Margo Accentcoach

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Kraków
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem Margo i władam ponad 20 językami! 15 nauczam! Moi klienci zdali wszystkie egzaminy i zarobili MILIONY na sprawnej nauce języka, spelnili marzenia i poslugiwali się NARESZCIE bezstresowo!

[*15 z nich władam biegle, a resztę znam na różnych poziomach - od podstawowego do zaawansowanego. Moja wiedza i umiejętności językowe są udokumentowane studiami i certyfikatami oraz uprawnieniami do nauczania języków obcych!
Posiadam również dodatkowe studia i certyfikaty biznesowe, medyczne w określonych branżach oraz techniczne. *]

Znają mnie jako LATAJACY POLIGLOTA

Najważniejsze:
Właściwie rozpoznać, sporządzić plan, dobrać narzędzia, wytrenować oraz podczas całego procesu kierować się Twoimi potrzebami i odpowiednio motywować.
Rozpoczynam od zdiagnozowania poziomu kompetencji języka, co pozwala mi na dopasowanie zajęć w pełni do indywidualnych potrzeb Klienta zarówno w kontekscie gramatyczno-leksykalno-fonetycznym, jak i specjalistycznym. Z doświadczenia wiem, że zajęcia indywidualne przynoszą zamierzone efekty.

Wiem:
jak bardzo ważne jest podejście i sposób tłumaczenia . Chodzi o to by zrobić to jak najprościej i najprzystępniej . Wiek nie gra roli, a tempo zależy od Ciebie. Każdy mój uczeń jest dla mnie ważny, a ja jestem solidnie przygotowana do zajęć!

Rezygnuję:
z rzeczy niepotrzebnych, a wyjątki sprowadzam do reguł. Cały materiał układam tak, byś komunikował się we wszystkich dziedzinach życia nie robiąc błędów i mając swobodę językową. Kształcę Cię adekwatnie do Twojej specjalności zawodowej bądź zainteresowań. To Ty decydujesz jak daleko chcesz zajść!

Gwarantuje:
sukcesywną naukę, odpowiadam na wszystkie trudne pytania, zdawalność matury na min. 90%, egzaminów, polepszenie ocen i zdanie certyfikatów językowych na wysokim poziomie według standardów europejskich od poziomu A1 do C2 .

Oferuje :
Przygotowanie do certyfikacji od A1-C1 lub C2

Trening poprawnej wymowy

Naukę języka angielskiego w sytuacjach codziennych i w kontekście kulturowym

Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej

Treningi przed obronami doktoratu

Przygotowanie na wymianę językową, bądź studencka typu ,,Erasmus’‘

Szkolenie studentów Filologii angielskiej. Przygotowanie do egzaminów na brytyjskie uczelnie.

Język angielski w podroży wakacyjnej i służbowej - Praktyczne zastosowania języka w podroży służbowej.Selekcja i dobór słownictwa pod konkretną podróż.

Język angielski w biznesie i ekonomii - Wybrane słownictwo i tematy nawiązujące do: świata i atmosfery pracy, rozmów kwalifikacyjnych, rozmów telefonicznych, korespondencji biznesowej, obsługi klienta.

Język angielski w marketingu i reklamie - Tematyka oparta na handlu i sprzedaży produktów. Nauka przeprowadzania negocjacji i efektywnej sprzedaży.

Język angielski w lotnictwie i transporcie morskim- Nauka umiejętności językowych potrzebnych w zawodzie pilota, stewardessy, spedytora morskiego. Uwaga! Mam licencję pilota.

Język angielski w medycynie - Profesjonalne słownictwo używane w medycynie:ogólnej, estetycznej, kardiologii, fizjoterapii. Przygotowanie do egzaminów OET i innych. Wdrożenie do pracy w szpitalu lub klinicie zagranicą.

Język angielski w architekturze - Praktyczne wykorzystanie języka angielskiego w projektach, ofertach dla klientów.

Język angielskiw biurze -] Kursy językowe dla wybranych działów w firmie takich jak: HR, księgowość, bankowość. Nauka obiegu dokumentów i obsługa klienta w języku obcym.

[*Trening fonetyczny z naciskiem na akcent brytyjski bądź amerykański.
*]
UŻYWAM RÓŻNORODNYCH METOD I RAPORTUJĘ WYNIKI!

Moimi uczniami byli i sa: lekarze, politycy, informatycy, architekci, prawnicy, osoby publiczne, studenci kierunkow medycznych, scislych, technicznych, filologicznych, dzieci mlodziez i dorosli oraz osoby starsze, obywatele takich krajów jak: Polska, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Norwegia, Szwecja, Francja, Australia, Anglia, USA, Japonia, ZEA, Turcja.

Dostosowuję każdą lekcję pod indywidualne potrzeby ucznia Wspólnymi siłami i systematyczną pracą złamiemy barierę językową! Rezygnuję z nauki zbędnych rzeczy, zupełnie Ci niepotrzebnych- to czysta strata czasu! Sprawię, że będziesz mówić poprawnie, rozumieć kontekst zdania i elastycznie bawić się językiem! Triki, które stosuję wynikają z mojego doświadczenia i tańczenia na wyższych poziomach świadomości językowej oraz daru wyczuwania typów osobowości
.
Ty możesz nauczyć się języka, a ja Ci w tym pomogę!

Jeśli u mnie nie ma miejsc, zrobi to mój lektor, za którego ręczę!

Najważniejsza jest dla mnie odpowiednia motywacja podopiecznych oraz to, aby cały kurs był dostosowany do Twoich potrzeb. Zdaję sobie również sprawę jak ważnym aspektem jest sposób tłumaczenia . Materiał powinien być zrealizowany w jak najbardziej przystępny sposób. Wiek nie gra tu żadnej roli, a tempo pracy zależy od Ciebie. Każdy mój uczeń jest dla mnie równie ważny , dlatego staram się pomóc wszystkim, jak tylko mogę. Program kursu układam tak, abyś swobodnie komunikował się w rozmowie na dowolny temat, popełniając coraz mniej błędów. Przygotuję dla Ciebie materiały adekwatne do Twojej specjalności zawodowej bądź zainteresowań i ogólnego rozwoju językowego. Metody nauczania zawsze dobieram indywidualnie. Posiadam bogaty zbiór nagrań, książek i ćwiczeń. Piszę własne materiały, którymi chętnie się z Tobą podzielę.

Podróżowałam po świecie, ucząc się języków obcych, kończąc solidne, indywidualne kursy, szkoły językowe i studia filologiczne. Wierzę, że tylko indywidualna nauka lub studiowanie w mikro-grupach przynosi szybkie, pożądane efekty i nie trzeba wyjeżdżać z kraju, by dobrze mówić w danym języku. Recepta jest prosta! Należy tylko postępować według dostosowanych instrukcji i nagle… mówisz!!!Proces z jednej strony zależy w dużej mierze od nauczyciela, jego metod, wiedzy, materiałów oraz umiejętności skutecznego nauczania i podejścia, z drugiej strony od zaangażowania i systematycznej pracy ucznia oraz słuchania rad lektora. Nauka języka obcego jest procesem, który wymaga cierpliwości. Każdy z nas jednak wie, że jest ona elementem warunkującym przetrwanie i radzenie sobie w dzisiejszych czasach! Procesy kształtujące rynek wymuszają na nas dobrą znajomość chociaż jednego języka obcego i by Ci sprawnie pomóc – Jestem !
Moją misją życiową jest wskazywanie drogi i dawanie rozwiązań potrzebnych do nauki języków oraz w odniesieniu do potrzeb przygotowanie ciekawych i skutecznych materiałów oraz zindywidualizowanego programu. Do każdego podchodzę z pełnym zaangażowaniem i energią. Silnie motywuję do nauki języków obcych zarówno l udzi biznesu , jak i młodzież oraz dzieci . Lekcje mogą odbywać się tylko w danym języku, jeśli poziom na to pozwala, a nauka ze mną nie ma nic wspólnego ze schematem szkolnym.

Nie ma mowy o oblaniu egzaminu, czy mizernym efekcie nauki, już moja w tym głowa! Wystarczy, że będziesz mnie słuchać, pytać i postępować według mojej instrukcji. Cenię pracowitość i zaangażowanie, dlatego nie uczę ludzi, którym nie chce się kiwnąć palcem. Nie biorę kasy za nic , inwestuję w materiały i piszę większość samodzielnie, sortuję i dopasowuję oraz stawiam Cię językowo (i nie tylko ,,na nogi). Jeśli chcesz zwolnię tempo, jeśli nie, będę jechać swoim energicznym rytmem, który Ci się spodoba!
Jest jedno ale! W momencie zauważenia przeze mnie niesumiennego podejścia do nauki, lub nie słuchania się moich rad oraz nie wykonywania notorycznie poleceń wspomagających efektywną naukę, ze względu na swój profesjonalizm, zastrzegam sobie prawo do odmówienia świadczenia usługi z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Jestem wytrenowana i pracuję technikami oraz metodami, których nie znajduje się w książkach i zawsze dobieram je indywidualnie. Posiadam bogaty zbiór nagrań, książek, ćwiczeń, piszę własne materiały oraz podaję ultrakrótkie wyjaśnienia.

Moje doświadczenie mierzone jest miarą sukcesów moich uczniów !
Doświadczenie:
Zdawalność egzaminów - szkola podstawowa od 90% -100%.
Zdawalność egzaminów maturalnych od 90%-100%.
14 lat doświadczenia w sukcesywnych i ekspresowych przygotowaniach do certyfikatów językowych na poziomach od A1-C2 zgodnie ze standardami i wymaganiami.  Zdawalność extremalnie wyśmienita!
Kilkuletnia praca jako nauczyciel w szkole na początku kariery i sukcesy uczniów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych z języka niemieckiego.
Praca jako lektor na Uniwersytecie w Niemczech i Turcji IÜ.
Podróż badawcza w 16 niemieckich Bundesland’ach.
Roczny pobyt w USA na projekcie badawczym i stypendium.
Pobyt jako lektor w Holandii, Niemczech, Austrii i Szwajcarii podczas prowadzenia projektu językowego i udział w szkoleniach.
Wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel języków obcych w zakresie potrzeb życia codziennego i funkcjonowania w danym kraju (przygotowanie do wyjazdu). 
Doświadczenie jako przewodnik z językiem niemieckim, tureckim i angielskim w Stambule.
Doświadczenie jako lektor przygotowujący do CAE, CPE, IELTS, TOLES, OET, BEC.
Przygotowanie do egzaminów IB, szkół dwujęzycznych, SGH

Posiadam firme i wystawiam faktury

Certyfikaty:
Magister Lingwistyki stosowanej - język angielski, certyfikat Cambridge C2, FCE, egzaminator certyfikatów z języka angielskiego.
Tłumacz języka angielskiego - medycyna estetyczna, medycyna ogólna. Studia podyplomowe nauczania języka angielskiego.
Pobyt w Stanach na projekcie językowym.
Magister Filologii Germańskiej ze specjalizacją translatorską i nauczycielską.
Kurs DAAD, Goethe Zertyfikat - C2, uprawnienia dotyczące nauczania niemieckiego w języku tureckim, angielskim, arabskim, niderlandzkim, polskim.
Pobyt w Niemczech i praca na niemieckim uniwersytecie.
Ukończone szkolenia ,, Psychologia Pamieci, ,, Podstawy wiedzy o dysleksji.
Udział w licznych konferencjach językoznawczych i dydaktycznych
Ukończone kursy i studia potwierdzające uprawnienia do nauczania języka niderlandzkiego jako obcego.
Pobyty badawcze w Niemczech Austrii i Szwajcarii.
Indywidualnych Kurs języka arabskiego w Turcji i Emiratach. Certyfikat napoziomie bieglym plus słownictwo specjalistyczne.
Kurs Dilmer w Stambule + Certyfikat.
Uprawnienia i certyfikaty do nauczania pozostałych języków:
Norweski
Szwedzki
Chinski
Japoński
Duński
Hiszpański
Polski DO
Arabski
Perski
Czeski
Hebrajski
Francuski

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Margo Accentcoach
Piecewska 20d/5
80-288 Gdansk
NIP: 9571133265

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2005 - 01.2010
Niderlandzki C2 - native
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Warminsko-Mazurski
Magister
Filologia Germanska
09.2012 - 06.2015
Istanbul Universitesi dil merkezi
UPPER-INTERMEDIATE TURKISH 3 - Extremly fluent
12.2012 - 06.2015
Istanbul Universitesi dil merkezi
Arapça Dil C2
01.2017 - 02.2018
Jezyk Hiszpanski C2
Kursy i szkolenia
.
Jezyk japoński
06.2011
Francuski C1
02.2012
Polski native - Polnisch fuer Auslaender
06.2012
Angielski C2
12.2013
Studia podyplomowe nauczania jezka niemieckiego
05.2015
Perski- C2 - tlumaczenia medyczne
03.2016
Technisches Fachvokabular
12.2016
Medizinisches Fachvokabular
08.2017
Chinski b2
09.2017
Norweski C2
10.2017
Szwedzki C2
12.2017
Dunski C2
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
Latający Poliglota Spółka Z.O.O
www.latajcypoliglota.pl Nauczam 17 języków obcych i szkolę nauczycieli. Inwestuję w technologie wspierające naukę języków obcych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 99
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2024

Kim jest Margo?
To kobieta rakieta - dosłownie.
To przede wszystkim ciepła i kochana osoba która swoją miłością i dobrocią obdarzy każdego kto tylko na to pozwoli i da się jej prowadzić za rękę. To nie tylko wspaniały nauczyciel ale i przewodnik który odkrywa w drugiej osobie to co jeszcze jest nieznane. Pokazuje świat i języki z zupełnie innej strony. To chodząca inspiracja ❤️ Można by o niej książki pisać. Ale nie trzeba - bo ona sama już to zrobiła. Miałam przyjemność poznać Latającego Poliglotę "na żywo" - ta kobieta daje tyle siły do działania i wnosi mnóstwo radości w życie ludzi, że głowa mała. Zabierze swoich uczniów w piękną, językową i daleką podróż która pokaże, że niebo nie jest limitem. Uświadomi każdego, że ciężka praca i inwestycja w siebie - popłaca. Z całego serca dziękuję i cieszę się, że miałam przyjemność ją poznać i być jej uczennicą.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2024

Zajęcia z Margo przeprogramowały mój sposób uczenia się języka i postrzegania siebie. Decyzję o rozpoczęciu lekcji podjęłam po usłyszeniu opinii na studiach, że nie nadaję się do języków, a już na pewno nie do niemieckiego. Postanowiłam wtedy nie poddawać się tak szybko i zanim rzucę studia dać sobie jeszcze jedną szansę. Znajomość ponad 20 języków na poziomach zaawansowanych i specjalistycznych – w końcu od kogo mam się uczyć jak nie od mistrza? Margo po niemiecku mówi z prędkością odrzutowca, więc na pierwszych zajęciach wyzwaniem i zarazem niezłym treningiem było już samo nadążenie za nią  Już po 2 miesiącach polubiłam mówienie po niemiecku i to chyba był największy przełom. Dzięki energii i pomysłowości prowadzącej zajęcia to przyjemność. Materiały zawsze są wyselekcjonowane, różnorodne i ciekawe, a jednocześnie dopasowane do mnie. Nie brakuje powtórek ani nowości, dostaję odpowiedź na każde pytanie i ćwiczymy równomiernie wszystkie umiejętności językowe. Na zajęciach jest odpowiednia dawka humoru, wyrozumiałość i porady. Mam nauczycielkę, która potrafi zarażać pasją i zostawić uczniowi optymizm na resztę tygodnia. Dzięki tak prowadzonym zajęciom nie mam poczucia straconego czasu oraz zaczęłam dostrzegać i doceniać swój dotychczasowy progres, a jest to ogromna wartość, która generuje odwagę i popycha w stronę rozwoju - nie tylko w niemieckim.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Panią Małgorzatę polecam z całego serca! Ogrom wiedzy i zaangażowania. Nauka z Panią Małgorzatą jest czystą przyjemnością, zawsze odpowiada na wszystkie pytania.
Jestem pełna podziwu dla osoby Pani Małgosi, skuteczna nauka języka to bardzo ciężka praca i bez właściwej ścieżki nie możliwa do osiągnięcia. A Pani Małgorzata umie wskazać kierunek każdemu indywidualnie kto do Niej trafi.
Zajęcia są bardzo motywujące i prowadzone na wysokim poziomie kultury osobistej, rzadko spotyka się nauczyciela z powołaniem, któremu naprawdę zależy na uczniu. Czasami mam wrażenie, że Pani Małgorzata bardziej wierzy we mnie niż Ja sama.
Często po zajęciach przesyła dodatkowe materiały własnego autorstwa, audiobooki oraz wysyła materiały dydaktyczne z fiszkami.
Żałuję, że tak późno spotkałam Panią Małgorzatę, dzięki jej pomocy z nauką języka w karierze zawodowej mogłabym być o wiele dalej. A tym samym spełniać swoje marzenia. Pamiętajmy, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. A najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie! Wybór Pani Małgorzaty to był strzał w 10!
Wszystkim osobom czytającym moją opinię życzę by udało Wam się dostać na zajęcia do Pani Małgosi. Trzymam za Was kciuki!

avatar
Linh
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2023

Pani Małgosia to wspaniały nauczyciel z pasją, mentor życiowy i psycholog w jednym :)

Świetnie zorganizowane lekcje sprawiły, że bardzo szybko załapałam jak się uczyć języka poprzez zrozumienie gramatyki, poprawne budowanie zdań i skupienie się na życiowym słownictwie, które pozwoliły mi wreszcie przełamać barierę w mówieniu. Byłam przede wszystkim pod wrażaniem zaangażowania i ogromnej wiedzy - uczyłam się niemieckiego pod okiem pani Małgosi przez 2 lata i zawsze była szczegółowa odpowiedź na każde moje pytanie. Do tego każda lekcja to była dawka pozytywnej energii i motywacja do nauki, pani Małgosia zarażała swoją pasją do języka i optymistycznym podejściem. Bonusem były też dodatkowe materiały do nauki takie jak fiszki czy książki.

Serdecznie polecam i bardzo dziękuję!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Margo to prawdziwa petarda pełna energii, a podczas Jej zajęć nie ma miejsca na nudę. Jej dynamiczne tempo zajęć i unikalne podejście do układania materiałów dydaktycznych sprawiły, że nauka języka stawała się jak układanie logicznej układanki, z dala od nudnych podręczników. Margo skupia się na tym, co naprawdę istotne, stosując różnorodne metody przyspieszające naukę języka.

Margo potrafi być wymagająca, ale zawsze wie, kiedy zwolnić tempo, Oprócz nauczania, Margo ma niezwykłe oko do ludzi i potrafi zmobilizować oraz zmotywować do dalszej pracy. Dostawałam od Niej nie tylko cenne wskazówki dydaktyczne, ale także wsparcie psychologiczne i emocjonalne. To naprawdę wyjątkowe doświadczenie, za które jestem jej niezmiernie wdzięczna.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Najlepsza inwestycja mojego życia. Polecam serdecznie każdemu, kto chce dobrze opanować język. Niemiecki z Margo to zupełnie inny wymiar. Jest absolutnym językowym wymiataczem. Kurz und bündig: drogo, dobrze i bez ściemy. Każde zajęcia to niesamowita dawka wiedzy, dobrej energii i motywacji do dalszego działania.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2022

Trafiłem do szpitala w Niemczech, bo okazało się, że miałem kamień w nerce, który się zablokował, ból nie do wytrzymania! Na szczęście tak dobrze przerobiliśmy dział z medycyny, że bez problemu sobie poradziłem. Wszystko ładnie wyjaśniłem i opisałem symptomy, dogadałem się z personelem i bez problemu zrozumiałem co mi dolega i jakie ryzyko może wystąpić podczas zabiegu. Zostałem też pochwalony, albo raczej zostaliśMY pochwaleni, że tak dobrze znam (medyczny) niemiecki :)) VIELEN DANK

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2022

Z panią Gosią uczyłam się ok. 1,5 roku. Przez ten czas naprawdę podszlifowałyśmy mój angielski i czułam mega progres z każdej lekcji. W szkole średniej miałam rozszerzony angielski z którego niestety wydaję mi się, że nie wyniosłam nic. Lekcje były nudne, koncentrowały się na rozwiazywaniu zadań na czas, kartkówki były robione z dużych ilości słówek, które często były mało przydatne. I tak trafiając do Latającego Poligloty przekonałam się, że nauka języka wcale nie musi tak wyglądać. Może być przyjemna i naprawdę interesująca. Z Panią Gosią to nawet phrasal verbs nie taki diabeł straszny jak go malują. :) I oczywiście grama, zwięźle wytłumaczona, podparta praktyką i samo wchodzi w krew. Nawet nie wiesz kiedy zaczynasz jej używać podczas mówienia, a mówienie od początku u Pani Gosi jest bardzo ważne. Ja osobiście miałam bardzo dużą blokadę przed tym, ale razem szybko ją przełamałyśmy. :D
Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze, a to ile się uśmiałyśmy przy tym to nasze. :) Dla mnie Pani Gosia to człowiek petarda. Podziwiam ją za jej wiedzę i umiejętność organizacji. Nie ma lania wody i jeśli się chce to przy Jej wsparciu można naprawdę wiele osiągnąć. Oby więcej takich nauczycieli! :)
Bardzo dziękuje i gorąco polecam zajęcia z Panią Małgosią! Na pewno nie pożałujesz. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2022

Margo to kobieta z wiedzą i pasją <3 Dzięki Margo nareszcie nauczyłam się angielskiego i świadomie go używam w życiu codziennym i pracy. Niemiecki dopiero zaczęłam, ale wszystko się klei :D Widać jej miłość do języków! To Akcent Coach, dlatego wymowa jest poprawiana od razu.
Dodatkowe wsparcie, podpowiedzi i nauka życia dały mi większą świadomość niż nawet swego czasu uczęszczanie na rozwlekle wizyty u psychologa. Ona otwiera oczy :D Uczyłam się u Native speakerów i to była porażka. Tutaj mam pełen pakiet :)
W ciągu pięciu miesięcy nauczyłam się więcej niż w ciagu 10 lat. Zaleta lekcji z Margo jest totalny sort materiałów, które są przygotowane tylko dla Ciebie. Uczy jak sprytnie hakować gramatykę, przez co staje się łatwa, logiczna i jest ułożona kodem :D
Braki w słownictwie są wyrównywane specjalnymi sposobami :D Uczy jak się uczyć i ma pomysł, na to czego nie rozumiesz i podaje skojarzenia. Jest zabawnie, czasem poważnie, zawsze z szacunkiem.
Dziękuję z całego serduszka! :):):):):):)
Ilość języków jest imponująca, tym bardziej, że uczy skutecznie kilka osób z mojej rodziny. To 5 różnych języków i 5 sukcesów :):):)
Margo wykorzystuje różne materiały, pisze swoje. Jest bardzo bogato, wesoło ale jest dyscyplina. Zrealizowałam cele, mówię, nabrałam pewności siebie. Na początku bałam się, czy zechce mnie przyjąć, ponieważ uczy się u niej wielu specjalistów, by szybciej osiągnąć swoje cele. Margo nie szufladkuje ludzi. Nauczy każdego, wspiera, a pochodzenie i pozycja zawodowa nie ma dla niej znaczenia. Jest godna zaufanie bo robi świetną robotę. Nie zawiodłam się i polecam jako specjalistkę i człowieka.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2022

Margo jest świetnym nauczycielem z pasją! :) Nawet trudne dla mnie zagadnienia zostały przedstawione przez Margo w łatwy i przyjemny sposób. Nauczyłam się przede wszystkim tego, jak szybko i sprawnie komunikować się w codziennych sytuacjach (ale także jak załatwić sprawy biznesowe, urzędowe). Dodatkowo, moim koszmarem od zawsze były phrasal verbs, teraz dzięki Margo wiem w jaki sposób powinnam się ich uczyć :D
Polecam całym serduszkiem! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Firma Latający Poliglota dokłada wszelkich starań, aby nauczyć języka na wysokim poziomie. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze, wskazówki dotyczące nauki języka podane od razu. Najbardziej cenię za to, że metody i materiały są dostosowane do ucznia. Oprócz tego, to duża dawka motywacji :)
Polecam każdemu, kto chce nauczyć się skutecznie języka.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Pani Margo to wspaniała osoba. W niesamowity sposób przekazuje wiedzę, której zasoby są potężne. Metody nauczania przez Nią stosowane są nie tylko oryginalne, ale co najważniejsze- skuteczne. Każda lekcja jest unikalna, bo z Latającym Poliglotą nie ma nudy. ;) Na zajęcia należy być przygotowanym, gdyż absolutnie nie ma tam miejsca na lenistwo. Pracując na zajęciach, powtarzając i ucząc się korzystając z udostępnionych materiałów, progres jaki osiąga się pod Jej skrzydłami jest wyjątkowy. Pani Margo przykłada uwagę do prawidłowego rozumienia przez ucznia omawianych zagadnień, nie pozwalając na jakiekolwiek „luki” w opracowywanych działach. Praca z takim nauczycielem to sama przyjemność. Polecam z całego serca! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2022

Genialne lekcje z planem nauczania pod kątem problemów językowych, z treningiem skutecznej nauki i na potrzebę certyfikatu - w moim przypadku Goethego.
Korekta fonetyczna - lektorka mówi jak Niemka z dobrą dykcją. Zadajesz pytanie, nie zdążysz dokończyć a ona już wie, o co Ci chodzi. To pokazuje ogromne doświadczenie.
Zdałam w maju certyfikat z języka niemieckiego na poziomie C1 w sumie na 93%.
Rozumienie po 100%.
Margo jest sympatyczna ale z zasadami. Profesjonalna a przy tym fajna, normalna dziewczyna. Nie toleruje lenistwa, jest konkretna. Ma wiedzę i potrafi ją przekazać. Poczucie humoru i skojarzenia doprowadzają czasem do śmiechu. Nie mogę zapomnieć lekcji :) Ona tak kocha niemiecki, że sama się w nim zakochałam.
Od innych nauczycieli nie otrzymywałam materiałów rzeczowych a od niej tak - książki, kryminały, fiszki, inne pomoce naukowe w cenie, oprócz materiałów na lekcje, które były pisane przez nią i pochodziły z różnych książek.
Margo jest sumienna. Kiedy sporadycznie przekładamy lekcje, to je odrabiamy i szanujemy swoje zasady.
Najbardziej podoba mi się to, że zna cały mechanizm działania języka i umie go ułożyć a metody na gramatykę?? Ogromny szacun! Ciekawe zadania na słuchanie. Bardzo dobre podejście i materiały do oglądania. Życiowy niemiecki.
Bardzo polecam! Dzięki Margo!
Jak Ty to mówisz: ,,Jak nie drzwiami to oknem. Problemy są po to, by je rozwiązywać”.
Lektorka ma różne uprawnienia psychologiczne i dzięki niej dużo zmieniłam mentalnie, poprawiłam jakość życia. Margo potrafi zmienić myślenie na korzyść i dzięki niej zawalczyłam o więcej.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Margo jest świetną nauczycielką języków obcych, kładzie nacisk na to, co jest rzeczywiście potrzebne do porozumiewania się zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Poszerza słownictwo i zwroty związane z profesją, którą się wykonuje. Gramatyka, słownictwo, wymowa są wielokrotnie powtarzane, utrwalane, w razie potrzeby poprawiane, aż do skutku, aż już się nauczysz i w końcu będziesz wiedzieć bez zastanowienia - tak po prostu, intuicyjnie. Zawsze z uśmiechem, optymizmem, poczuciem humoru, empatią, bez zniecierpliwienia. Emanuje i dzieli się pozytywną energią. Świetny psycholog, ma doskonałe podejście również do dzieci i młodzieży. Umie zmotywować i zachęcić do nauki, dobrze przygotować do egzaminu. Punktualna, dobrze zorganizowana. Gorąco polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2021

Fachowe podejście do ucznia i profesjonalna nauka angielskiego w ludzkiej, przyjaznej atmosferze. Przyszłam do Pani Małgosi z językiem angielskim na średnim B1, z drobnymi usterkami. Po 1,5 rocznej nauce jestem nauczana na poziomie C1. Jestem partnerką Brytyjczyka, który jest zachwycony moim postępem. Podoba mi się, przechodzenie na kolejny poziom. Czuję, że to się dzieje. Kiedyś miałam problem z przebiciem się na kolejne poziomy. Na uwagę zasługuje tutaj jej autorski trening mówienia i rozpisywanie materiału powtórkowego, kiedy się go nazbiera. Moje błędy są poprawiane w sposób uprzejmy. Pani Małgosia zna język świetnie od strony technicznej, więc nie uczę się głupot, w dodatku ma to sens i jest poukładane. Nie śmiem myśleć, ile czasu to układała zbierając swoje doświadczenie. Materiałów jest bardzo dużo. I najlepsze są teksty ,,Pokaż mi tę buzię, język między zęby, a teraz nawet jak się oplujesz, wydasz ten właściwy angielski dźwięk''. Można czasem umrzeć ze śmiechu, ale jeśli się nie przykładasz i symulujesz, dojedzie Cię. Lekcje są ciekawe. Zajmujemy się tym, co mnie interesuje i to bez czego nie zrobię postępów, lub nie będę swobodnie komunikować się na co dzień.
Serdecznie polecam
Katarzyna

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2021

Bardzo dobrze przeprowadzone lekcje języka norweskiego i niderlandzkiego. Osiągnęłam poziom B1 w obu językach i na tym mi zależało. Nie będę powtarzać po innych, ale spotykam się z komplementami u Native speakerów z uwagi na mój postęp językowy. Miewałam trudniejsze momenty, ale utarła mi nosa i zmotywowała. Bardzo lubię te lekcje, bo to świetne doładowanie nie tylko językowe, ale życiowe.
Widać profesjonalizm i pasję. Organizacja i różnorodność zapewniona na każdym kroku. Bez ściemy, bardzo duża ilość materiałów autorskich i innych. Zabawne skojarzenia na trudne do zapamiętania wyrazy. Podoba mi się różnorodność lekcji. Raz to czytasz wybrane kryminały i powieści, dyskutujesz i dostajesz korektę gramatyczną i fonetyczną, raz to przenosisz się do codziennych sytuacji. Spora ilość tekstów, aplikacje, językowe prezenty. Słuchanie ze zrozumieniem. Ciśnie na wymowę. W niderlandzkim zmieniło to całkowicie moje życie, w końcu wiedzą, o co mi chodzi :)
Długo by pisać. Lekcje są przeróżne. Warte swojej ceny, patrząc na jakość i swobodę językową lektorki.
Jestem osobą, która nie cierpi gramatyki. W sposób jaki robi to Margo, pozwala wręcz ją pokochać i zrozumieć. Teraz wiem, jak jest ważna. Odniosłam wrażenie, że wszystko układa się w całość logicznie. Metody mieszane. Język życiowo. Margo jest zabawna, ale to bardzo silna osobowość. Faktycznie odpowiada na każde językowe pytanie. Jestem dumna, że mogę się od niej uczyć. Wydaje mi się, że ktoś komu się po prostu nie chce, nie wykorzystałby tego czasu.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2021

Pani Małgorzata jest najlepszym nauczycielem jakiego w życiu spotkałam. Kładzie nacisk na komunikację. Bardzo bałam się mówić, a w tym przypadku po kilku lekcjach niemieckiego, budowanie zdań i stosowanie przypadków stało się dziecinnie proste. Do tego wsparcie psychologiczne i przestawienie myślenia.
Miałam wcześniej zajęcia z Native Speakerem i były słabe. Teraz już wiem, że to nie Native a fachowiec i umiejetność połączenia wszystkiego decyduje o postępach.
Metody na zapamiętywanie sypią się lektorce z rękawa, przy czym jest bardzo konkretna i słucha.
Nie tylko na niemieckim, ale i na angielskim, nie uciekniesz cichym głosem od wymowy. Jest ostra ale nie jest przemądrzała, tylko ludzka i zyskujesz na poprawności i swobodzie oraz pełnej akceptacji.
Pisze materiały, a co więcej, na prośbę tworzy zadania dodatkowe związane z Twoim problemem.
Dla mnie fenomen. Kiedy język zostanie ustawiony, przechodzimy do tematów, które mnie interesują i zawodowych.
Dzieje się na tych lekcjach wszystko i człowiek jest zaopiekowany.
Dla mnie to oprócz lekcji darmowa terapia, podana w sprytny, zwięzły sposób.
Miałam z nią angielski przez kilka lat po 1h/week i jestem prawą ręką prezesa wielkiej firmy.
To samo dzieje się z niemieckim.
Dziewczyna geniusz! Warta każdych pieniędzy! Właściwa osoba na właściwym miejscu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Zdałam certyfikat B2 z wynikiem ponad 90%. Lekcje bardzo rzeczowo przygotowane. Nauczyciel konkretny. Cenię bardzo jej zwięzłe odpowiedzi.
Wszystkie umiejętności połączone. Gramatyka życiowa. Zero nudy.
Bardzo ciekawe dyskusje od prostych tematów w kierunku tych, które mnie interesują i zawodowych.
Materiał video różnorodny.
Prezenty językowe.
Pani Małgorzata zawsze przygotowana z mnóstwem materiałów, słucha tego, co uczeń mówi i poprawia błędy.
Bardzo sprytnie podpowiada jak się uczyć, naprowadza.
Nie zamierzam przestać na certyfikacie. Na jednej lekcji nauczyłam się więcej niż przez kilka lat lekcji.
Dziewczyna z ikrą.
Dziękuje i polecam lekcje angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.
Anna

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Margo to niesamowita poliglotka i osobowość. Jest fachowcem świadomym swojej siły. Uczę się z nią chińskiego i niemieckiego, i to bardzo efektywnie. Wszystko jest dostosowane do potrzeb i braków. Nie ściemnia o nauce w 2 tygodnie a funduje postęp oparty na uczciwej współpracy i zaangażowaniu. Nie muszę rozmyślać, jak działa gramatyka, ponieważ jest przedstawiona w „pigułce”, na bazie użytecznych rozmów, materiałów i doświadczenia Margo, związanego z codziennym kontaktem z obcokrajowcami. Sprawdza moje prace pisemne i nanosi poprawki w swoim wolnym czasie. Czuć zaangażowanie i profesjonalne podejście. Ma talent do układania języka jako całości, poprawia mnie fonetycznie, gramatycznie, zmusza do myślenia i mobilizuje do sumiennej pracy.
Czytam interesujące książki i słucham kanałów, które mi dobiera. Podaje niesamowite instrukcje, które pomagają w szybszy sposób opanować język. Jest bardzo skutecznym nauczycielem, który w mig wyjaśnia nurtujące nas problemy i powoduje, że nabieramy płynności.
To bardzo wymagający trener i nie ma, że ,,boli”. Jest to również motywujące, bo pasja i energia wylewa się z niej strumieniami ale nie odpuści.
Na początku podchodziłam troszkę nieufnie do tego, jakim cudem można znać 20 języków obcych. Przekonałam się i to naprawdę niesamowite. Można tylko pozytywnie zazdrościć i motywować się do nauki. Jak widać można tyle umieć i wciąż się rozwijać.
Moi znajomi osiągają podobne sukcesy, ale zaczęli uczyć się z nią zupełnie innych języków. Łącznie to już 12 osób, które uczą się skrajnie różnych języków.
Każdy z nas uczy się pewnych rzeczy w podobny sposób ale i w zupełnie inny. Zatem kolejna prawda - metody i program jest ułożony indywidualnie.
Dla mnie cena jest niska w porównaniu z pracą jaką musiała włożyć, by nauczyć się tych języków na biegłym poziomie, ułożyć systemy, wysortować materiał i uczyć tak by każdy, przy odrobinie swojego wkładu mógł osiągać sukcesy, przecież to niesamowity zbiór metod!
Urzekło mnie również profilowanie, które zgodnie z moimi potrzebami, potrafi wyssać ze mnie więcej, nie stając się przy tym kimś, kim nie jestem.
Margo nigdy nie obraza innych nauczycieli. To klasa, ale ostrzega. Mówi tylko o wszechobecnej amatorce i ograniczeniu nauczycieli do jednej metody i braku otwarcia umysłu na nowe. Prawda jest taka, że, co człowiek, to sprawdza się inna metoda, ale język trzeba znać wyśmienicie, by go nauczać.
Jedni uczniowie będą chcieli znać kilka języków na poziomie biegłym a inni 1 biegle a inne po troszku względem potrzeb. Każdemu należy się szacunek i to mi się podoba w jej podejściu
Polecam!
Rewelacja

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2021

Wystawiam opinię z dużym opóźnieniem, ale dopiero teraz się za to zabrałem, a powinienem był już dawno to zrobić. Do Margo chodziłem na zajęcia w sumie około roku, może krócej, prawdę mówiąć nie pamiętam, bo czas mijał tak szybko i przyjemnie, że nie zwracałem na to uwagi. Lekcje musiałem przerwać z uwagi na zmiany w moim życiu, . Lekcje wspominam jednak bardzo dobrze, umie bardzo szybko i bezboleśnie przekazać wiedzę, nauka u niej nie jest przymusem, tylko ciekawym doświadczeniem, mam nadzięję, że kiedyś będzie uczyła też mojego syna. To co wyróżnia Margo to profesjonalizm, osobowość i perfekcyjna znajomość języka, porównując do innych nauczycieli mogę powiedzieć, że zajęcia są warte swojej ceny, a to dlatego, że nie znam ( i pewnie nigdy nie poznam ) osoby, która zna lepiej język niemiecki od Margo. Drugi powód to pomysł na nauczanie. Margo ma przygotowany plan nauki, gdzie stopniowo poznajesz nowe tematy, dzięki czemu Twoja znajomość jezyka faktycznie się pogłębia. U innych nauczycieli często jest to skakanie z tematu na temat, tutaj tak nie jest, co w długim terminie skutkuje dobrym opanowaniem języka, dużo szybszym procesem nauki, mniejszą ilością błędów.

avatar
Anna Staś Karolinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2021

Pani Margo wie jak skutecznie i efektywnie uczyć. Mój 8 letni syn Staś czeka z uśmiechem na każdy wtorek. Bardzo dużo mówi i bawi się. Gra w kreatywne gry, przygotowuje z Panią posiłki.
Tworzą prace, z których Staś wszystko zapamiętuje, nawet grając grę, Staś rozszyfrowuje co powiedziała po niemiecku dana postać, po czym kolejną część lekcji ćwiczą to co było w grze. Mój syn zapamiętuje z jednej lekcji około 30-40 nowych słów. Ma kalendarzyk specjalnie dla niego przygotowany, w którym odznacza kiedy zrobił powtórkę w zaznaczonych polach :)
Nosi walizeczkę językowego podróżnika ze słówkami i rysunkami.
Moje dziecko jest najlepsze w klasie z niemieckiego i Pani dziwi się, skąd on to wszystko wie.
Ma najlepszą nauczycielkę, której życzę Państwu z całego serca. To była świetna decyzja bo moje dziecko w podskokach pędzi na niemiecki.
Mam również 13 letnią córkę, która ma z Panią Margo angielski i niemiecki. Testy zdaje na 90% bez przygotowania i dużo debatują po angielsku online. Niemiecki jest rewelacyjny i przynosi dziecku dużo radości.
Jako matka i obserwatorka polecam z całego serca! Nie ma lepszej nauczycielki. Dzieci są zmotywowane i radosne po lekcjach. Pani czasem utrze im nosa ale dużo docenia. To jest podejście i wiedzę, którą umie interesująco przekazać.
Dziewczyna ma tak niesamowitą i dobrą energię, że po rozmowie sama czuję się lepiej.
Pozdrawiam i polecam
Anna

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Polecam wszystkim <3 świetna dawka motywacji i inspiracji do nauki języka <3

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Jestem zadowolona jak nigdy dotąd. Po moich 10 letnich przygodach z językiem angielskim to pierwszy konkretny i skuteczny nauczyciel, na którego z czystym sumieniem wydałabym ponownie każde pieniądze. Efekty było widać już po kilku tygodniach, jeśli współpracowało się dobrze i słuchało jej rad, nie musiałam siedzieć z językiem dniami i nocami.

Zero wkuwania słówek, szkolnego schematu.

Nie było podręcznika, wszystkie materiały starannie przygotowane dla mnie z setek źródeł i materiały autorskie, które Margo pisze sama.

Wszystko zminimalizowane do tego czego potrzeba, co działa i żyje, gdy mówisz po angielsku.

Zero wkuwanie czasów a użycie i rozróżnianie w konkretnych sytuacjach. Ogromne dawki wiedzy w pigułce, które działają i się nie męczysz.

Wyszukane specjalnie dla mnie kanały na YouTube, wspierające i związane z moimi zainteresowaniami. Rozumiem po kilku miesiącach wszystkie moje ulubione filmy.

Mówienie - wyłapie każdy Twój błąd ale w taki sposób, który nie powoduje, ze czujesz się zestresowany. Mówiąc poruszamy się po wielu dziedzinach życia i mówimy o tym co mnie interesuje. Czasem używam nawet idiomów i nie wiem skąd mi się to bierze :)

Ma na ucznia plan niezależnie czy uczymy się do certyfikatu czy nie, angielski ukierunkowany jest do życia, podjęcia pracy i radzenia sobie w sytuacjach. Nie muszę sie stresować i martwić i to co chce robić na lekcjach bo ona już wie jak mnie poprowadzić

Kiedy umiesz u niej na A2 to masz na pewno więcej niż B1 - klasa.

Jest otwarta na sugestie

Sprawdza moje prace pisemne w swoim wolnym czasie odsyłając poprawione z komentarzami

Skutecznie uczy wymowy.

Ciśnie ale w taki sposób, ze czujesz zastrzyk motywacji a nie przykry obowiązek.

Ma olbrzymie poczucie humoru. Boki zrywać. Niesamowita energia i nastawienie do ludzi. Nikogo nie obraza i nie jest wyniosłą nauczycielką, która pozjadała wszystkie rozumy ale czasem opadają jej ręce, kiedy widzi jak ludzie są robieni w bambuko i jakich głupotek mnie nauczono.

Jest skuteczna i pracuje szybko. Wystarcza mi 1 godzina w tygodniu by osiągać niesamowite postępy. Bije od niej pasja i chęć pomocy ludziom. Metody są ciekawe i nowoczesne.

Ciekawym jest, ze pracuje na tym co konkretnie mnie motywuje. Mogłaby być psychologiem bo rady nawet te życiowe są trafione w punkt :)

Rozdaje również językowe prezenty. Wysyła paczki z planerami językowymi, długopisami, fiszkami gotowymi i pustyni, kryminałem do poczytania i to wszystko jako dodatek, który nie jest obowiązkiem ale czymś od siebie.

Jestem zszokowana jej ambicja, skutecznym działaniem w nauczaniu i podejściem psychologicznym, dobrem, które w sobie ma i działaniami z jajem.

Super lekcje i niesamowita dawka energii!
10/10

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 listopada 2020

Byłam zainteresowana kursem niemieckiego u Pani, po lekcji próbnej chciałam kontynuować, ale teraz widząc odpowiedź na opinię pani Magdaleny z 13.05. widać, że byłby to straszny błąd z mojej strony. Jak można się w ten sposób odzywać do ludzi? Rozumiem, że nie radzi sobie Pani z krytyką, ale bez przesady, nie jest Pani wstyd? Żałuję, że zmarnowałam czas na tak niekulturalną i niewychowaną osobę.

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Po lekcji próbnej, z tego co Pani mówi, chciała Pani kontynuować, zatem poziom szacunku musiał Pani odpowiadać i nie sądzę by mój kulturalny i pełen prawdy komentarz nagle Panią bardzo wzruszył, szczególnie po fakcie. Temat się nie klei, a ja mam zbyt dużo pracy, zajmą się tym moi prawnicy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

Świetna sprawa. Pani powinna się sklonować by wystarczyło dla każdego chętnego na te świetne lekcje i dawkę energii oraz życiowych rad.
Lekcje u Pani Margo są dla mnie nie tylko świetnym przygotowaniem do aktywnego używania języka w Niemczech ale czuję jakby była to dla mnie rownież terapia i przemiana wewnętrzna.
Kobietka działa na bardzo wysokim poziomie energii. Daje rady językowe i życiowe, które są krótkie i jasne.
Osiągnęłam płynność językową na poziomie zaawansowanym a 1,5 roku temu nie potrafiłam powiedzieć nic.
Nauka na bogato, mnóstwo materiałów, wyszukane kanały, rady dotyczące nauki, kryminały, książki związane z zainteresowaniami, zawodem i korekta fonetyczna na każdej lekcji, gramatyka i słownictwo użyteczne na codzień.
Serdecznie polecam!
Lektorka, która jest konkretna, docenia, przyciśnie i nauka nie jest nudna!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Zajęcia przerosły moje oczekiwania. Uczyłam się z Panią Margo 3 lata dość intensywnie. Dostałam pracę w Niemczech. Mówię dobrze, bo jej wymowa jest taka jak u rodowitego Niemca. W sumie to jest bardzo niemiecka i poukładana jak na pilota przystało. Szaleństwo dodaje jednak energii. Odpoczywasz i uczysz się jednocześnie dostając wsparcie i akceptację. Nie widziałam nigdy tak konkretnego a jednocześnie temperamentnego człowieka :)
Jestem lekarzem i pracuję w zawodzie płynnie posługując się językiem. Wielką zaletą jest indywidualny program dostosowany do potrzeb ucznia, życia codziennego, certyfikatu i wykonywanego zawodu. Materiały w całości przygotowane. Pani Margo dużo wymaga, czy się to komuś podoba czy nie. Jest bardzo empatyczna, lecz nie ma możliwości by się nie uczyć. Podejmowałam wiele razy próbę nauki i zawsze kończyło się to w ten sam sposób. W tym przypadku było inaczej. Po kilku lekcjach juz widać postępy . Na lekcjach zawsze coś się dzieje i to napędza do dalszej nauki. Margo ma bardzo konkretny i silny charakter. Zaskakująca wiedza i prosty sposób jej przekazywania daje porządane rezultaty. Tempo jest szybkie, jeśli momentami należy zwolnić to jest wyrozumiała ale wam nie odpuści. Dla mnie jest i będzie bezkonkurencyjnym nauczycielem.
Nauczyła mnie kochać proces nauki języka i za to jestem jej bardzo wdzięczna. Nie będę oryginalna i podkreślę, że odpowiada na najbardziej nurtujące pytania. Obecnie rozwijamy poziom niemieckiego w branży medycznej. Jestem zachwycona jej wiedzą medyczną, dlatego nie muszę tłumaczyć, do czego służy dane narzędzie itd.
Dziękuje i polecam! Warto :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 maja 2020

Długo się wahałam, czy warto napisać moją opinię, ale myślę, że warto przestrzec niektóre osoby. Z Margo miałam tylko lekcję próbną, ponieważ nie spodobało mi się to jak zostałam potraktowana. Języka niemieckiego uczyłam się w liceum i na studiach, miałam poziom B2 potwierdzony certyfikatem i maturą rozszerzoną, później miałam kilkuletnią przerwę. Język chciałam sobie odświeżyć. Na lekcji próbnej fakt mojej wcześniejszej nauki i osiągnięć został zignorowany, pytania poziomujące wg mnie w ogóle nie mogły sprawdzić mojej aktualnej wiedzy, ponieważ zostałam zapytana o bardzo szczegółowe słownictwo, np. Abfertigungsschalter. Lektorka stwierdziła, że "A1 to nie jest"... po czym zaczęła mi tłumaczyć jak uczyć się rodzajników, z czym nigdy nie miałam problemu, ale ten fakt został zignorowany. Z inną lektorką na spokojnie powtórzyłam materiał, bez potrzeby udowadniania mi ile to zapomniałam.

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Rozumiem, że hejt jest modny, jednak nie zgadzam się. Wyniki moich uczniów mówią same za siebie. Nie wiem czy jest Pani z konkurencji, czy też nie. Wiadomość jest zwykłym przejawem braku radzenia sobie z Ego i z prawdziwą opinią, jeśli lekcja naprawdę była realizowana. Opinia zostanie zgłoszona, ponieważ nie współpracowałam z Panią na stałe i miałam prawo ocenić mizerny stan umiejętności zgodny z prawdą podczas lekcji próbnej. Kiedy uczeń radzi sobie dobrze, bardzo mnie to cieszy. Jeśli nie, uświadamiam go i ma również szansę na sukces. Nie mam wpływu na brak Pani dystansu do siebie. Konstruktywna krytyka umiejętności jest ważnym elemntem w trosce o rozwój językowy, a nie udowadnianiem czego Pani nie umie. Skoro Pani wszystko wie, to po co Pani do mnie przyszła?
Pani kompleksy nie są tematem moich zainteresowań. Wymagam dla dobra ucznia i jego swobody podczas komunikacji. Umawiając się na lekcję do mnie należy się liczyć z tym, że uczę tak by swobodnie się komunikować i zdobywać realne poziomy. Jeśli chce Pani żyć w iluzji i dukać to nie podejmuje Pani ze mną dalszej współpracy.
Nie przypominam sobie użytego słowa podczas lekcji próbnej, ale to o Pani świadczy, że go Pani nie zna. Moi uczniowie znają je już na poziomach A!
Ktoś może mieć wybujałe ego i myśleć, że wie więcej. Weryfikacja pokazuje jednak coś innego.
Czy powinnam zatem maskować prawdę by Ego bylo nasycone? Nie! Mam swój profesjonalizm i cisnę! Wymagam więcej i dzięki temu ludzie radzą sobie coraz lepiej oraz spełniają marzenia!
Mogę tylko Pani współczuć.

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Dzięki Margo za solidną robotę nad niemieckim. Lekcje są ciekawe, szybko wyjaśnione i przeprowadzone, materiał ciekawy i odpowiedni a prowadząca energiczna i ma duże poczucie humoru. Ona kocha niemiecki :D Silna osobowość, wiec o leżeniu zapomnijcie :) Przynajmniej uczciwie, bo nie przymyka oka na lenistwo i powie coś mocnego delikatnymi słowami :)
Po raz pierwszy nie musiałam kuc końcówek przymiotnika, ponieważ jej autorska metoda pozwoliła to ogarnąć w mgnieniu oka, rekcje zapamiętałam dzięki jej zabawnym skojarzeniom i dowiedziałam się do jakich znaczeń pasują konkretne przyimki. Przyimki w kontekstach. Przestałam się bac przyimka an i innych zagadnień. Krótko mówiąc, życiowo i na temat. Fajne jest to, ze Niemcy mnie rozumieją, jest jakoś łatwo, wszystko wydaje się proste logiczne i ma sens. W pracy swoboda dzięki coraz lepszej znajomosci języka. Czuje się po tych lekcjach lepiej językowo i wyjątkowo mentalnie. Mowię w końcu jak trzeba i dobieram słowa dobrze budując coraz zgrabniejsze zdania. Margo jest mega twórcza i jak dla mnie to najlepszy nauczyciel niemieckiego ever :) Mam świetną wymowę i zwraca na to uwagę. Poleca fajne filmy, książki i piosenki. Bardzo dużo mówimy i uzupełniamy moje braki. Dlaczego nikt mi wcześniej tego nie powiedział co ona?
Polecam wszystkim bez wyjątku

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Cała przyjemność po mojej stronie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2020

Rady konkretne. Wyjaśnienia kilkusekundowe i bardzo proste. Metody i pomysły jak z karabinu :) Kiedyś musiałam się kuć a teraz rozumiem po chwili i dobrze się przy tym bawię. Moim zdaniem Margo ma dobre sposoby układania całego materiału. Ogrom wiedzy i umiejętności jej przekazywania. To ma sens i jest użyteczne. Czuje, że się rozwijam, a to dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Nauczyłam się więcej z niemieckiego podczas kilku zajęć niż przez kilka lat. Dzięki Margo mówię po niemiecku swobodnie, zmieniłam pracę. Umiem pracować sama nad materiałami i tekstami. Jeśli chcesz zrobisz wiele, wystarczy posłuchać jej rad i działać. Dostarcza mnóstwo materiałów koniecznych i ciekawych. Nie będzie czymś oryginalnym, ale powtórzę - Margo nie przerabia podręczników, tylko uczy praktycznie. Uczy słownictwa w kontekstach, codziennej komunikacji i poprawnie posługiwać się językiem biznesu. Dużo muszę mówić i ćwiczę poza lekcjami, ale już wiem jak. Pięknie mówi po niemiecku. To germanista i działa aktywnie w Niemczech. Jest to bardzo odważna i silna osobowość co udzieliło mi się od początku, uczciwa i szczera, wiec nie ma mowy o leniuchowaniu. Po każdej lekcji miałam duża dawkę energii i wiedziałam co mam zrobić.
Z powodu korona wirusa obawiałam się, ze stracę pracę. Margo zachęciła mnie bym umówiła się na rozmowę kwalifikacyjna do firmy, która szukała osób z niemieckim. Powiedziała, ze już w tej chwili dam sobie radę. Rekruterzy byli zachwyceni, przeszłam wszystko i chcieli bym kontynuowała naukę. Język był moja przepustką. Wiele osób wpisuje w CV dobra znajomość języka a taka nie jest. Pracodawcy odkrywają to podczas rozmowy, dlatego dobra znajomość daje ciekawe możliwości. W czasie kryzysu szczególnie. U Margo dostaniesz poziom B1 a masz więcej niż B2. Ćwiczyłam z nią tematy aż po sprzedaż, księgowość i inne. Mam nowa atrakcyjna prace i nie muszę się bać. Jestem wdzięczna bo bez niej nie miałabym tak szybkich postępów. Kontynuuje naukę. Jeśli chcecie się dobrze nauczyć języka, jest to świetny wybór! Ciężko czasem się dostać ale warto. Jestem wdzięczna bo ta nauka odmieniła moja życie!

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Dziękuję <3

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Bardzo dobry fachowiec i specjalista, który pieknie mówi po angielsku i niemiecku, porządkuje wiedzę i uczy jak z niej praktycznie korzystać. To są naprawdę dobre rady, konwersacje i podana na tacy wiedza.
Nie mam w zwyczaju pisania komentarzy ale w tym wypadku nie poskąpię dobrych słów. Metody są skuteczne a czas dobrze wykorzystany. Słucha i poprawia błędy, co przekłada się na postępy i swobodę w mówieniu oraz pisaniu. Młoda i pracowita kobieta. Niesamowicie inspiruje i urozmaica czas nauki. Widać, ze zna jezyk bardzo dobrze. Dostrzegam duze postępy mając tylko godzinę w tygodniu.
Dostałam instrukcje i nauczyłam się jak korzystać ze słownictwa i tekstów w domu - interesujące materiały, książki i fiszki. Różnorodne materiały w pakiecie. Dostałam również nagrania. Widać dużo energii, pasji i zaangazowania. Bardzo dużo rozmowy w języku obcym, gramatyka wyjaśniona w prosty sposób. Bardzo dobra współpraca pod względem merytorycznym, znakomite podejście i dopasowanie tempa. W odpowiednim momencie przyspieszone i zwolnione. Musiałam bardzo dużo pracować nad wymową, ponieważ Pani Małgosia nie pozwolila mi mówić jak chce. Nikt nie zwracał mi na to wcześniej uwagi. Gramatyka z ,,życia” i nic w rodzaju przerabiania podręczników. Materiały są sprawdzane i różnorodne. To nie jest nauczyciel dla leni tylko dla osób, które naprawdę chcą nauczyc się języka. Z podziwem i wielkim szacunkiem podchodzę do tego jak po roku zmienił się mój język angielski i niemiecki. Ilość materiałów jest ogromna, wyjaśnienia krótkie i jasne. Pani Małgosia tworzy własne materiały i ma na czym pracować. Krótko mówiąc wszystko da się dzieki niej zrozumieć. Materiały dotyczą mojej pracy i zainteresowań. Bardzo wysoka jakość. Najcenniejsze lekcje jakie miałam i materiały z najwyższej polki. Gorąco polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
29 marca 2020

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opini na temat tej Pani. Miałam u niej 2 miesiące korepetycji i uważam że to były pieniądze wyrzucone w błoto. 220zł za godzinę lekcyjną na której za każdym razem 20 min było tracone na opowiastki Margo po polsku to przegięcie. Nawet jak poprosiłam ją o (chociaż!) opowiadanie po angielsku swoich historii to i tak to miała gdzieś. Tak samo jak nie dopuszczała mnie praktycznie do głosu jak już chciałam coś odpowiedzieć lub zapytać. Może i materiał który daje jest dobry, ale to za mało biorąc pod uwagę, że zamiast godzinnych korepetycji miałam 40min- czasem nawet mniej. Zdecydowanie nie polecam!

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Bzdura i hejt.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Margo jest totalnym wulkanem pozytywnej energii, poczucia humoru i zapału do pracy :) Potrafi nawiązać relację z kursantem, która przekłada się potem na chęć do nauki. Konkretne słownictwo, zwroty "z życia", tak bardzo potrzebne do komunikacji. Polecam każdemu :)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Jestem bardzo zadowolona z efektów po całym roku pracy. Od zera do zaawansowanego poziomu. To były 2 lekcje tygodniowo z ogromem instrukcji do codziennej pracy w domu. Nauczyło mnie to pewności siebie w języku, bo zdobywałam konkretne umiejętności i budowaliśmy odpowiednia postawę. Uwierzcie mi, w szkole nienawidziłam angielskiego, do czasu lekcji z Margo. Po lekcjach z nią zaczęło mi wychodzić. To niesamowite ile razy dała mi do słuchu a ile razy pochwaliła. Napisała mi nawet plan nauki na każdy dzień dostosowany do mojego życia, wstawania i zmiennych godzin pracy. Wkłada w to bardzo dużo serca i pracy. Olbrzymia wiedza. Po tygodniu już wiedziałam więcej niż po roku nauki w szkole. Jest niesamowita i umie przekazać wiedzę w pigułce. Dla mnie bomba. Bałam się zmian, które wprowadziła i wymagało to niekiedy wysiłku i samodyscypliny, aż w końcu sama zaczęłam inicjować pewne rzeczy. Rozbudowała mój język i czułam różnice w przeskoku poziomów. Materiałów daje dużo, instrukcji i porad indywidualnych dopasowanych tylko do mnie. To się czuje! Margo wie kim jest, wie co potrafi i nie ma sobie równych. Kiedyś uczestniczyłam w ekspresowym kursie codziennym angielskiego u kogoś innego i głowa mi kipiała od codziennej nauki za olbrzymie pieniądze, to była presja i ta dziewczyna poza badziewiem z internetu nie dała mi nic więcej.
Na szczęście zrezygnowałam i trafiłam do Margo, ubłagałam ja o miejsce bo moja sytuacja była bardzo skomplikowana. Materiały dostałam gotowe do nauki. Precyzja i dostosowanie to jej moc. W pakiecie za darmo macie jak się uczuć konkretnie waszego języka. Dzięki niej zrozumiałam do czego uczę się angielskiego poza moja praca. Mój szef jest Amerykaninem i podoba mu się moja wymowa a la Margo :) uczymy się teraz księgowości i wszystkiego związanego z prowadzeniem firm. To była i jest najlepsza decyzja w moim życiu!
Dziękuje moja kochana lektorko.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Kochana, ciepła i pogodna osoba, która w profesjonalny sposób przekazuje swoje wiedzę z indywidualnym podejściem do każdego - czego nie spotyka się zbyt często. Skromna, pomimo znajomosci tylu języków, co tylko pokazuje ze dzięki ciężkiej pracy wszystko jest możliwe ! Zajęcia nie tylko uczą i doskonala wiedzę ale także motywują człowieka i wpływają na jego podejście do życia. Efekty widać po kilku pierwszych zajęciach. Gorąco polecam każdemu !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Ekspert w nauczaniu języków obcych. Jeśli chcesz nauczyc się mówić na poziomie, uporządkować niemiecki lub nauczyc się go zupełnie od początku rewelacja!
Lekcje były inne niż te które miałam wcześniej. Nowoczesne i dokładnie przygotowane. Margo pisała często własne materiały. Słuchałam jej nagrań z Niemcami. Zmieniłam prace i mówię płynnie po niemiecku. Bardzo dużo serca wkłada ta nasza najlepsza poliglotka. Procesy są starannie zaplanowane. Tempo szybkie. Najważniejsze! Skuteczne!
Praca na poziomie. To prawda, ze nie odpuszcza, wyprowadzi z bledow ale robi to w ciekawy sposób. Dla mnie to rozwój językowy i nie tylko.
Świetna nauka!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Wymiata! Skoncentrowana na nauce, która przynosi olbrzymie wyniki.
Dostałam prawdziwe narzędzia i materiały, cisnęła mnie jak pirania. Jest to jedyna osoba jaka znam, która ma jaja i jest zabawna, rzeczowa i konkretna a przy tym niespotykanie kreatywna i empatyczna. Miałam przez rok 2 godziny w tygodniu i nauczyłam się angielskiego.
Nie miałam nigdy tak intensywnej i konkretnej nauki angielskiego. Przeskoczyłem w rok 3 poziomy i zmieniłam prace.
To było dla mnie i o mnie. Używam tego czego potrzebuje. Materiał był konkretny, odpowiada na każde pytanie i ćwiczy praktycznie.
Polecam tylko te lektorke. Są extremalnie wysokie wyniki.
Otwiera oczy na bajki o nauce języków, miażdży fałszywy marketing i rozprawia się z nami.
Ciężko to nazwać, trzeba przeżyć. Szanujcie zatem jeśli się dostaniecie. Ona nie cacka się z sobą i tym daje przykład innym. Ruszasz tyłek i zasuwasz. Ona bierze odpowiedzialność i sprząta ten cały syf nagromadzony przez lata.
Najlepsza w Polsce!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2019

Chodziłam na wiele kursów i ten jako jedyny był solidny od początku.
Zgłosiłam się do Margo w styczniu przed matura i zdawałam sobie sprawę, ze tylko dobry nauczyciel przygotuje mnie do tego egzaminu jak należy. Miałam ogromne braki.
Czar prysł bo nie było dla mnie miejsca, ludzie czekali do niej nawet rok. Zgodziła się na termin VIP i w tym momencie zmieniło się moje podejście do nauki języków a przygotowanie do matury nie było karą.
Moi starsi koledzy nazywali ją ,, czarodziejką językową,, Trochę nie dowierzałam jak można odczarować gramatykę i wyłożyć ja w tak prosty sposób, do tego podejść do nauczania języka życiowo i z uwzględnieniem moich pasji a jeszcze znać 20 języków?!
Każda lekcja była wyciśnięta na maksa. Zdarzyło mi się raz nie przygotować dokładnie przez imprezę w klubie i było mi tak wstyd, bo te zajęcia są naprawdę ciekawe. Nie udało mi się ściemnić, ze obejrzałam film albo przeczytałam kryminał. Z uśmiechem na twarzy dała mi kopa i do dziś pamietam jak cisnęłam rekcje opowiadając o klubach i historii muzyki Techno oraz subkulturach i moich przeżyciach.
Maturę zdałam na 99% rozszerzenie. Nauczyła mnie pisać czytać rozumieć ze słuchu.
Miałam 3h w tygodniu tylko do maja a w styczniu nie potrafiłam praktycznie nic. Dostawałam dużo zadań domowych i duży materiał rozbiła na mniejsze części. Nauczyła mnie, jak wyłapać sens i bawić się językiem oraz uczyć dodatkowo w domu.
Nauczyła mnie cierpliwości i po każdej lekcji jestem tak wspaniale zmotywowana do nauki!
Po maturze kontynuowałam naukę z Margo, bo jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć, nie czyta z książek, wszystko wyjaśnia krótko i szybko, wie o czym mówi, potrafi dojechać Cię z uśmieszkiem na buzi i wyłapać Twoje błędy. Ciśnie tak długo aż śni Ci się poprawna wersja po nocach hehe.
Gramatyka jest fajna i została poukładana od początku logicznie i wymieszana ze słownictwem oraz rzeczywistością. Nigdy nie wypełnialiśmy zadań tylko robiliśmy tłumaczenia do życia i przemycające gramatykę. Nauczyło mnie to myśleć po niemiecku. Połowa akcji była tak skonstruowana, ze nikt nigdy tego mi tak nie wyjaśnił i nie zmontował.
Margo jest tak pozytywną osobą i ma wielkie serce.
Dzis jestem w Niemczech i spełniam marzenia. Z tych lekcji wyniosłam prawdziwa motywacje, narzędzia i nauczyłam się wytrwałości nie tylko do nauki niemieckiego i angielskiego, ale i do walki o własne marzenia!
Można jej ufać!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Jestem pilotem. Liczyła się dla mnie precyzja i konkret bez zbędnych meandrów gramatycznych. Cel to podniesienie poziomu języka angielskiego i holenderskiego w codziennej komunikacji jak i zawodowo.
Jestem zdumiony postępami po okresie 3 miesięcy. Dziewczyna jest fenomenalna, bardzo energiczna, konkretna i przesympatyczna. Ludzie stoją do niej w kolejkach, tak potrafi uczyć.
Wysortowany materiał ✔️
Nadludzkie tempo✔️
Konstruktywna krytyka i korekta✔️
Skuteczne materiały audio ✔️
Krótkie wyjaśnienia✔️
Nowoczesne i skuteczne metody nauczania✔️
Wiedza lotnicza ✔️
Odpowiedzi na pytania✔️
Akcent wymowa ✔️
Minimalizacja procesu i dobór materiałów zgodnie z potrzebami ucznia ✔️
Takich osób nie spotyka się codziennie. Mamy do czynienia z geniuszem ☑️
Naukę języków mogę teraz porównać do przyjemności związanej z lataniem
Dziękuje!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2019

uczę się z Margo od ośmiu miesięcy, moja przygoda z niemieckim wymagała odświeżenia, uporządkowania wiedzy i pogłębienia. U Margo mogę liczyć na logiczne wyjaśnienia, dobre, wysokie tempo nauki, ciekawe materiały i aktualną wiedzę z językoznawstwa. Margo uczestniczy w konferencjach metodycznych co zapewnia bycie na bieżąco. Dodatkowo jest punktualna i zawsze uśmiechnięta pomimo lekcji o 7 rano :) Bardzo polecam

avatar
Maras
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Znakomity, zrozumialy i konkretny przekaz to niewatpliwie zaleta lekcji z Margo. Bardzo duzo zadan domowych i jeszcze wiecej na zyczenie.
Wielki uklon w zwiazku z olbrzymia wiedza lotnicza. Triki, ktore podaje do nauki, sa innowacyjne i naprawde dzialaja. Jest w tym logika i nie zajmujemy sie rzeczami zbednymi
Margo rozumie o co w naszej branzy chodzi, posiada materialy specjalistyczne, ktore zostaly w wiekszosci przez nia opracowane.
Lekcje charakteryzuje wysokie tempo, metody nauki sa bardzo uzyteczne.
Przyszedlem by podszkolic angielski i to, czego brakowalo mi latami, ona zrobila w kilka lekcji. Moj bariera jezykowa w zwiazku z jezykiem niemieckim zostala zniszczona po okresie 2 miesiecy.
UWAGA: Margo mowi angielskim i niemieckim zywcem z TV
Po okresie 12 miesiecy mowie plynnie po angielsku i w niemieckim osiagnalem niezly poziom. System motywacyjny rewelacja!
Zachwycajaca wspolpraca, efekty z piekna Pania, dzieki ktorej niemiecki ma swoj urok !

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2019

Profesjonalna wspolpraca i gra warta swieczki! W ciagu roku nadrobilem zaleglosci z angielskiego i przygotowalem sie do egzaminu CAE, ktory zdalem na bardzo wysokim poziomie. Duzym plusem jest to ze zna wymagania egzaminacyjne bardzo dobrze i poza nimi przygotowuje do uzycia jezyka w kontekscie. Po roku osiagnalem plynnosc jezykowa i mam dobry akcent.
Efekt - komunikujesz sie w zyciu biznesie i masz zdany egzamin na 6.
Poczatkowo mialem 1 a pozniej 2 lekcje w tygodniu. Margo jest niesamowicie kreatywna, sypala jak z rekawa pomyslami na nauke jezyka podczas lekcji jak i poza nia. Daje bardzo duzo materialow do cwiczenia, ogladania i misje do wykonania :) Bariera jezkowa peka po miesiacu.
Motywuje, wspiera, cisnie i wylapuje bledy a zapytana o slowo daje nawet po 3 synonimy.
Szokuje wiedza, przekazem w pigulce, swoja kobieca energia i temperamentem.
Jestem zmotywowany kazdego dnia! Dobrze zainwestowany czas!!!!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2019

Marguś owocna nauka z Tobą to nie tylko wywrócenie do góry nogami systemu nauczania języków ale i rewelacyjna praca nad sobą i przemiana.
Najlepsza lektorka, nie traci czasu na głupoty. Przygotowała mnie do certyfikatu w ekspresowym tempie. Mówię, piszę czytam po niemiecku i po szwedzku na poziomach B.
Zaleta jest trening poprawnej wymowy. Zapytano mnie w Niemczech ,,Gdzie w Polsce uczą tak dobrego niemieckiego?”
U Margo!
100/10

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Jestem osobą publiczną. Moj angielski był w krytycznym stanie. Niezbyt fajnie jest ciagle dukać w towarzystwie ;)
Zaryzykowałam i stwierdzam ze ta dziewczyna uczy języków obcych tak jak można to sobie wymarzyć! Poddałam się wpływowi tej silnej osobowości. Jej pewność siebie, kunstrukcja lekcji, materiały i styl przypadły mi do gustu i poskutkowały. Ona doskonale wie co jest potrzebne, sortuje to, dobiera pod Ciebie i Twoja profesję.
Bez czarowania jest kompetentna, charyzmatyczna, oczytana, energiczna i ma poczucie humoru.
Cenie to, ze dotrzymuje słowa, umowy są skonstruowane bardzo jasno i przejrzyście. Dostaje wsparcie motywacyjne podczas całego procesu. Jestem zachwycona współpraca i nie byłam uczona w ten sposób. Ponad to pytana o słowo odpowiada błyskawicznie niczym bumerang. Pełen profesjonalizm.
Wystarczy to trochę chciec a postępy są bardzo widoczne
Margo jestes osobą, która powinna zorganizować wielki event. Jestes inspiracja dla wielu ludzi.
It’s magic!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Nauka języka z Panią Małgosia jest nauką ,,ekskluzywną”.
Jeśli chcą Państwo nauczyc się języka od podstaw do poziomów płynnej, podstawowej i zaawansowanej komunikacji jest to tempo extremalnie szybkie mając zaledwie godzinę w tygodniu! Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co dzieje się przy dwóch godzinach :). Kwestia Państwa współpracy z tym niesamowitym, energetycznym fachowcem!
To było dla mnie imponujące w jakim tempie przy niewielkim trudzie rozwijał się moj jezyk.
Niewątpliwie jest to osoba kompetentna, której można zaufać. Dotrzymuje słowa, wyjaśnia wszystko w bardzo prosty sposób i udziela porad, których nie dane było mi otrzymać od wcześniejszych nauczycieli.
Poziom macie Państwo zawsze wyższy niż wskazane normy europejskie. Dla Małgosi poziom A2 to na egzaminie poziom b1 albo i wyżej. Jest surowa nie ukrywam.
Czuje postęp i osiągnęłam go.
Dzieki nauce arabskiego i polepszeniu angielskiego w zaledwie 1,5 roku dostałam prace marzen.
Po roku współpracy zrobiłam ogromny krok. W dodatku nie boje się mówić, pisze adekwatnie do stylu i poziomu.
Moj mąż ma niemiecki i przychodzi szczęśliwy ciagle się ucząc. Jest dość ostroznym czlowkiem a Pani Małgosi nie zamieniłby na kogoś innego.
Robie ciekawe interesy i zarabiam dużo więcej.
Nauka z Margo to nauka z najwyższej półki, genialne podejście i system motywacyjny, kompromis, bardzo dużo materiałów, żywy jezyk, postęp widoczny dla ucznia, prezenty językowe i złamanie blokady.
Jestem dość nieśmiała osobą, gdy czegoś dobrze nie umiem.
Mam świadomość, ze była i jest to dla mnie nauka języka oraz pranie mentalne.
Ten nauczyciel kocha swoją prace i ludzi, z którymi pracuje. Widać błysk w oku, fach, talent, geniusz i sile.
Efekty są zaskakujące, oczywiście trochę trudu trzeba sobie zadać, ale ja mam wrażenie ze około 90% pamietam z lekcji i później tego używam.
Metodyka jej lekcji jest rozbrajająca
To prawdziwy kapitan języków obcych !!!
Małgosiu dziękuje, ze mogę mieć to szczęście współpracując z Toba!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Jestem zachycona wspolpraca i efektami. Kazda lekcja napawa mnie spokojem, poniewaz czuje sie swobodnie, wiedzac, ze kazde zadane pytanie bedzie radoscia dla prowadzacej i wyjasni moje watpliwosci.
Nie zapomne jej slow w tresci meila
,, Moje sposoby nauczania i dostosowanie tempa, materialow oraz Twoje konsekwentne dzialania podparte wytrwaloscia oraz znoszenie porazki jako nauki a sukcesu jako radosci dadza Ci w koncu to o czym marzysz. Musisz jednak przestac myslec, ze trapiacych Cie problemow nie da sie rozwiazac, tymbardziej, ze staramy sie o to by byly zgodne z Twoimi potrzebami''
To Prawda, kazdy potrzebuje angielskiego do czegos innego. Ona to czuje, widzi, realizuje.
W ciagu roku podnioslam z nia angielski o 2 poziomy, doszlo do tego polepszenie samopoczucia, zaakceptowalam swoje tempo i czulam jak wyciska ze mnie jak najwiecej. Dawala rowniez odetchnac, nagrodzila, docenila, byla surowa i rozprawila sie ze mna, uswiadomila, ze jezyka nie da nauczyc sie w tydzien ale mozna sprawnie razem.
Czasem przeszkadzalam jej w ulozonym planie. To bylo zwiazane z naglymi sytuacjami, do ktorych potrzebowalam czegos natychmiast. Umiejetnie przestawila lekcje, zrealizowala slownictwo i rozmowy do sytuacji potrzebnej mi na dany moment. Dla mnie to oznaka profesjonalizmu.
Jest warta kazdej ceny.
Dzieki niej zrozumialam, ze kazdy z nas moze indywidualnie nauczyc sie jezyka sprawnie, jesli ma wykwalifikowanego nauczyciela, ktory ma talent do nauczania, metody indywidualne, pelno materialow i potrafi byc dla nas jak Coach. Potrzasnac, uswiadomic, nagrodzic
Dostalam lepsza prace, komunikuje sie sprawnie, bledy z przeszlosci zniknely.
Jezyka chinskiego uczy mnie tanczac, dlatego z latwoscia zapamietuje znaki, dzieli znaki pod wzgledem uzytecznosci i zwraca uwage na ton, wymowe.
Jestem pod wrazeniem. Smialo mowi rowniez o bledach, ktore popelniala. Wszystko odbywa sie w pokladach niesamowitej, pozytwnej energii.
Bardzo dziekuje i goraco polecam wszystkim.
dr Wiola

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Mówić czy pisać o Pani Margo ze jest dobrym nauczycielem to jak o pisać o św.Frańciszku, że był dobrym człowiekiem. Pani Margo jest niezwykłym człowiekiem. Genialnym umysłem, pięknym uśmiechem, pełną pasji i życia kobietą a do tego obdarzona jest wielkim sercem. Piszę to jako mama, która posyła do Pani Margo swoje dziecko j jako uczennica. Mam wielki zaszczyt i przywilej poznać i uczyć się od niej. Dziękuje z serca.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Nauka języka (chociaż nie tylko) zasadniczo dzieli się na dwa etapy - przed i po poznaniu Margo :) Rozpoczynający tę przygodę powinni porzucić wszelkie oczekiwania oraz dotychczasowe doświadczenia i przygotować się na niewyobrażalne.
Nauka, która dotychczas mogła nie sprawiać (z różnych powodów) zbyt dużej przyjemności, nagle stanie się o niebo łatwiejsza i zacznie sprawiać satysfakcję, a wiedza będzie przychodzić z łatwością. To wszystko dzięki połączeniu unikalnych składników, które zaserwować może tylko Margo - ogromna wiedza zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, niesamowite umiejętności pedagogiczne, indywidualne podejście do każdego ucznia, ciekawie prowadzone lekcje, a to wszystko okraszone ogromną dawką poczucia humoru i tak pozytywnego podejścia do świata, że pomimo nieraz porannych godzin w każdym rozbudzi się zapał do nie tylko do nauki, ale i życia.
Z jej zajęć ludzi wychodzą tak uśmiechnięci, że sąsiedzi nie są pewni czy aby na pewno prowadzone są tam korepetycje :) Jeżeli ktoś będzie miał możliwość, żeby zapisać się do Margo na zajęcia to zdecydowanie radze się nie zastanawiać, bo to większy przywilej niż otrzymanie listu z Hogwartu :)

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Jestem zachwycona sposobem nauczania i podejściem do ucznia. Pani przygotowała moje córki do matury z języka angielskiego. Dziewczeta otrzymały maksymalna liczbę punktów i wyjechy do Londynu. Dostały wskazówki odnośnie zasad panujących, różnic kulturowych, a przede wszystkim Pani nauczyła ich żywego i urzędowego języka. Moje córki nie mogłyby wyobrazić sobie lekcji z kims innym. Dodatkowo nauczyła ich sobie radzić z problemami i jak opanować stres. Dziewczynki były nagradzane za postępy, o materiałach dodatkowych warto również wspomnieć i prezentach językowych. Kiedy trzeba też utarla corkom nosa.
Genialny nauczyciel i psycholog w jednym.
Cały opis ma pokrycie w faktach!
Uczę się z Małgosia niemieckiego i po roku jest olbrzymi postęp, mówię pisze a nawet pozartuje po niemiecku. Będę uczyć się z nią dalej. Po każdej lekcji wychodzimy doładowani szczera dobra energia i radością. Jesteśmy szczęśliwe, że trafilysmy na tego człowieka. To najlepsza i najbardziej trafna inwestycja!! Nie uczymy się zbędnych rzeczy, tylko tego co należy wiedzieć w codziennej komunikacji i naszych specjalnościach.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego ucznia, ogrom wiedzy i chęci jej przekazania, a ponadto przesympatyczna i wesoła kobietka, która zaraża swoją radością cały świat ;) Oceniłabym 15/10 - no ideał!

avatar
Ben
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Great German teacher!!
She is interacting with me on a regular basis. This ensures that the learning from the student is effective and the course in itself proves helpful. This interaction is a means to having a deeper understanding of the German grammar as well as providing the student with an opportunity to improve their conversational skills.
Her power is real- life conversation according to the situation. She is not limited by the content of one book!
Margo is an innovative teacher and she is inspiring me and installed into my mind a signal ,, don't give up''. She's answerd my questions and her English is also excellent!
I can speak german fluently after the one year of our lessons. It's incredible. Finding such a teacher is far more important, than looking for native German teachers, who do not tick all the boxes and may not even fully understand the learner-related issues of their own language.
Thank you, a miracle of foreign languages

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Jestem pod wrazeniem umiejetnosci wiedzy i sily jaka ma w sobie ta mloda kobieta.
Nauczylam sie jezyka niemieckiego na poziomie b, bardzo sprawnie, w krotkim czasie. Pracowalismy w bardzo roznorodny sposob
Margo ma dar rozpoznawania osobowosci, obserwuje i zadziwia reakcjami, widzi mankamenty jezykowe i problemy, z ktorymi borykalam sie zarowno w niemieckiem jak i angielskim. Skraca proces i uczy tego co potrzebne. Zaufalam jej i zrobila co trzeba.
Potrafi dac popalic i niesamowicie docenia. Ma strasznie dobra pamiec i jest pelna zycia, to nie cyborg.
Atmosfera jest bardzo mila, czuc szczerosc i jest bardzo zaangazowana w lekcje. Nauczylam sie wiecej w rok niz w ciagu 10 lat. Probowalam wielu kursow i tylko ta jej ,, jezykowa rewolucja,, dziala, wierze, ze nie tylko na mnie ale i na innych.
Jezyk niemiecki wykorzystuje do wspolpracy biznesowej, materialy sa genialne, krotko mowiac - bardzo bogate i posortowane pomoce naukowe.
Jej zaleta jest to, ze sama uklada wszystko tak jak ma byc.
Jestem architektem i wazne bylo dla mnie przelamanie bariery jezykowej i podniesienie poziomu jezyka do zaawansowanego. Dzieki temu moge spelniac moje marzenia i realizowac pasje w swiecie.
Dziekuje, ze znalazlas dla mnie miejsce, pomimo tak ogromnego scisku. Pomagasz spelniac nam nasze marzenia. Dziekuje i do zobaczenia na jezykach :)
Alicja

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Szanowni Państwo!
Muszę przyznac że nauka z Panią Margo była dla mnie tajemnica, przełamaniem słabości i w pewnym sensie szokiem odnośnie jej podejścia, metod i daru nauczania. Ilość języków poraża, także z potrzeby awansu zawodowego i czystej ciekawości podjąłem decyzję o nauce niemieckiego właśnie u niej. Po kilku lekcjach byłem pod wrażeniem. Oczywiście spytała mnie czy jestem świadomy podjętej decyzji i wszystkiego co będzie towarzyszyc procesowi. Zgodziłem się i nie żałuję. Jak dla mnie, lekcje są fenomenalne bo ciekawe i widać efekty. Lekcje powinny kosztować podwójnie względem tego, co oferuje jako jezykoznawca. Każdy z nas chciałby nauczyć się języka w możliwie najprostszy, najszybszy i najbardziej komfortowy sposób. Choć jest to sprawa indywidualna, siatka jej autorskich metod i treningu dostosowanego indywidualnie i profesjonalnie minimalizuje problemy językowe i maksymalizuje postęp.
Nauczyłem się jezyka niemieckiego sprawnie, przy moim 50% wkladzie. Szperalem w internecie na temat metod, które wykorzystuje i nie znalazłem nic podobnego. Materiały autorskie, inne różnorodne.
Pani Margo jest osobą twórcza i potrafi zmotywować największego lenia, jest również osoba znakomicie znając język. Stosuje język w korespondencji biznesowej, rozmowie i na codzień. Działa,? Działa! I to na poziomie
Serdecznie gratuluję i polecam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Świetna i sprawna nauka niemieckiego. Zależało mi na nauce mówienia i podniesieniu kwalifikacji. Zdałam certyfikat C1 i mówię płynnie. Nigdy nie byłam tak zmotywowana do nauki. Pani Margo pięknie uczy wymawiac, po czym sortuje na moje potrzeby materiał. Jej kompetencje na wysokim poziomie ułatwiają naukę i wszystko jest zachwycająco proste. Bardzo dziękuję za wsparcie i te niesamowite i wartościowe lekcje. Pani pasja pokryta niesamowitym talentem i przyjaźń do ludzi pomogła mi nauczyć się nieosiągalnego. Niemieckiego!

avatar
Michalinka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Najpierw szok i niedowierzanie, że tak młoda osoba i tyle osiągnięć. Zadajesz sobie pytanie, czy to możliwe, czy to prawda i nadal nie dowierzasz. Jak to możliwe, poznać tyle obcych języków i z taką radością nauczać ich innych.
Jeśli zaryzykujesz kilka lekcji, poznasz bliżej Małgosię, szybko stwierdzisz, że straciłeś mnóstwo czasu na kursy bądź korki, które nie dawały oczekiwanych efektów, a lekcje z Malgosią, to początek przygody z solidną nauką języka, jak również wsparcie, nieustanna motywacja, zaufanie, a nawet przyjaźń. Małgosia to wyrozumiały nauczyciel ale czasami jednak surowa. Potrafi pochwalić, zmotywować, kiedy trzeba szczerze zganić. Tempo pracy dostosowane do ucznia. Wszystkie materiały zapewnione, nawet nagrody. Jest kompetentna, zawsze odpowie na każde pytanie. Zaraża niesamowitym humorem, podejściem do nauki, życia, człowiek pasji, wulkan energii. Kiedy zaczynam lekcje, to automatycznie zapominam o ciężkim dniu w pracy, dostaję ogromną dawkę mocy. Myślę, że jej uczniowie, podobnie jak ja są bardzo świadomi szczęścia jakim jest spotkanie tak niezwykłego nauczyciela a przede wszystkim człowieka.
Gosiu, postaram się, by ta przygoda trwała jak najdłużej.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Niemiecki był moja furtka do zmiany poziomu życia. Dużo osób oferowalo mi pomoc z serii,, masz talent, pomogę Ci go odkryć,, albo,, będziesz mówić płynnie w expresowym tempie,,. Kursy grupowe były również marnowaniem czasu. Zdemotywowana wzielam telefon i Margo była moja ostatnia deska ratunku! Udało się!
Nauczyła mnie niemieckiego i angielskiego na poziomie B2. Zmieniłam pracę, rozumiem, mówię płynnie i spełniam marzenia. Margo pięknie wymawia wyrazy, podaje ciekawe rozwiązania i techniki, które z pokorą zastosowane i dopasowane do moich mocnych stron dają efekty. Materiały są rewelacyjne i nie wspomnę już o prezentach językowych, które są dopasowane do moich zainteresowań bądź hobby :) Poza fachowym podejściem do tematu i skrzyżowaniem gramatyki, wyjaśnień, doboru słownictwa i ćwiczeń oraz treningów mówienia ma w sobie niesamowita radość życia. To bardzo ujmuje i ożywia.
Podsumowanie:
Obietnice oparte na warunkach współpracy znajdują odzwierciedlenie w fakcie, jakim jest nauczenie się jezyka
Bogaty, indywidualny i jasny przekaz
Materiały dostosowane do potrzeb
Motywacja nieustanna i skuteczna
Cel- osiagniety
Wielkie gratulacje za pracowitość i wytrwałość oraz cierpliwość. Przepraszam za to, że otwierając mi drzwi byłam zdumiona, że nie jest to starsza kobieta :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Absolutny sztos! W życiu nie przeszedłem takiej transformacji jezykowej. Margo w pół roku nauczyła mnie hiszpańskiego od poziomu 0 do B2. Zaryzykowalem również niemiecki i najbardziej znienawidzony język bardzo polubiłem. Rozmawiam z Niemcami, kiedy moi kumple po kursach b nie otwierają japy! Szybko zmieniła moj stan umysłu, a nawet dała lekarstwo na kilka spraw zawodowych! Ona dokładnie wie, co zrobić by wzmocnić nasze umiejętności i zdeptac słabości bardzo szybko. Jest bardzo energiczna, przemyślana, zaskakakuje pomysłami i potrafi dać kopa! To program tylko dla mnie, zupełnie inny ma mój brat. Dziewczyna nie wciska kitu. Dostaje wszystko by ćwiczyć jezyk. Nie wiem jak ona to robi ale dostaje wszystko czego oczekuje. Gramatyka jest latwa i poukładana w zacny sposób. Rozumiem i nagle rozmawiam, używam. Mówi mi to, czego nikt do tej pory mi nie mówił, procesy zachodzące w mojej głowie, jak oszukać mózg, Sa efekty a ludzie nie mogą doczekać się spotkań z nią. To absolutnie inny wymiar inteligencji. Traktuje nas wyjątkowo. Potrafi dać słownie w jape i pochwalić, mi się bardzo podoba, no cóż niektórzy lubią groźne baby ;)
Dodatkowo pomogła mi rozszyfrować holenderskie pismo.
Szacunek i ukłon droga Pani
Polecam wszystkim. Świetne efekty i energia!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Miałam wielkie szczęście, ze Margo miała wolne miejsce, gdy się zgłosiłam na lekcje niemieckiego. Ponad rok naszej współpracy to wielka przygoda - odkrywanie jeszcze większej pasji do języka niemieckiego, czerpanie inspiracji od wspaniałej, wyrozumiałej a zarazem wymagającej i przede wszystkim kompetentnej nauczycielki. Ilość posiadanych umiejętności i wiedzy naprawdę robi wrażenie. Nauka jest ciekawa, a przede wszystkim efektywna - a o to nam wszystkim najbardziej chodzi :) Na początku swojej przygody z Margo miałam dużo braków z podstaw - wszystko było umiejętnie przeplatane w taki sposób, bym mogła te braki wyrównywać, ale i poszerzać swoją wiedzę. A o słownictwie branżowym nie wspomnę - tego nie znajdzie się w słownikach! Po roku współpracy mogę śmiało powiedzieć - czuję postęp, widzę postęp. Przede wszystkim przełamałam swoją nieśmiałość w rozmowie z osobami niemieckojęzycznymi!
I miłe jest to kiedy nawet Niemcy mówią ci, ze zrobiłaś ogromny postęp... :)
Dziękuje Margo za cierpliwość i wyrozumiałość, gdy przez moje nagłe przypadki w pracy musiałyśmy lekcje przesuwać. Z Margo jest wszystko możliwe mimo napiętego grafiku!
Gdybym miała krótko podsumować - WARTO BYŁO! Polecam wszystkim serdecznie! Nie zawiedziecie się :)

avatar
Elena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Rewelacyjne zajecia. Ucze sie z Pania Margo juz czwartego jezyka. Prowadzila mnie od podstaw podczas nauki jezyka francuskiego, norweskiego i szwedzkiego. Materialy w calosci dostarczala sama. Jezyk cwiczono ogolnie w mowie pismie, gramatyce. Tempo w 100% indywidualne.
Ma niesamowity talent fonetyczny. Na francuskim slychac bylo Francuske, na norweskim Norweszke itd..
Informacje zwiazane z kodem kulturowym wysmienite.
Zdalam ceryfikat umozliwiajacy podjecie pracy w bankowosci. Wyprowadzajac sie do Norwegii zmienilam dzieki temu moje zycie. Inwestyacja warta kazdej zlotowki i mowie to z czystym sumieniem.
Jest to nauczyciel, mentor, psycholog kierujacy sie potrzebami danej jednostki. Dala kopa na rozped wiele razy, ale niesamowicie wspiera, zapunktowala u mnie szczeroscia, otwartoscia i precyzja.
Tak jak twierdzi milion osob ponizej, nie bylo pytan bez odpowiedzi. Mozna ufac dziewczynie.
Dla mnie geniusz, dobro ukazane w tym, ze zalezy jej na naszym sukcesie!
Serdecznie polecam te piekna i madra kobiete.
Oby tak dalej!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Pani Margo jest bardzo komunikatywną ,szczerą i miłą osobą.Ma ogromny talent i umiejętność uczenia innych.Przed rozpoczęciem nauki u Margo chodziłam na różne kursy ,lekcje prywatne i nic z tego nie wynosiłam.Po raz pierwszy jestem zmotywowana do nauki, po raz pierwszy otworzyłam buzie w języku holenderskim :) Lekcje są wspaniałe ,atmosfera jest bardzo miła dlatego zawsze z utęsknieniem czekam na lekcje.Na kazdej lekcji jest energia którą zaraża mnie .Dużo by można było mówić,ogromny talent,tytan pracy ,wspaniały nauczyciel i najlepszy psycholog .Polecam z całego serca:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2019

Bardzo porządne zajęcia z języka niemieckiego i arabskiego.Margo charakteryzuje konkretne podejście do ucznia, jego problemów z językiem. Niemiecki jest naprawdę prosty, nikt mi nigdy takich rzeczy nie mówił i tak tego nie układał. Jestem pełna podziwu i szacunku dla tej pełnej motywacji, przemiłej i przede wszystkim mądrej 30-latki. Nauka była docelowo skoncentrowana na moich potrzebach. Tempo zalezalo od tego jak sobie radzę. Otrzymywałam cenna wiedzę jąk się uczyć efektywnie i jak łączyć materiał. Słownictwo było wyselekcjonowane. Nie uczyłam się głupot. Niespotykana dla mnie rzeczą były gadżety i dodatki językowe ( solidne), książki i inne materiały, które otrzymywałam darmowo adekwatnie do tematyki i poziomu. Materiały na zajęciach były również z wielu źródeł. Dużo mówiliśmy i przestalam sie blokować. U niej poziom A2 to w szkole j. B2- czyli umiesz 2 razy więcej. Dla mnie to rewolucja w nauczaniu. Dziewczyna nie mydli oczu tylko jasno stawia sprawę. Jest bardzo asertywna ale i wspiera w całym procesie. Już po kilku miesiącach czułam jezyk niemiecki.
Arabski, który uważałam za niemożliwy do nauczenia, okazał się bardzo logiczny. Margo pokazała mi techniki nauki ,, szlaczkow,, ich łączenia i sposób na piękne wymawianie.
Ta dziewczyna powinna wystąpić w TV polskiej, byłaby znakomitym i prawdziwym motywatorem dla młodzieży i dorosłych. Przekaz wiedzy na 6 i motywowanie jak u psychologa. Szkoda, ze ona nie potrzebuje występów by czuć się spełniona. Margo dziękuje Ci za współpracę, uczymy się dalej. Przemysl sprawę TV również w Polsce, jestes nadzieja na skuteczna naukę języków.
Pozdrawiam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
31 stycznia 2019

Wspaniała lektorka, w pełni zaangażowana, z dużą energią i przede wszystkim z efektami. W zasadzie w 2.5 miesiąca przygotowała mnie do certyfikatu z języka niemieckiego b1 (na pierwszych zajęciach byłam na poziomie tak a1/a2). Naprawdę porządne zajęcia, dużo się nauczyłam, wkłada dużo energii w zajęcia, materiału dodatkowe. Polecam całym serduszkiem i dziękuję

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Serdecznie dziekuje za wspolprace w trybie pilnym i za perfekcyjne efekty.
Z przyjemnoscia potwierdzam iz wykonywana przez Pania Margo praca jest na najwyzszym poziomie profesjonalizmu.
Podczas nauki mialam niesamowity zastrzyk motywacji. Pytania zostaly zawsze rozwiane poprzez szybkie I konkretne odpowiedzi. Metody nauki byly rozne, precyzyjnie dobranie tak ze calosc procesu nauki jezyka niemieckiego I holenderskiego tworzyla sensowna calosc. Jedno wynikalo z drugiego, co ulatwialo przechodzenie dalej bez stresu. Prace pisemne zostaly sprawdzone i omowione. Sluchania pokryte transkrypcjami by wyeliminowac niejasne slowa. Gramatyka to u niej jakis fenomen! W zadnej ksiazce nie znalazlam takich wyjasnien i takich sposobow. Bardzo duzo ze mna rozmawiala i poprawiala moje bledy. Dzialalismy tempem dopasowanym do mnie i moich trudnosci, slownictwo zawodowe rowniez zostalo pieknie opracowane. Wazny podkreslenia jest fakt wielkiej ilosci materialo, rowniez tych najcenniejszych autorskich. Na poczatku mialam ,,swoje madrosci,, ale juz po kilku lekcjach zobaczylam co sie dzieje i to dziala. Nauka byla przeprowadzona sukcesywnie. Ucze sie obecnie kolejnego jezyka u Pani Margo. Zmienilam prace I zdalam certyfikaty. Szefowie i wspolpracownicy oceniaja moj niemiecki na 5, sama to czuje. Jest to surowy i konsekwentny nauczyciel ale kocha ludzi i poza swietnym niemieckim dala mi kopa do zycia i realizacji marzen! Dziekuje Margo i goraco polecam!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

10/10! Pani Małgosiu bardzo dziękuje za to ze nauka z Panią zmieniła moje życie. Inwestycja w naukę z Margo była furtka do mojej kariery jak lekarza. Dzieki opanowaniu niemieckiego i angielskiego na poziom C2 oraz Słownictwa medycznego spełniam marzenia jako szanowany lekarz za granicami świetnie na tym zarabiając.
Pani doktor jest konkretna, profesjonalna, doładowuje energia i czuć w niej ogromne pokłady pasji. Na swoje miejsce czekałem pół roku. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę fach, talent i umiejetność przekazu całego materiału.
*Uczyłem się od podstaw,
*kazda lekcja była zaplanowana, materiały z wielu źródeł , również autorskie -prawda. Wszystkie inne kursy grupowe mogą się ,,schować,,.
*Dużo mówienia, słuchania, czytania i metod dostosowanych do mnie.
*Tempo indywidualne
* Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.
* Fachowe słownictwo medyczne i wiedza medyczna przekazana w spójny i logiczny sposób.
* Uczciwość
* Efekty. U Margo poziom A1 to tak jak w szkole językowej B1, zatem umiesz więcej.
* Zdane certyfikaty zawodowe i językowe z wynikiem ponad 95%
Dziewczyna łamie stereotypy. To jakiś cud na ziemi by znac 20 języków i tak umiejętnie przekazywać wiedzę w dodatku wyglądać jak milion dolarów i być tak ciepła a zarazem z jajem i ikra osoba!
Godna zaufania, bardzo asertywna.
Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Chcialysmy bardzo podziekowac za zajecia i podkreslic jak swietnie zostalysmy przygotowane do matury rozszerzonej z jezyka niemieckiego i angielskiego. Jestesmy siostrami blizniaczkami, ktore ukonczyly nauke z wynikiem 100% na egzaminie maturalnym - zakres rozszerzony.
Pani Margo to nauczyciel stulecia, niekonczaca sie bomba energetyczna, motywujaca studnia wiedzy i uczciwy czlowiek. Nigdy nie zgromadzilysmy tylu materialow i sama nauka byla dla nas czyms dotychczas niespotykanym i mega skutecznym. Dostalysmy sie na wymarzone studia medyczne do Niemiec i kontynuujemy nauke!
Gratulujemy Pani wywiadu dla ,,The Times,, a wystep w brytyjskiej telewizji uwazamy za rewelacyjny.
To bardzo utalentowany nauczyciel, rzeka pomyslow. Ogromnam atutem lektorki jest jej cudownie czyste mowienie w jezykach, ktore zna, przez co dobrze nauczylysmy sie wymowy i akcentu. Wszystko zostalo dopasowane do naszych potrzeb a materialy rzeczywiscie byly bogate i skuteczne. Najlepszy byl jednak sposob tlumaczenia i cwiczenia, ktore organizowala. Cos niesamowitego! Polecamy z calego serca. Umiemy mowic, pisac, czytac i swiat stoi przed nami otworem.
100/100!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Wspolprace oceniam jako wysmienita. Pania Malgosia to osoba zorganizowana i uczciwa pod kazdym wzgledem, co jest godne podkreslenia. Lekcje odbywaja sie w okreslony sposob. Zasady wspolpracy sa konkretne.
Moje dzieci mialy roznych lektorow i zaden nie potrafil tak dostosowac materialow, wzbudzic zainteresowania, zdobyc zaufania i zmotywowac jak ona.
To 29-letnia dziewczyna, pelna pasji, zaangazowania w wykonywana prace i genialny umysl.
Moje corki blizniaczki zdaly mature rozszerzona ustna po 100% z obu jezykow (angielski i niemiecki) na wyniki pisemne czekamy ale po wgladzie w przewidywane odpowiedzi, beda to bardzo wysokie wyniki.
Corki mowia i pisza po niemiecku i angielsku, zyskaly pewnosc siebie i nawiazaly ciekawe kontakty.
Lektorka cieszy sie z ich sukcesow i ogromnie je wspiera. Jest super!
Korzystam rowniez z pomocy Pani M. po roku nauki widze u siebie niezly postep. Uzywam w koncu jezyka urzedowego i potocznego tak jak nalezy, Niemcy chca wspolpracowac ze mna chetnie i wszystkie powazniejsze sprawy sa odsylane do mnie. Niesamowite uczucie!
Wiedza lektorki jest ogromna i prosze mi wierzyc, nie ma pytan bez odpowiedzi. Jest badzo konsekwentna, ma bogaty zbior materialow i najwazniejsze jest to jak tlumaczy - krotko i na temat. Tego nie znajdziesz w zadnej ksiazce! Wszystko uklada sama specjalnie dla mnie! Nie mam nic na glowie poza nauka w dosc ciekawy sposob. Techniki nauki slownictwa i to jak miesza tematyke i porzadkuje wszytsko by jezyk sie rozwijal - zaskakuje!
Lektorka jest bardzo energiczna, jak to mowia moje corki ,,petarda´´ :)
Goraco polecam, z pelna odpowiedzialnoscia. Potrafi nauczyc i zmotywowac niezaleznie od wieku. Podchodzi do kazdego indywidualnie
10/10!
Margo jestes the best!

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Wielkie uznanie za ten talent, moc, chęć, sposób motywacji i profesjonalizm. Skomentuje to w nastepujacy sposob:
Jako nauczyciel Pani Margo spełniła moje oczekiwania. Opis że strony zgadza się rzeczywistością. To nauczyciel, który bacznie Cię obserwuje i dostosowuje tempo oraz materiały i sposoby nauczania do Ciebie. Z każdej lekcji wychodziłem z narzędziami do pracy, słyszałem rzeczy, których się nie spodziewałem.
Nauczyciel w procesie nauczania odgrywa duza rolę. Dostałem cała masę materiałów i podpowiedzi, na każde pytanie równie konkretnie odpowiadala. Nauczyłem się 2 języków obcych. Cel osiągnąłem w eleganckim stylu. To była jedna z najlepszych decyzji życiowych, jeśli chodzi o moje życie zawodowe.
Pani Margo jako tłumacz zostala zaproszona na konferencję, by wspierać mnie jezykowo. Dokonała ponadto fachowych tłumaczeń w 12 językach bez problemow. Wzbudziła zainteresowanie i podziw. Szczerze przyznam, że otworzyło mi to rynek i stworzyło sieć kontaktow. Do dziś współpraca trwa, a ja doskonale języki adekwatnie do specjalności zawodowej.
To utalentowana kobieta, mająca błysk w oku. Prace wykonuje z wielkim zaangażowaniem, jest asertywna i uczciwa, co uważam za wielką zaletę.
Przyznam, że do dziś motywuje mnie i zachwyca ta jej miłość do języków i niespotykany talent jako nauczyciela. Niespodziewalam się jak krótko i zwięźle można coś przekazać, wskazać drogę i rozwinąć od początku do końca. By mówić w kilku językach na podstawie jest swietnie, ale tu jest klasa na bardzo zaawansowanym poziomie w 16 językach.
Polecam każdemu!

avatar
Aniaa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Margho jest fantastycznym nauczycielem i niesamowitym człowiekem. Od razu widać, że kocha to, co robi i zaraża pasją do języka.
Zasady przedstawia na starcie jasno i czytelnie. Pełen profesjonalizm, metody nauczania indywidualnie dostosowane do ucznia. Korzysta z wielu przeróżnych materiałów, nie ogranicza się do jednego schematu.
Jest konsekwentna i wymagająca, a również pełna zrozumienia, otwarta i serdeczna. Uczciwa i szczera do bólu :)
Potrafi nauczyć najbardziej oporne jednostki - trzeba tylko współpracować ;) Jestem tego najlepszym przykładem - wcześniej do nauki języka niemieckiego miałam stosunek bardzo negatywny, trochę z powodu nieprzyjemności z jego nauki na kursie grupowym, gdzie miałam wrażenie że kompletnie nic nie jestem w stanie z zasad zrozumieć ani nadążyć, teraz po prostu uwielbiam uczyć się tego języka :)
Z zajęć zawsze wychodzę naładowana pozytywną energią i nową porcją wiedzy wbitą pod moją oporną "kopułkę" ;)
Z całego serca polecam

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Jestesmy rodzina lekarzy chirurgow. Moj maz, ja i nasza corka mielismy przyjemnosc poznac Pania Margo.
Wlada wysmienicie jezykiem niemieckim i co w naszej branzy wazne, operuje swietnie pojeciami medycznymi majac o tym fachowe pojecie. Lekcje z ta przesympatyczna kobieta sa takimi, na jakie liczylismy czytajac opis.
Wszystko sie zgadza.
Jezyk niemiecki opanowalismy w stopniu bardzo zaawansowanym dolaczajac do tego slownictwo zwiazane z naszym fachem.
Lekcje byly przejrzyste, tlumaczone logicznie, zaopatrzone w mnostwo materialow fachowych zwiazanych z gramatyka, kultura, zyciem codziennym i fachowym. Stopniowo zdobywalismy kolejne poziomy i bardzo duzo mowilismy. Kazdy z nas mial dostosowane tempo nauki zgodnie z pojmowaniem materialu.
Zdalismy certyfikaty i prowadzimy zywa wspolprace z klinikami w Stuttgarcie. Jestesmy zachwyceni i niejednokrotnie slyszymy, ze bardzo ladnie rozmawiamy po niemiecku.
Nasza corka doskonali jezyk arabski, rownie sobie chwalac genialne zdolnosci w nauczaniu jezykow obcych tej Pani.
Serdecznie polecamy! Niespotykany talent. Trzeba byloby nic nie robic by sie nie nauczyc!
Procz bycia nauczycielem jest to dobry psycholog. Zaraza pozytywnym mysleniem i skutecznie motywuje do nauki!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Dla mnie bomba. Myślałam, że nikt już nie nauczy mnie mówić. Pani Margo jest mistrzem:) Po każdej lekcji wychodziłam doladowana energia i wiedzą. Po kursie językowym w grupie nie byłam pewna wielu rzeczy. Tu podczas indywidualnej pracy i skupienia nauczyciela na mojej osobie, moich brakach osiągnąłem duże efekty. Zaufałam, że nawet moje błędy w podstawach były konsekwencją językowej blokady.
Margo jest konkretna i posiada wspaniała energię jak Anioł, ale jest również surowa i dba by napędzac do systematycznej nauki.
Ma przerażająca wielka wiedzę na temat języka niemieckiego i innych języków. Potrafi te wiedzę przekazać.
Margo to lektor, który potrafi dostosować swoje autorskie metody i sposoby do konkretnego ucznia. Trzeba mieć talent!
Efekty? Uzupełnione braki, płynność gramatyczna, swobodne mówienie a nie tylko rozumienie, osiągnięcie wyższego poziomu języka i dla mnie zmiana pracy na lepszą i lepiej platna.
Polecam z czystym sumieniem. Jest świetna! Nie ma pytań na które nie odpowiada, również ilość materiałów i narzędzi, które posiada jest ogromna.
Jeżdżę do Niemiec bez stresu, każdy wyjazd to przyjemność, rozumiem praktycznie wszystko. Uczę się dalej z przyjemnością i zachęcam, jeśli się dostaniecie. Ja miałam to szczęście.
Poza lekcjami mam wrażenie jakbym dostała kopa optymizmu do życia. :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2017

Margo to niesamowita nauczycielka. W ciągu 12 lat miałam 8 nauczycieli języka niemieckiego. Okazało się, że robiłam bardzo dużo błędów w sposobie wypowiadania się, w gramatyce. Dzięki Margo już ich nie popełniam. Margo swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem, jej wiedza jest ogromna i co najważniejsze - jest obyta z krajami, których języków uczy. To także wspaniały i empatyczny człowiek. W opisie, które znajduje się powyżej nie ujawnia wszystkich swoich osiągnięć językowych, nagród itp. jakie zdobywa na świecie - nie znam drugiej tak ambitnej osoby. Na lekcjach łamie barierę językową, odpowiada na wszystkie pytania, dzieli się z uczniami bardzo dużą ilością materiałów naukowych. Nigdy w życiu nie miałam takiej nauczycielki. BRAWO Margo! Jesteś niezastąpiona!

avatar
Benek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Zanim zaczalem uczyc sie u Margho, uczylem sie na kursie w grupie. Dostalem certyfikat na poziomie, ktorego w rezultacie nie czulem. Margho naprawila, to co bylo nie do konca jasne, calkowicie zapomnialem czym jest bariera jezykowa. Nauczylem sie nowego slownictwa, stare wzbogacilem. Moja gramatyka wywrocila sie do gory nogami i okazala sie prosta i przejrzysta. Na kazde pytanie lektorka odpowiadala konkretnie, bez zagladania w ksiazke. Ilosc materialow profesjonalnie przygotowanych i dobranych specjalnie dla mnie przekroczyla moje oczekiwania. Z czystym sumieniem, jest to niezawodna lektorka, mozg, geniusz jezykowy. Zdalem certyfikat C1. Faktycznie potrafie na takim poziomie prowadzic konwersacje w jezyku niemieckim, ponad to wiem duzo o kulturze Niemiec, nie popelniam gaf zwiazanych ze stylistyka i idiomami oraz dostalem wymarzona prace w Niemczech. Dziekuje Pani Margho. Obecnie uczymy sie jezyka specjalistycznego, z ktorego rowniez jestem zadowolony. Super! W dodatku jestem zmotywowany

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Lektorka jest genialna, bezkonfliktowa i otwarta na wspolprace oraz wszelkie prosby. Posiada wlasna metodyke, materialy i styl efektownego uczenia. Na lekcji bylo wszystko. Mowienie, gramatyka, stylistyka, dzialy tematyczne. Wszystko jest idealnie poukladane i jakosciowo dobre. Jezyka nauczylem sie w ekspresowym tempie. Co jest dla mnie wazne? Bez problemow mowie i pisze dobrze po niemiecku. Kazda lekcja byla dokladnie zaplanowana. Jestem dumny z wyniku osiagnietego podczas egzaminu z jezyka, dzieki ktoremu moglem wyjechac i pracowac w zawodzie. Lektorka dostarczyla mi rowniez mnostwo materialow dotyczacych mojej specjalnosci zawodowej. Serdecznie polecam. Ausgezeichnet!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Uczeszczam na zajecia z jezyka niederlandzkiego. Jestem zachwycona. Przygotowanie na najwyzszym poziomie. Wszystko wyjasnione, wycwiczone, podane. Plusem jest olbrzymia ilosc materialow. Lektorka emanuje pozytywna energia, wiedza i cierlliwoscia. Tempo szybkie i konkretne. Zdecydowanie polecam. Rozmawiam po holendersku po krotkim czasie nauki.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Chodzę na angielski do P.Gosi od stycznia 2016 roku.Wtedy dużo nie umiałam.Nie rozumiałam gramatyki ani dobrze nie mówiłam.Po 6 miesiącach od razu było widać różnicę.Dostawałam w szkole o wiele lepsze oceny niż wcześniej.Teraz też potrafie o wiele,wiele lepiej rozmawiać po angielsku.Prawie całe ważne części gramatyki nauczyłam sie w mniej niż jednym roku.Pani bardzo dobrze tlumaczy,zawsze można się o coś dopytać,lekcje są na dobranym poziomie a tak to nie znam lepszej nauczycielki języków obcych!Również u P.Gosi uczę się niemieckiego.Miałam szansę pojechać na konkurs wojewódzki, w którym otrzymałam tytuł laureata a to by sie nie zdażyło bez pomocy P.Gosi.Na lekcjach zawsze można porozmawiać a tak to każdego dnia,kiedy się chodzi do Pani na lekcje trzeba sie po prostu śmiać inaczej się nie da :)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Wspolprace i efekty oceniam jako swietne. Zdalam egzamin z jezyka niemieckiego na poziomie zaawansowanym na ponad 90%z kazdej sprawnosci. Godziny sa stale, a o zmianach jestem informowansa, materialy dobrane, tempo pracy indywidualne. Wszystko wyjasnione przez Pania doktor. Solidnie przygotowana lektorka posiadajaca bardzo bogate I wlasne materialy. Kazde zagadnienie omowione zwiezle. Dzieki Pani Margho posluguje sie jezykiem w pracy w formie pisemnej I ustnej- sukcesywnie. Do Pani Margho uczeszcza rowniez moje dziecko. Jest zadowolone I oceny sa swietne.
Jestem zmotywowana, nie boje sie I nie wstydze sie mowic a na kazde moje pytanie lektorka odpowiada, czesto przewiduje o co bede sie chciala zapytac. Dla mnie to jezykowy geniusz.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Gosia jest przede wszystkim konkretna - wszystko tłumaczy bardzo klarownie, bez owijania w bawełnę. Lekcje są urozmaicone, czyli gramatyka jest poprzeplatana ze słownictwem i mówieniem. Tempo dostosowane jest do ucznia. Jeśli mam z czymś problem oczywiście Gosia mi tłumaczy dane zagadnienie np. na innym przykładzie tak, żebym zrozumiała. Dzięki Gosi nauka nowego języka nie jest taka straszna ;) Polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Pani Margho to najlepsza nauczycielka od języka niemieckiego jaką w życiu miałam. Dzięki niej nie tylko dostałam się do wymarzonego konkursu, ale także bardzo podniósł się mój poziom języka niemieckiego. Pani Margho jest osobą bardzo przyjazną i uśmiechniętą. Na jej lekcji nie da się nie śmiać :). Jest bardzo sumienna i zawsze wywiązuje się ze swojej pracy. Dużą zaletą jest to, ze korzysta ze swoich materiałów. Poza tym jest energiczna i widać, ze kocha to co robi. Chodzenie na jej lekcje to czysta przyjemność!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Margherita jest osobą o niezwykłych zdolnościach językowych. Do tego jest energiczną osobą bardzo zaangażowaną w to co robi.
Zajęcia prowadzi w oparciu o swoje autorskie metody wykorzystując różne materiały, również te opracowane samodzielnie (wg. mnie najcenniejsze - takich wskazówek próżno szukać w różnych książkach językowych).
Ponadto dopasowuje tempo i tematykę do potrzeb konkretnego ucznia.
Zajęcia z Margheritą to nie tylko teoretyczna wiedza, ale przede wszystkim zastosowanie w praktyce tego, czego się uczysz. A wszystko odbywa się w doskonałej atmosferze zachęcającej do nauki.
Jako uczeń z kilkumiesięcznym stażem nauki języka niemieckiego u M., szczerze polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Pełen profesjonalizm i skuteczność w nauczaniu nawet najbardziej opornych jednostek. Lekcje prowadzone bardzo ciekawie, różnorodnie. Do tego świetna atmosfera . Polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2016

Ogromna wiedza, pelen profesjonalizm, zaangazowanie w wykonywana prace- to wszystko i wiele wiecej znajdziecie w jednej osobie! Goraco polecam!

avatar
Marlenu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Nie taki niemiecki straszny jak opowiadają!
Przekonałam się o tym dzięki Margho, która wkłada nie tylko dużo energii w nauczanie, ale przede wszystkim serducha, dzięki czemu lekcje są po prostu przyjemne. Gosia ma niezwykle dużo cierpliwości, zawsze jest przygotowana do prowadzenia lekcji i zawsze, ale to zawsze dopisuje jej dobry humor ;). Z wyprzedzeniem przesyła materiały do nauki, zadaje zadania domowe co mi bardzo odpowiada. Gosia potrafi długo tłumaczyć przerabiany materiał, tak długo, aż najbardziej oporny uczeń zrozumie i zapamięta ;). Jeśli szukacie nauczyciela z pasją, szczerze polecam Margho.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm połączony z miłą atmosferą!! Lekcje są urozmaicone, bezstresowe, prowadzone z pasją i przede wszystkim skuteczne. Polecam z czystym sumieniem:)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Margherita przygotowywała mnie do wyjazdu do Niemiec. Mam wrażenie, że przez miesiąc intensywnej nauki z nią zrozumiałem więcej niż przez 3 lata nauki w liceum. Ma świetne podejście i metody nauczania. Czuć od niej dużo pasji i pozytywnej energii, potrafi zmotywować. Bardzo polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 maja 2016

Nauka z tym nauczycielem nie jest taką jaką nam zapewni szkoła językowa lub nauczanie w grupach. Indywidualne podejście do ucznia, zróżnicowane metody nauczania i przekaz z pasją to trzy główne czynniki dlaczego uważam, że nauka z Panią Małgorzatą to dobrze spożytkowany czas. Szczerze polecam osobom, które chcą się podjąć nauki nowego języka oraz zależy im na porządnym przygotowaniu :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2016

Nauczyciel z pasją,przyjazna atmosfera,która bardzo ułatwia naukę groźnie brzmiącego niemieckiego :) Pełne dostosowanie do poziomu wiedzy językowej ucznia, dużo materiałów pomocniczych. Zdecydowanie polecam ! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Super nauczyciel który szybko nawiązuje dobry kontakt z uczniem, wie jak przekazać wiedzę nawet najbardziej opornemu uczniowi, lekcje są bezstresowe, inspiruje do dalszej nauki :) POOOLEEECAAAM :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2016

Nauke jezyka niderlandzkiego z Pania Malgorzata moge polecic z czystym sumieniem . Lekcje sa prowadzone w ciekawy sposob , zawsze przygotowane , zaopatrzone w potrzebne materialy i dobrze wytlumaczone . Atmosfera na lekcjach przyjemna i mila . Duuuuzy plus za zaangazowanie i pomyslowosc nauczyciela . Az chce sie uczyc :)
Polecam !!!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Margherita jest po prostu niesamowita! Jej pasja do języków i nauczania to jakiś ewenement. Lekcje są różnorodne, z mnóstwem materiałów, a nawet gier i zabaw i przede wszystkim metod własnych, których nie znajdzie się w książkach. Uczeń dostaje wszystko co potrzebne i jeszcze więcej żeby ‘otoczyć się’ językiem. Dopiero niedawno zaczęłam przygodę z niemieckim a motywacja rośnie z każdą lekcją. Polecam naukę z Gosią z całego serducha, jest super!

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 marca 2016

Pełen profesjonalizm - potwierdzam.
Lekcje są ciekawe, urozmaicone i logicznie wytłumaczone.
Polecam z pełną odpowiedzialnością ! Moim zdaniem najlepszy nauczyciel niemieckiego ever ! :-)

avatar
PiotrekS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Nauka języka niemieckiego nie była dla mnie przyjemnym zajęciem :-) Zawsze sobie powtarzałem: "muszę się uczyć!!!"
Pani Małgorzta ma żadko spotykany dar nauczania, jest perfekcyjna, niekonwencjonalna, niezwykle skuteczna. Ogromne brawa należą się jej za warsztat umiejętnośći technicznych w zapamietywaniu słów i zwrotów. Jest to według mnie metoda zapamietywania z pogranicza technik łańcuchowej, historyjkowej oraz mapy umysłu. Jest niezwykle zaangażowaną, wymagającą, aktywizującą a jednocześnie arcymiłą i przesymbatyczną osobą, dla której "aż wstyt" nie przygotować się na następne zajęcia.
Więc z miłą chęcią...biorę się do nauki...... :-)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Dla mnie rewelacja! Bez wątpienia jest to poliglotka na wysokim poziomie z miłością do języka. Podoba mi się różnorodność materiałów i indywidualne podejście oraz dostosowanie do potrzeb i branży. Pani Margherita jest bardzo wymagająca. Najwięcej mówimy, dużo piszemy, słuchamy a gramatyka - krótko i zwięźle. Każda praca pisemna jest sprawdzona i opisana. Moje poprzednie doświadczenia z nauką języków były słabe. W tym przypadku jest świetnie. Optymizmu mi nie brakuje. Widzę efekty a motywacja dzięki tej Pani ciągle rośnie! Polecam wszystkim! Są niesamowite efekty!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Margherita ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w bardzo ciekawy sposób. Nauka języków to jej pasja. Jest zawsze przygotowana i ma pomysł na każdą lekcję. Chodzę do niej na zajęcia z języka niemieckiego od paru miesięcy, wcześniej uczyłem się tego języka u kilku nauczycieli, ale dopiero ona zwróciła uwagę na błędy, które popełniałem. W bardzo prosty sposób potrafi wytłumaczyć, różne zawiłości gramatyczne. Bardzo miła atmosfera.

avatar
Tamara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Zdecydowany pozytyw :) Od niedawna uczęszczam na zajęcia z języka niemieckiego oraz tureckiego i jestem bardzo zadowolona - Margherita to wykwalifikowana i utalentowana osoba, która ma łatwość nauczania innych i przekazywania swojej wiedzy. Ponadto to bardzo wesoła i sympatyczna osoba. Na każde zajęcia przygotowuje różnorodne materiały i jasno tłumaczy każdą kwestię. Ma indywidualne podejście do ucznia. Widać, że języki to nie tylko jej profesja, ale i pasja, którą z łatwościa zaraża innych. Polecam!

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Tabi tabi :) kolay gelsin canım :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Polecam,polecam ,polecam !
Pani Gosia to swietny nauczyciel i swietna babka . Moj syn uwielbia z nia lekcje .Potrafi wciagnac i zainteresowac jezykiem . Pelna energii i usmiechu. Ma swietny kontakt z dzieckiem .
Oby wszyscy nauczyciele byli tacy . :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2016

Polecam wszystkim! Nauka idzie szybko i sprawnie w bardzo miłej atmosferze, Pani Małgorzata potrafi w prosty sposób wytłumaczyć wszystko :) jest pełna pozytywnej energii, zaraża śmiechem i miłością do języka :)

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Aniu, obyś chłonęła w takim tempie każdy temat :) Holenderski jest taki piękny :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2015

Pani Małgorzata jest po prostu mistrzem :)
W jasny i szybki sposób potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia, które wcześniej sprawiały mi wiele trudności.
Pani Małgorzata jest wymagająca i potrafi zmotywować do nauki! Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze.
Serdecznie polecam! :)

Latajacy Poliglota spółka z o.o

Powodzenia na maturze i zrealizowaniu marzenia o germanistyce :)

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2015

Pani Małgorzata jest specjalistą swojej pracy, umie przeprowadzić lekcję w bardzo interesujący sposób. Polecam jak najbardziej!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Z calego serca polecam! Jeszcze nigdy język niemiecki nie byl taki przyjazny! Zero stresu, tempo nauki adekwatne do oczekiwan i checi zmotywowanego ucznia! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.