Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Płock
Gozdowo
Sierpc
Bielsk

O mnie

Jestem emerytowaną nauczycielką dyplomowaną z 35 letnim doświadczeniem w zawodzie. Chętnie udzielę korepetycji z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie.

Moja metodologia opiera się o dostosowanie sposobu przekazywania wiedzy w sposób indywidualny, w zależności od umiejętności i możliwości ucznia. Uczę przede wszystkim tego, jak się uczyć, jak przyswajać wiedzę w oparciu o ciąg przyczynowo skutkowy, bez suchych faktów. Tłumaczę i wyjaśniam, uczę korzystać z ciekawych metod zapamiętywania i notowania, kojarzenia, tak aby przyswojona wiedza stanowiła podstawę do dalszego rozwoju.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 01.2000
Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1989 - aktualnie
Publiczne Gimnazjum w Gozdowie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.