Mariam Karapetyan

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Bydgoszcz (Szwederowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język francuski to jeden z najpiękniejszych języków świata.Nauka francuskiego powinna być czystą przyjemnością, jeśli tak nie jest, to zmień to razem ze mną!

Matura już niedługo? Chcesz zacząć od podstaw lub podszkolić swoje umiejętności? Prowadzę zajęcia w kreatywny sposób.Nauczę Cię najlepszych technik uczenia się języka.Pokaże Ci, jak skutecznie i w niedługim czasie opanować francuski.Posiadam własne materiały, które usprawnią Twoją naukę. Udzielam również lekcji online.

Jestem absolwentką liceum dwujęzycznego o profilu francuskim z bardzo dobrze zdaną maturą.Posiadam certyfikat z języka francuskiego na poziomie B2.Przeszłam liczne kursy oraz szkolenia.Regularnie jeżdżę do Francji.Obecnie studiuję na UMK lingwistykę stosowaną: język francuski z językiem hiszpanśkim.

Przygotuję Cię między innymi do: lekcji, sprawdzianu, kartkówki, klasówki, testu, wypowiedzi ustnej jak i również matury podstawowej.

Serdecznie zapraszam do kontaktu! :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2017
Kurs w programie Atos Excellence
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Uczę się z Mariam od stycznia i jestem bardzo zadowolona! Ma indywidualne podejście, przygotowuje wszystkie dodatkowe materiały, o które poproszę, dba o najmniejszy szczegół, swietnie tłumaczy i przy tym jest przemiła. Widzę spory progres w moim francuskim. W czasach kwarantanny zajęcia przez telefon też sprawdzają się super.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Niesamowicie obszerna wiedza i niesamowita umiejętność jej przekazania, również w formie on-line! Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Ona jest cudowna ! jest miła, inteligentna. Zajęcia prowadzone są w bezstresowej atmosferze. Ona bardzo się stara, uważnie przygotowuje się do każdej lekcji. Jeżeli chodzi o francuski to naprawdę bardzo dużo potrafi. Mi poświęca bardzo dużo uwagi podczas zajęć. Mój kurs francuskiego trwa od niespełna miesiąca, a jestem Nią tak zachwycony, że od listopada być może będę spotykał się z Nią codziennie. :)
Polecam Mariam ! wybierając kurs z Nią poznacie naprawdę wyjątkową osobę, z którą przeżyjecie niesamowita przygodę ucząc się najpiękniejszego języka na tym świecie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.