Maria Sorkowicz

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Zabrze
Gliwice
Katowice
Świętochłowice
Bytom
Ruda Śląska

Opis ogłoszenia

Cześć!

KIM JESTEM?

Studiuję medycynę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Znalazłam się w grupie 4% osób, które napisały maturę z biologii na poziomie rozszerzonym z najwyższym wynikiem w kraju i udało mi się dostać na kierunek lekarski za pierwszym razem.

DLA KOGO?

Zapraszam Cię, jeżeli:
~biologia nie jest Twoją mocną stroną i czasem trudno Ci zrozumieć zasady w niej panujące, ale wynik z tego przedmiotu liczy się w rekrutacji na Twój wymarzony kierunek,
~biologia nie sprawia Ci kłopotów i potrzebujesz jedynie wsparcia w nauce odpowiadania na pytania zgodnie z kluczem maturalnym, bo jak wiadomo to właśnie ta umiejętność najbardziej liczy się, jeśli chcesz uzyskać bardzo wysoki wynik z tej matury

W CZYM MOGĘ POMÓC?

Wiem jak bardzo ważne w pomocy w nauce jest indywidualne podejście, dlatego każde ze spotkań będzie przygotowane w oparciu o Twoje swoiste potrzeby. W zależności od konieczności mogę zajmować się:
~pomocą w zrozumieniu tematów przerabianych aktualnie na lekcjach w szkole,
~powtórką zagadnień z poprzednich lat, 
~prowadzeniem w rozwiązywaniu zadań maturalnych,
~wskazywaniem typowych problemów pojawiających się od lat w arkuszach egzaminacyjnych,
~tłumaczeniem na jakie „słowa klucze” w zdaniach należy zwrócić uwagę i dlaczego,
~pomocą w układaniu i modyfikacji planu przygotowania do matury.

GDZIE DOJEŻDŻAM?

Zapraszam Cię, jeśli mieszkasz w Zabrzu, Gliwicach, Katowicach, Świętochłowicach, Bytomiu, Rudzie Śląskiej. Nie ukrywam, że najlepiej byłoby, gdybyś mieszkał w pobliżu stacji kolejowej, jednak jeśli tak nie jest – postaramy się jakoś sobie poradzić.

[*CZY MOŻEMY SPOTKAĆ SIĘ ONLINE?
*]
Ze względu na obecną wyjątkową sytuację proponuję również spotkania online. 

JAKI KOSZT?

Cena jednej godziny zegarowej spędzonej z biologią w moim towarzystwie to 60 zł. Jednak pierwsza lekcja jest za pół ceny  - podczas tego spotkania chciałabym poznać Twoje potrzeby i plany oraz rozeznać poziom na jakim będziemy pracować i do jakiego chcesz zmierzać. Chciałabym jak najlepiej dostosować formę zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb.

KIEDY MOŻEMY SIĘ SPOTYKAĆ?

Lekcje rozpoczynają się na początku października. Wszyscy wiemy, że w nauce do matury bardzo ważna jest regularna praca, więc myślę, że spotkania mogą odbywać się w zależności od ustaleń raz, bądź dwa razy w tygodniu. Jeżeli chodzi o konkretny dzień i godzinę – postaramy się tak dogadać, aby moje studia oraz Twoja szkoła nie stały sobie na przeszkodzie.

JAK MOŻEMY SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Mój numer telefonu: 664808905.

Mam nadzieję, że skutecznie pomogę Ci w realizacji upragnionego celu i będziemy się razem dobrze czuli w drodze przez tajniki biologii. Do zobaczenia!

Marysia

PS. Jeszcze jedno – nie mogę dać Ci tak jak inni korepetytorzy stuprocentowej gwarancji osiągnięcia upragnionego celu. Ja zamierzam jak najlepiej Cię wspierać oraz naprowadzać na właściwą ścieżkę, jednak to, czy dojdziesz tam gdzie chcesz, zależy od Ciebie, Twojej pracy i determinacji. Powodzenia!  

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.