na zajęcia z Panią Marią uczęszczałem od września. Już przed pierwszymi zajęciami dostałem bardzo dużą ilość materiałów, które miałem wykonać. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Podczas zajęć Pani Maria uczy jak odpowiadać prawidłowo na zadania aby wpasować się w klucz co zaowocowało świetnym wynikiem na maturze. Gdybym miał iść jeszcze raz na zajęcia z biologii to tylko do Pani Marii. BN

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Korepetycje z Panią Marią miałam od września w klasie maturalnej. Lekcje były rzetelnie prowadzone oraz dostawałam dużą ilość materiałów. Pani Maria potrafi w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę oraz zachęcić do nauki. Korepetycje były prowadzone w miłej atmosferze. Bardzo polecam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Jestem bardzo wdzięczna, że wybrałam akurat Panią Marię jako korepetytora z biologii. Na zajęciach zawsze panowała wspaniała atmosfera dzięki czemu czas na zajęciach spędza się jednocześnie miło jak i produktywnie. Ponadto panowała oczywście atmosfera pracy. Pani Maria jest jedną z najbardziej kompetentnych nauczycieli z jakimi miałam okazję mieć lekcje. Byłam pewna, że z każdą zagwostką mogę się zgłosić do Pani i zawsze otrzymam konkretną odpowiedź opartą na wiarygodnych źródłach. Ponadto otrzymałam ogromną ilość zadań i arkuszy maturalnych, które były sprawdzane na zajęciach, dzięki czemu mogłam nauczyć się jak prawidłowo pisać "pod klucz". Co więcej zawsze mogłam liczyć na pomoc w przygotowaniu do olimpiad i pisaniu pracy badawczej. Zdecydowanie polecam wybranie Pani Marii jako korepetytora, ponieważ jest bardzo dobrym nauczycielem, ale również wspaniałą, ciepłą osobą.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Korepetycje z Panią Marią miałam tylko przez 5 miesięcy, ale w tym czasie zdążyła przygotować mnie do egzaminu maturalnego na tyle dobrze, że dostałam się na wymarzone studia lekarskie. Na każdych zajęciach dostawałam ogromną ilość materiałów- zarówno teorię, jak i masę zadań maturalnych. Zadania sprawdzałyśmy razem, dzięki czemu nauczyłam się rozwiązywać je pod klucz, co w przypadku matury z biologii jest bardzo ważne. Każdy temat omawiałyśmy bardzo dokładnie, a zagadnienia, z którymi sobie nie radziłam ćwiczyłyśmy do momentu, aż nie stanowiły już dla mnie problemu. Muszę też wspomnieć, że Pani Maria jest najmilszą, najcieplejszą i najbardziej kompetentną nauczycielką, z którą miałam przyjemność pracować. Z całego serca mogę polecić korepetycje z Panią Marią!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Całym sercem polecam korepetycje z Panią Marią! Miałam przyjemność uczęszczać na nie przez dwa lata, co pozwoliło mi uzyskać 93% z rozszerzonej biologii na tegorocznej maturze. Pani Maria jest osobą kompetentną, wszystkie zagadnienia tłumaczy w przystępny dla ucznia sposób(często bazując na chwytliwych skojarzeniach). Do domu dostawałam zawsze duże ilości zadań typu maturalnego, które na kolejnych zajęciach Pani Maria szczegółowo ze mną omawiała-dzięki temu nauczyłam się formułować odpowiedzi ,,pod klucz". Nie mogłabym też nie wspomnieć, że Pani Maria to niezwykle ciepła osoba, z poczuciem humoru. Podsumowując: Szczerze polecam wybór Pani Marii na korepetytora!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Korepetycje z Panią Marią miałam przez 7 miesięcy. W tym czasie otrzymałam pokaźny stos zadań pogrupowanych działami - zadania pochodziły z kilku różnych zbiorów oraz z matur z poprzednich lat. Dostałam również materiały pomagające w nauce np. z najtrudniejszego moim zdaniem działu - metabolizmu. Rozwiązane zadania sprawdzałam z Panią Marią na zajęciach, a uwagi które otrzymałam pomogły mi zrozumieć w jaki sposób udzielać odpowiedzi. W trakcie zajęć każda niezrozumiała dla mnie rzecz była tłumaczona na podstawie książki (jednej z wielu wykorzystywanych podczas zajęć), w której dany materiał jest najlepiej zrobiony. Podsumowując - serdecznie polecam :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Po całym roku korepetycji zdecydowanie mogę polecić Panią Marię. Bardzo duża ilość zadań i udostępnianych materiałów pozwoliła mi na dogłębne zrozumienie wszystkich tematów. Nauczyłam się też formułować odpowiedzi zgodnie z wymaganiami maturalnymi. Polecam!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Marią! Zaczynajac od zera, bez żadnej podstawowej wiedzy z biologii zrobiłam niesamowite postępy. Pani Maria udostępnia dużo, przydatnych materiałów, przerabiamy ogromną ilość zadań z każdego działu, opracowujemy arkusze maturalne. W dodatku na zajęciach panuje super atmosfera. Pani Maria świetnie tłumaczy, jest osobą cierpliwą, rzetelną i MOTYWUJĄCĄ DO NAUKI. Polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 marca 2020

Z całego serca mogę polecić tą Panią. Potrafi bardzo dobrze zmotywować ucznia do pracy i zmienić go nie do poznania w dziedzinie biologii. Zaledwie przez kilka miesięcy osiągnęłam z tą Panią więcej niż przez 2 lata nauki biologii. Nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Pani Maria to wspaniała nauczycielka, dzięki której polubiłam naukę biologii. Jest osobą niezwykle życzliwa oraz rzetelną. Zawsze potrafiła wytłumaczyć mi nurtujące mnie zagadnienia oraz nauczyła mnie formułować poprawnie odpowiedzi maturalne. Dzięki ilości zadań przerobionych z Panią Marią ( trzy segregatory) czuję się spokojna o mój wynik maturalny.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Pani Maria to najlepszy korepetytor na jakiego można trafić. Jest to osoba niezwykle rzetelna ,sumienna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem ,a do zajęć podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Zajęcia przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze ,a podczas nich przerabia się masę różnorodnych zadań. Pani Maria zapewnia OGROMNĄ ilość materiałów do ćwiczeń które następnie razem sprawdzamy. Dopiero po tych zajęciach nauka biologii zaczęła sprawiać mi przyjemność, a do matury podchodzę ze spokojną głową . Gorąco polecam Panią Marię! :D

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Chodzę do Pani Marii na korepetycje od 5 miesięcy, spędziłyśmy razem już dość dużo czasu na zajęciach i z czystym sumieniem mogę powiedzieć - nie mogłam trafić lepiej! :) Każde zagadnienie, które sprawia mi trudność, Pani Maria jest w stanie przedstawić w sposób zrozumiały. Dostaję do domu bardzo dużo zadań z różnych zbiorów, arkuszy-sprawdzanie ich potem wspólnie na zajęciach pomaga wyłapać popełniane błędy i je skutecznie eliminować. Pani Maria jest osobą bardzo otwartą i rzeczową, zna się doskonale na tym co robi, przez co uważam że każda osoba, która stara się o wysoki wynik na maturze, doskonale się z nią dogada. Zajęcia są prowadzone bardzo dobrze, więc z całego serca polecam! :D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Pani Maria to świetny korepetytor. Zadaje bardzo dużo różnych zadań dzięki którym uczymy się odpowiadać na pytania maturalne. Do domu Pani Maria daje matury które sprawdza, a następnie szczegółowo omawia zwracając uwagę na popełnione błędy. Pani Maria posiada wiele materiałów dydaktycznych za pomocą których tłumaczy wszelkie niezrozumiałe partie materiału. Ma ogromną cierpliwość, a zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Pani Maria pomogła zrozumieć mi i wyeliminować błędy jakie popełniam dzięki czemu osiągam lepsze wyniki w nauce. Serdecznie polecam Panią Marie!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2018

Bardzo polecam Panią Marię!
Niesamowita nauczycielka, kiedyś pracująca w szkole. Wymagająca, bo daje pełno zadań z każdego działu. Mój obecny stos zadań ma ok. 10 cm. Ale to działa tylko na korzyść, bo jeśli komuś zależy na dobrze zdanej maturce, to właśnie to jest niezbędne. Również Pani Maria daje matury (bardzo dużo różnych) do rozwiązania w domu na czas, które później sprawdza poza lekcjami i omawia na nich. Posiada wiele materiałów i książek, dzieki czemu potrafi wytłumaczyć każdy problematyczny dział z obrazkami. Jestem spokojna o maturkę z Panią Marią!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Bardzo polecam korepetycje u Pani Marii! Ogromna wiedza oraz, a może przede wszystkim, umiejętność jej przekazywania, solidność i wyrozumiałość czynią z Pani Marii profesjonalnego nauczyciela. Dzięki świetnie przeprowadzonym korepetycjom z dostępem do wielu akademickich materiałów, odświeżyłam, usystematyzowałam i pogłębiłam moje wiadomości z biologii i genetyki, co zaowocowało zdanym na pięć egzaminem na kierunku biotechnologia. Gorąco polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Jestem bardzo zadowolona że Pani Maria pomogła mi w przygotowaniach do matury. Jestem obecnie na wymarzonych studiach, zdałam maturę na 90%, olbrzymia ilość materiałów, rozwiązywanie zadań pod klucz, uczenie logicznego myślenia i przede wszystkim ludzkie podejście do ucznia. Nauczyciel z krwi i kości a przede wszystkim mentor. Dziękuję, dziękuję, dziękuję , bardzo polecam Panią Marię

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Pani Maria pomogła mi się dostać na wymarzone studia ... bede wdzięczna do końca życia . NAUCZYCIEL z powołania, wyjątkowa cierpliwość i wyrozumiałość cechuje Panią Marie co nie jest oczywiste z takim stażem pracy a jednak !!! Polecam, warto. Pani Maria pomogła mi usystematyzować wiedzę. Jeśli chodzi o materiały to była ich masa . Pozdrawiam Panią Marie i dziękuję

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2017

Bardzo polecam korepetycje z Panią Marią. Przyjemna atmosfera zajęć, często z dużą dawką humoru. Bardzo duża ilość różnorodnych materiałów pozwala na porządne wyćwiczenie wiedzy i maturalnych form odpowiedzi. Wszystkie materiały sa zapewnione przez Panią Marię. Wieloletnie doświadczenie Pani Marii i jej sukcesy zawodowe są dodatkowym atutem. Polecam!

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panią Marią. Miałem okazję przerobić ze zrozumieniem dużą ilość różnorodnych zadań, w tym arkuszy maturalnych. Na zajęciach m. in. omawialiśmy dokładnie poszczególne tematy- o niektórych zagadnieniach musiałem sam coś opowiedzieć a niektóre zagadnienia poszerzała pani Maria z wykorzystaniem różnych źródeł. Były to książki różnych wydawnictw, co uważam za przydatne za względu na możliwość szerszego spojrzenia na dany temat. Dostawałem zadania do rozwiązania w domu oraz schematy z opracowaniem niektórych zagadnień. Na trudne pytania z mojej strony zawsze znalazła się odpowiedź. Zajęcia w miłej, kulturalnej atmosferze.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Gorąco polecam korepetycje u Pani Marii. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie. Zagadnienia tłumaczone są w sposób jasny i zrozumiały. Pani Maria szczególny nacik kładzie na logiczne myślenie i kojarzenie faktów, co jest niezbędną umiejętnością na nowej maturze. Na każdych zajęcia otrzymywałam ogrom zadań oraz arkuszy, co pozwoliło mi nauczyć się odpowiadania 'pod klucz'. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi i wyjaśnienia. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Marii. Jest to bardzo kompetentna nauczycielka, posiadająca ogromną wiedzę z biologii. Doskonale tłumaczy różne zagadnienia. Niezliczona ilość zadań rozwiązywanych w trakcie zajęć poskutkowała bardzo dobrym wynikiem na maturze z biologii na poziomie rozszerzonym i dostaniem się na kierunek lekarsko-dentystyczny. Od października zaczynam wymarzone studia.

avatar
natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2016

Gorąco polecam korepetycje z Panią Marią. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury z biologii na poziomie rozszerzonym i dzięki temu od października zaczynam studia na wydziale lekarskim. Mój wynik to 92%. Pani Maria to doskonały nauczyciel , traktujący swoją pracę bardzo rzetelnie. W trakcie zajęć przerobiłyśmy ogromną liczbę arkuszy oraz różnych typów zadań maturalnych. Powtórzyłyśmy też cały materiał wynikający z podstawy programowej. Pani Maria do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Wszystkie materiały otrzymywałam w ramach prowadzonych zajęć. Przez cały rok przygotowań dostałam ogromną liczbę materiałów co skutkowało tym, że na maturze żadne zadanie nie było dla mnie zaskoczeniem.

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2014

Gorąco polecam lekcje z Panią Marią. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze. Nauka oparta jest na wielu podręcznikach i książkach z zakresu biologi. Pani Maria posiada wielką wiedzę. Potrafi zachęcać ucznia do nauki biologi. Pani Maria daje wiele materiałów dodatkowych, które są bardzo przydatne w nauce na rozszerzoną biologię. Polecam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Pani Maria to profesjonalny nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w nauczaniu jak i sprawdzaniu matur jako egzaminator OKE. Na spotkaniach w oparciu o wiele książek, omawiane są bieżące zagadnienia oraz zadania maturalne z poprzednich lat. To dzięki Pani Marii nauczyłem się konstruować prawidłowe, logiczne odpowiedzi trafiające w klucz maturalny. Możliwe to było również, dzięki wielu materiałom, które dostarczane są przez nauczyciela. Gorąco polecam zajęcia z Panią Marią każdemu, kto chce dokładnie usystematyzować swoją wiedzę oraz w pełni przygotować się do rozszerzonej matury z biologii.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2014

Gorąco polecam lekjce z Panią Marią, szczególnie w zakresie przygotowania do matury. Na zajęciach panuje miła atmosfera, ale przy okazji można z nich bardzo wiele wynieść między innymi dlatego, że pracujemy z podręcznikami z różnych wydawnictw. Pani Maria na każde zajęcia drukuje dużo zestawów maturylnuch i przykładowych testów dzięki czemu przez rok nauki u pani Marii pisanie odpowiedzi zgodnie z kluczem nie sprawia mi problemu.
Podsumowywując Pani Maria to korepetytorka jakiej życzę każdemu maturzyście.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2014

Miałem ogromne szczęście, że poszukując korepetytora trafiłem akurat do Pani Marii . Dla mnie, to osoba, inspirująca, pełna pasji, profesjonalistka. Bez wspólnych zajęć dobry wynik z biologii byłby dla mnie nie do osiągnięcia . Dzięki tej nauczycielce wynik egzaminu maturalnego pozwolił mi dostać się na stacjonarną farmację. Dziękuje za pomoc w osiągnięciu życiowego celu. Polecam korepetycje u Pani Marii . Warto !!!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2012

Ucząc się na profilu humanistycznym biologię na rozszerzeniu zdałam jako jedna z lepszych w szkole! Wszystko zawdzięczam korepetycjom u Pani Marii. Bardzo dobrze zorganizowany system nauczania, masa dodatkowych testów oraz dużo ciekawostek pomagających w zainteresowaniu ucznia danym tematem. Sprawia, że chce się wiedzieć wciąż więcej i więcej :) Miła lecz wymagająca - perfekcyjnie przygotuje do matury i na studia. Bardzo dziękuję! I bardzo polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2012

Maturę próbną zdałam na 60% a już tą prawdziwą na 89% (w rozszerzeniu). Wszystko dzięki p.Marii. Bardzo dobrze usystematyzowana wiedza, wszystko jasne i klarowne. Dużo materiałów i testów. Gorąco polecam!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2012

Polecam fachowe podejście i skuteczność w przygotowaniu do matury. Usystematyzowaną profesjonalną wiedzę potrafi przekazać uczniowi (nawet takiemu jak ja z dużymi brakami)w sposób zrozumiały w przyjaznej atmosferze. Pani Maria dostosowuje zajęcia do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafi wzbudzić zainteresowanie ucznia swoimi zajęciami przez co wiedzę lepiej się przyswaja.Stosuje dużo ciekawych materiałów na zajęciach. Bez wątpienia perfekcyjny nauczyciel i wspaniały człowiek. Dziękuję za przygotowanie do matury, które pozwoliło mi dostać się na upragnioną farmację.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2012

Fantastycznie przekazywana wiedza, dostęp do testów i materiałów dodatkowych sprawiają ,że nauka u Pani Marii jest interesująca a wiedza łatwo się przyswaja. Przygotowane do każdych zajęć zestawy ćwiczeń i testów pozwoliły mi doskonale opanować materiał. Dzięki Pani Marii udało mi się osiągnąć świetny wynik na maturze, oraz zdobyć indeks na wymarzonych studiach.GORĄCO POLECAM- DOSKONAŁY NAUCZYCIEL.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2012

Polecam zajęcia z Panią Marią- skrupulatne i metodyczne przygotowanie po dwuletnich korepetycjach z biologii, pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia medyczne.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2012

Polecam lekcje z Panią Marią! Świetnie przygotowuje zajęcia, na bieżąco dostaję materiały, w bardzo dostępny sposób tłumaczy njabardziej zawiłe tematy. Przerobiła ze mną wszystkie działy, na które nie starczyło czasu na lekcjach w szkole - bardzo dokładnie i skrupulatnie! Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.