Małgorzata Neczyperowicz

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Lublin
Faktura VAT

Małgorzata Neczyperowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Małgorzata Neczyperowicz

O mnie

Zobacz stronę internetową: malgorzataneczyperowicz.p

Zobacz fanpage na portalu Facebook: @malgorzata.neczyperowiczMałgorzata Neczyperowicz – aktorka, instruktorka teatralna, absolwentka Akademii Teatralnej oraz Laboratorium Meisnera w Warszawie, ukończyła wiele dodatkowych kursów aktorskich, m.in. z Simonem Furness z Londynu i z Robertem Castle z Nowego Jorku. Grała m.in. w „Anii z Zielonego Wzgórza” w reżyserii Jana Krzyszczaka, „In Treatment” w reżyserii Łukasza Lewandowskiego, „Mój niepokój ma przy sobie broń” w reżyserii Agaty Biziuk oraz w „Królestwie” wg Larsa von Triera w reżyserii Piotra Waligórskiego. Gościnnie grała gościnnie w serialach "Stulecie Winnych", "Drogi Wolności", "Echo serca", „Na Wspólnej” i „Na sygnale”. Zagrała główną rolę w teledysku Lubelskiej Federacji Bardów - "Kobiety mojego życia" Piotra Selima. Ostatnio wcieliła się w rolę Matki Urszulki w serii filmów krótkometrażowych "Jan Kochanowski - Treny" w reż. Damiana Bieńka, które zdobyły pierwszą nagrodę na Festiwalu w Cannes (Złoty Delfin na Cannes Corporate Media and TV Awards 2018) oraz dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym FilmAt Festival 2019.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2010
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Filologia polska
10.2011 - 07.2016
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza
Magister
aktorstwo
10.2017 - 06.2019
Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji
Nauczyciel stażysta
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
07.2015
Kurs techniki Meisnera w Laboratorium Meisnera w Warszawie
08.2015
Warsztaty z techniki Meisnera w The Actor's Temple w Londynie
03.2016
Warsztaty z Metody Lee Strasberga z Robertem Castle
Doświadczenie
05.2009 - 12.2016
Aktorka Teatru Kameralnego w Lublinie i gościnnie Studio Buffo w Warszawie
Rola Julka w spektaklu "Ten Obcy" i tytułowa rola Ani w "Ani z Zielonego Wzgórza". Oba spektakle w reżyserii Jana Krzyszczaka.
08.2015 - aktualnie
Usługi aktorskie na umowach cywilno-prawnych z agencjami aktorskimi Passa, JMC, Edwin Film i Sceneria.
Pierwsza Miłość, O mnie się nie martw, Przyjaciółki, Szadź, Ślad, Echo serca, Na Wspólnej, Wojenne Dziewczyny, Drogi Wolności, Na Sygnale, Szkła, Rozwód. Walka o wszystko
07.2018 - 11.2020
Rola Matki Urszulki w serii filmów krótkometrażowych "Jan Kochanowski. Treny" w reż. Damiana Bieńka
Pierwsza nagroda na Festiwalu w Cannes (Złoty Delfin na Cannes Corporate Media and TV Awards 2018) oraz dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym FilmAt Festival 2019.
12.2019 - aktualnie
Spektakl "Niesamowite przygody skarpetek"
Spektakl zrealizowany ze Stypendium Prezydenta Miasta Lublin.
04.2020 - 12.2020
Rola gościa z dzieckiem w filmie fabularnym "Erotica 2022" w reż. Jagody Szelc
To moja pierwsza rola w filmie fabularnym. Z niecierpliwością czekam na następne.
09.2020 - aktualnie
Rola Ingi Michalskiej w "Na dobre i na złe"
Dzięki roli Ingi Michalskiej - mamy Antka w serialu "Na dobre i na złe" stałam się rozpoznawalna. Gram od odcinka 795. Moja postać jest antagonistką w stosunku do doktora Maksa Begera.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 czerwca 2022

Byłam na dwóch spotkaniach, Pani Małgosia pomogła mi nagrać filmy na egzaminy wstępne. Mimo, że nie zawsze miałyśmy takie same wizje na przerabiane teksty, dostałam wiele cennych uwag i nowe pomysły na interpretacje. Polecam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2022

Bardzo przyjazna atmosfera, aktorka z doświadczeniem i ze wszystkimi sprawami dotyczącymi aktorstwa na bieżąco :) Pełen profesjonalizm, pomoc i CIERPLIWOŚĆ :D Polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2022

Gorąco polecam zajęcia z Panią Małgorzatą. Jest bardzo miła i cierpliwa, ma bardzo indywidualne podejście do ucznia, z czym nie spotkałam się na żadnych innych zajęciach tego typu. Pomaga przy wyborze tekstów, nad którymi później pracuje się na zajęciach, zwracając uwagę na to, żeby tekst pasował uczniowi. Pani Małgorzata jako jedyna pokazała mi jak zachowywać higienę emocjonalną podczas wykonywania zadań aktorskich. Jestem bardzo zadowolona z zajęć :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2021

Dzięki Pani Małgosi odkryłam swoją pasję. Pomogła mi ona w zrozumieniu siebie i rozwijaniu swoich umiejętności. Podczas zajęć stosowane są różne techniki pracy z ciałem, emocjami, mową itp. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Małgosię, która wiele mi pomogła dzięki swojej rzetelnej wiedzy i ciepłemu podejściu. W chwilach kryzysu doradzała i motywowała. Serdecznie polecam zajęcia :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Pani Małgosia jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą. Pracuje metodami bezpiecznymi dla psychiki swoich uczniów. Z mojego doświadczenia częściowo przeprowadza "terapię" podczas zajęć, dzięki czemu można nauczyć się rozumieć i bezpiecznie pracować ze swoimi emocjami. Nawet jeżeli ktoś nie wiąże swoich planów zawodowych z aktorstwem warto skorzystać z takich zajęć, ale lepiej poznać samego siebie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Małgosia pracuje różnymi metodami i technikami, dostosowując je do indywidualnych potrzeb ucznia; jako aktorka pracująca w zawodzie wie, co faktycznie się sprawdza. Jest wnikliwa i spostrzegawcza, a do tego bardzo sympatyczna, więc można śmiało umówić się z nią na lekcję :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Moją główną motywacją jest praca w dubbingu, czułem że muszę podszkolić swój warsztat aktorski. W tym właśnie celu przyszedłem do Pani Małgorzaty.
Oprócz ćwiczeń dykcyjnych, pracujemy również nad czytaniem audiobooków, improwizacją, wyobraźnią, wcielaniem się w postacie, przełamywaniem swoich wewnętrznych barier oraz wykonujemy wiele ćwiczeń z różnych technik aktorskich. Jednakże najlepsze w tym wszystkim jest podejście Pani Małgorzaty. Jest ona bardzo pozytywną osobą, pełną pasji, która nieustannie motywuje mnie do rozwoju, ćwiczeń i pracy nad sobą(której widać efekty!), kibicuje mi na każdym kroku, czuć że zależy jej na moim sukcesie, co jeszcze bardziej motywuje do pracy. Zdecydowanie polecam!

avatar
Monika Janiak-Bartkowiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Małgosia to bardzo ciepła i pozytywna osoba, która potrafi w sposób konkretny wskazać w których aspektach warto popracować nad swoim głosem. Małgosia przygotowywała mnie do wystąpienia publicznego dla 3000 osób. Pokazała mi kilka skutecznych ćwiczeń by mój głos był jak najlepszy, a także przedyskutowałyśmy formę wypowiedzi dla tak ogromnej publiczności - a wszystko na spotkaniach on line! Jestem bardzo zadowolona i polecam, zwłaszcza osobom, które chcą przygotować się do (na przykład) ważnego wystąpienia.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Pani Małgosia jest wspaniałą, pełną pasji nauczycielką, posiadającą dużą wiedzę o różnych technikach aktorskich :) Ma indywidualne podejście do ucznia, dostrzega jego możliwości i potrafi je rozwinąć. Ma profesjonalne podejście do zajęć, a jednocześnie jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Od niedawna zaczęłam również brać u Pani Małgosi lekcje aktorstwa online. Na początku byłam do nich sceptycznie nastawiona, ale okazało się, ze mimo braku bezpośredniego kontaktu można pracować równie efektywnie. Zajęcia z Panią Małgosią polecam wszystkim- zarówno tym bardziej doświadczonym i otwartym, jak i tym zamkniętym, którzy czują się jeszcze niepewnie i potrzebują pomocy w przełamaniu wstydu :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Praca z Panią Małgorzatą przebiega według wspólnie ustalonych priorytetów. Wspólnie pracujemy nad czytaniem audiobooków. Jest to praca online. Pani Małgorzata posiada dużą wiedzę o warsztacie lektora audiobooków i potrafi zainspirować do pracy nad doskonaleniem umiejętności. Jako aktorka kładzie nacisk na trening wyobraźni, co pozwala skuteczniej wcielić się w postać. Są to efektywne lekcje, a postęp jest monitorowany i ciągle są wynajdywane nowe szczegóły do poprawy.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Super! Bardzo polecam!
Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, widać ogromne doświadczenie w aktorstwie i chęć dzielenia się zdobytą wiedzą. Pani Małgorzata potrafi wszystko klarownie wytłumaczyć, wyłapać błędy i zwrócić uwagę na miejsca, które trzeba dopracować. Ma bardzo dobre podejście do ucznia, polecam :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Naprawdę świetne lekcje, dostosowanie poziomu do ucznia, miła atmosfera, rozwijające zadania, rzetelna praca po której szybko widać efekty, polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Wspaniała osoba ze wspaniałą wiedzą, profesjonalizm i empatia. Gorąco polecam zajęcia u Pani Małgorzaty wszystkim. Ma nowoczesne podejście, aktualną wiedzę techniczną, wolną od zaśniedziałych a nadal popularnych metodyk. Wymagająca i bardzo skuteczna.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2018

Gdy uczęszczałam na zajęcia do Pani Małgosi przede wszystkim panowala we mnie harmonia i spokój. Bardzo wyrozumiała osoba z indywidualnym, opiekuńczym nastawieniem. Wiele mnie nauczyła. Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie przydatne porady jakie mi dawała( nadal z nich korzystam:)) czy też naukę opanowania i wyczucia podczas pracy na tekstami. Polecam nie tylko ze względu na fachową pomoc i (duże) zaangażowanie, ale przede wszystkim za ten spokój ducha, który pomógł mi spojrzeć na pewne rzeczy inaczej- co skutkowało:)
Na prawdę warto!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Małgosią. Prowadzone są w przemiłej atmosferze przez co tworzy się niesamowity komfort pracy. który jest niezbędny do rozwoju. Takie zdjęcia to ogromna pomoc przed egzaminami do szkół.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Bardzo rozwijające i aktywne zajęcia w sympatycznej atmosferze i miłym towarzystwie pani Małgosi. Polecam serdecznie ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.