Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Język polski30 / 60 min

Maria

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. Chętnie pomogę w nauce pisania wypracowań, przygotowywaniu do sprawdzianów i kartkówek, a także w nadrabianiu zaległości oraz utrwalaniu bieżącej wiedzy. Mogę pracować na materiałach ucznia, a także własnych.
Jestem studentką IIIroku prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zamiłowanie do literatury i wiedzy o języku towarzyszy mi od czasów liceum. Byłam finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, a maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym napisałam na 95 %. 
Mam dwuletnie doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą. Przez rok byłam także wolontariuszką w Akademii Przyszłości. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.