Maria Przedpełska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Języki moją pasją!!!!
Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej (francuski z hiszpańskim) Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Umiejętności zdobyte na uczelni praktykowałam za granicą. W ciągu trzech lat studiów spędziłam: 3 miesiące na Majorce pracując z dziećmi, 3 miesiące w Barcelonie pracując w restauracji, 5 miesięcy na wymianie studenckiej we Francji oraz 1 miesiąc na wolontariacie w Portugalii. Mam również doświadczenie nauczania hiszpańskiego w szkole podstawowej. Inspirowanie do nauki języków obcych to moja pasja.
Jestem osobą otwartą na innych, która nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu.

Bardzo ważne są dla mnie proste metody nauczania oraz przyjazna atmosfera na zajęciach, które pomagają szybko i skutecznie zwalczyć barierę językową. W pełni skupiam się na oczekiwaniach moich uczniów. W zależności od potrzeb koncentruje się na poszczególnych płaszczyznach (konwersacje, pisanie, leksyka, rozumienie ze słuchu, gramatyka). 

Dla bardzo zabieganych oferuję lekcje przez Sykpe. 

Kontakt:
tel.: 535 220 491

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.