Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sopot (Brodwino)

Opis ogłoszenia

Wybierasz się na wakacje do Gruzji i chcesz umieć podstawy komunikowania się? A może po prostu chcesz się nauczyć egzotycznego języka? Bez względu na jakim poziomie obecnie jesteś lub do jakiego poziomu chcesz dojść - mogę Cię nauczyć gruzińskiego.

Jestem native speakerem języka gruzińskiego i od 8 lat mieszkam w Sopocie. Większość swojego życia spędziłam mieszkając w Gruzji (Tbilisi). Obecnie prowadzę korepetycje z języka gruzińskiego. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych. Od kilku lat pracuję jako lektor w prywatnej szkole językowej.

Zapraszam na korepetycje i konwersacje w miłej atmosferze! Podczas zajęć będziemy mogli porozmawiać o kulturze i kuchni gruzińskiej, a także o miejscach wartych odwiedzenia :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.