Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin

Opis ogłoszenia

Chciałabym zaoferować Państwu pomoc z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej, łącznie z przygotowaniem do egzaminu maturalnego. 

Język polski to moja pasja, którą chciałabym dzielić się z innymi. Moim celem jest rozwinięcie umięjętności uczniów podzielających moje zamiłowanie do tego przedmiotu, ale również zależy mi na zainteresowaniu osób słabiej radzących sobie z tą dziedziną nauki. Mam świadomość, że gdy temat zostanie przedstawiony w ciekawy sposób, to pozyskiwanie wiedzy staje się o wiele łatwiejsze. 

Posiadam własne materiały, które udostępniam dla uczniów. W swojej pracy stawiam na umiejętności praktyczne, które najbardziej przydają się podczas egzaminu. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z najmłodszymi jak i młodzieżą.

Kolejną moją pasją jest psychologia, którą studiuję. Doświadczenie nabyte podczas studiów i wolontariatu, pozwoli mi dotrzeć do każdego ucznia i sprawić, że lekcje języka polskiego staną się przyjemnością i przede wszystkim, przyniosą oczekiwane efekty. 

 Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego. 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Bardzo polecam lekcje u Pani Marysi! Potrafi zainteresować tematem, ponadto ma dużą wiedzę i umie w przystępny sposób ją przekazać.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Serdecznie dziękuję za lekcję i polecam Panią Marysię!
Wiedza została mi przekazana w bardzo obrazowy i przystępny sposób. Na pewno skorzystam z lekcji u Pani Marysi w kolejnych etapach nauki.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Bardzo polecam korepetycje!
Pani Marysia bardzo dokładnie tłumaczy materiał i potrafi zmotywować do nauki. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Po krótkim czasie zauważyłam u siebie postępy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Serdecznie polecam Marysię! Jest przemiłą, cierpliwą osobą, poświęca uczniowi dużo czasu i co najważniejsze - świetnie uczy. Dokładnie omawia każdy trudny temat i lektury. Pomogła mi uzyskać wysoki wynik na maturze z języka polskiego pomimo tego, że miałam z tym przedmiotem duże trudności.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.