Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kruszwica
Radziejów
Dobre
Inowrocław
Matematyka100 / 120 min

Maria

Opis ogłoszenia

Absolwentka fizyki na Uniwersytecie Gdańskim udziela korepetycji z fizyki i matematyki na poziomie gimnazjalnym, licealnym i akademickim. Przygotowanie do matury, kolokwium lub egzaminu, a także rozwiązanie przesłanych zadań. Wieloletnie doświadczenie. Możliwy dojazd do ucznia. Cena: 60 zł/1 godz lub 100 zł/2 godz.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Gdański
Magister
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.