Maria Czapska

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Pruszków
Komorów
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką IIroku studiów magisterskich na wydziale Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiowałam również architekturę wnętrz na tej samej uczelni. Chętnie pomogę w przygotowaniu prac do teczki wymaganej do liceum plastycznego czy na ASP, podzielę się swoją wiedzą w kwestii egzaminów wstepnych.
Prowadzę także domowe zajęcia plastyczne dla młodszych dzieci, zapoznam je z podstawowymi technikami graficznymi, pomogę w nauce rysunku, zarówno artystycznego jak i architektonicznego.

Pomoge także w opanowaniu programów do projektowania 3D, takich jak Rhinoceros, SolidWorks oraz Keyshot.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.