Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia (Gdynia Sopot Gdańsk)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski75 / 45 min

Maria

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel i tłumacz języka angielskiego udzieli indywidualnych lekcji dzieciom, młodzieży i dorosłym o każdym poziomie zaawansowania.

Przygotowuję również do KAŻDEGO rodzaju EGZAMINU ale również udzielam lekcji na bazie swobodnej nauki według oczekiwań ucznia . Każda lekcja bazuje na MÓWIENIU , PISANIU oraz SŁUCHANIU z profesjonalnych nagrań.

Pracuję z osobami systematycznymi i zmotywowanymi. Cena lekcji obejmuje również materiały . Zajęcia w pozytywnej atmosferze prowadzę na Grabówku w Gdyni nieopodal przystanków autobusowych Stocznia SKM - Morska aczkolwiek możliwy jest również dojazd do ucznia. Jestem dyspozycyjna 7 dni w tygodniu .

Dla swoich podopiecznych udzielam zniżki na English Language Summer School w University of St Andrews w Szkocji z którym od wielu lat współpracuję.

Zapewniam interesujące zajęcia nawet dla najbardziej opornych. Zapraszam kilkuletnie dzieci , młodzież , maturzystów, osoby dorosłe *] oraz tych którzy chcą zdać dosłownie [*DOWOLNY egzamin, między innymi: maturę oraz egzaminy typu YLE, LTE, CYLET, KET, PET, FCE, CAE, CPE, CCSE, CEIBT, BEC1, BEC2, BEC3, BULATS, ILETS, ICFE, TOEIC, TOEIC BRIDGE, TOEFL, IELTS i inne!

Podejmuję się również [tłumaczeń przysięgłych oraz nieuwierzytelnionych , specjalistycznych jak i zwykłych . Tłumaczenia przysięgłe bez problemu wysyłam kurierem lub pocztą bądź też dostarczam osobiście.

Wystawiam FAKTURY VAT !

tel: 732 772 902  (możliwy kontakt 24/7)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.