Małgosia biologiczne SOS

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Matura 2020 ON-LINE Trening zadaniowy

Zajęcia indywidualne - 80/45min
Zajęcia w 2-3os - 50/45min

Na zajęciach online rozwiązujemy zadania maturalne. Szczególną uwagę zwracamy na stosowanie odpowiedniego słownictwa biologicznego.

Jestem mgr biologii ze specjalizacją nauczycielską oraz współautorem podręczników do biologii jednego z wiodących wydawnictw edukacyjnych na rynku.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Pani Małgosia to super nauczyciel! Dostosowuje zajęcia pod ucznia i jest bardzo otwarta. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna. Tłumaczy biologię w „ludzki” sposób, uczy poprawnych wypowiedzi pod kątem matury oraz stosuje wiele ciekawych metod które naprawdę ułatwiają zapamiętanie materiału. Na zajęcia jest zawsze przygotowana i poświęca uczniom 100% swojej uwagi co bardzo sobie ceniłam :) Dysponuje duza ilością dodatkowych materiałów a dodatkowo zawsze sprawdza nasza wiedzę z ostatniej lekcji i dokładnie zwraca uwagę nad czym powinno się jeszcze przysiąść, co jest konieczność przy nauce biologii. Zajęcia z panią Małgosia pomogły mi w dostaniu się na studia za co jestem bardzo wdzięczna :D Bardzo, bardzo polecam!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Dzięki zajęciom u pani Małgosi dostałam się na medycynę :) Dziękuję jeszcze raz za wszystko, za przekazaną wiedzę, poświęcony czas, kiedy w każdej chwili mogłam zadzwonić i zapytać gdy miałam wątpliwości w zadaniach, a nie czekać do kolejnych zajęć ;) Panią Małgosię polecam każdemu, jest wymagająca, daje mnóstwo materiałów i sprawia że biologia staje sie mega prosta! Pozdrawiam, Weronika :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Pani Małgosia jest bardzo kompetentna. Na zajęciach można liczyć na wyjaśnienie każdej zagwostki biologicznej. Dzięki temu biologia przestała być dla mnie nieprzenikniona a z każdymi zajęciami stawała się prostsza. Pani Małgosia dopasowuje swoje metody nauczania do metod ucznia, co bardzo umacnia współpracę i przyspiesza proces uczenia. Polecam wszystkim

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2014

Pami Małgosia zawsze świetnie wszytsko tłumaczy, widzę dzieki temu, że jakieś procesy są ze sobą powiązane, nauczyła mnie myśleć, a to coś więcej niż wiedza z podręcznika ! Serdecznie polecam i pozdrawiam :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Z pomocy Pani Małgosi korzystałam dwukrotnie (za każdym razem po kilkanaście lekcji) przed egzaminami. Pani Małgosia była zawsze doskonale przygotowana, miała wiele dodastkowych materiałów, sama sporządzała rysunki, które mi miały przybliżyć temat. Z czystym sumieniem polecam Panią Małgosię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.