Margarita Klimczuk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Jestem białorusinką i mieszkam w Łodzi. Skończyłam liceum, gdzie uszyłam się języka rosyjskiego i literatury na głębszym poziomie. Język rosyjski  jest moim językiem ojczystym. Bardzo go lubię, dlatego z chęcią bym chciała nauczyć każdego czytać, pisać i rozmawiać po rosyjsku na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek11:00 - 14:00
Środa11:00 - 14:00
Czwartek
Piątek
Sobota14:00 - 16:00
Niedziela11:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Anglistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.