Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Józefosław
Konstancin-Jeziorna
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 100 / 60 min

Marysia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz osoby, która posiada dużą wiedzę praktyczną z zakresu języka angielskiego i równocześnie specjalizuje się w psychologii człowieka to idealnie trafiłeś. 

Mam na imię Marysia, a nauczaniem języka angielskiego zajmuję się już od ponad 8 lat, łącząc  praktyczne wykształcenie filologiczne (filologia angielska - Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych) oraz psychologiczne (magister psychologii - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy). W przeszłości pracowałam jako lektor języka angielskiego prowadząc zajęcia z zakresu General English na poziomie B2+ oraz Business English (przygotowanie do certyfikatu BEC Vantage).

Dzięki mojemu wykształceniu, praktyce oraz indywidualnym podejściu do uczniów świetnie sobie radzę w kontakcie z dziećmi oraz młodzieżą, zaszczepiając w nich miłość do nauki i posługiwania się językiem angielskim. 

Prowadzę również lekcje przygotowujące do matury, egzaminu ośmioklasisty oraz egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, BEC) .

Stawka 80 zł/h uwzględnia dojazd na terenie Józefosławia,
Do zajęć na terenie Konstancina-Jeziorny, Piaseczna lub Warszawy należy doliczyć kwotę dojazdu (10-20 zł w zależności od lokalizacji)

Wystawiam faktury za lekcje

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Psychologia
03.2019 - 03.2019
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy
Licencjat
FIlologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Pani Marysia pomogła mi nadrobić zaległości z angielskim. Zajęcia odbywają się w mega miłej atmosferze, Pani Marysia jest uśmiechnięta i cierpliwa, ma fajne pomysły na prowadzenie lekcji i korzysta z materiałów dodatkowych a nie tylko z podręcznika. Nauka angielskiego stała się przyjemnością i z czystym sercem polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.