Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Warszawa
Józefosław
Konstancin-Jeziorna
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 90 / 60 min

Marysia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz osoby, która posiada dużą wiedzę praktyczną z zakresu języka angielskiego i równocześnie specjalizuje się w psychologii człowieka to idealnie trafiłeś. 

Mam na imię Marysia, a nauczaniem języka angielskiego zajmuję się już od ponad 8 lat, łącząc  praktyczne wykształcenie filologiczne (filologia angielska - Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych) oraz psychologiczne (magister psychologii - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy). W przeszłości pracowałam jako lektor języka angielskiego prowadząc zajęcia z zakresu General English na poziomie B2+ oraz Business English (przygotowanie do certyfikatu BEC Vantage).

Dzięki mojemu wykształceniu, praktyce oraz indywidualnym podejściu do uczniów świetnie sobie radzę w kontakcie z dziećmi oraz młodzieżą, zaszczepiając w nich miłość do nauki i posługiwania się językiem angielskim. 

Prowadzę również lekcje przygotowujące do matury, egzaminu ośmioklasisty oraz egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE, BEC) .

Stawka 70 zł/h uwzględnia dojazd na terenie Józefosławia,
Do zajęć na terenie Konstancina-Jeziorny, Piaseczna lub Warszawy należy doliczyć kwotę dojazdu (10-20 zł w zależności od lokalizacji)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Psychologia
03.2019 - 03.2019
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy
Licencjat
FIlologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Pani Marysia pomogła mi nadrobić zaległości z angielskim. Zajęcia odbywają się w mega miłej atmosferze, Pani Marysia jest uśmiechnięta i cierpliwa, ma fajne pomysły na prowadzenie lekcji i korzysta z materiałów dodatkowych a nie tylko z podręcznika. Nauka angielskiego stała się przyjemnością i z czystym sercem polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.