Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Matematyka90 / 60 min

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam :) Korki i konsultacje w godzinach od 13:00 do 19:00. Preferowany sposób kontaktu to e-mail albo GG. Ponieważ nie przepadam za rannym wstawaniem, jeśli dzwonisz do mnie rano, bądź gotowy do nagrania się na pocztę, a ja potem oddzwonię albo odpiszę. W zależności od poziomu zajęć (trudności przerabianych zagadnień) cena zajęć sporadycznych wynosi od 40 do 80 zł za godzinę zegarową. Zapraszam. :) Akceptuję płatności kartami kredytowymi za pośrednictwem systemu PayPal.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Stefania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 września 2020

Napisałam do tego Pana ponieważ dzień przed moim egzaminem korepetytor z którym byłam umówiona na napisanie egzaminu odwołał sprawę, Pan Marek odesłał chamskiego smsa o treści "Jak to odwolal? : ) Bez zartow. Albo nie wnioslas wplaty w terminie albo zaczynasz poszukiwania dzis przed
wspolpraca. Niestety nie wspolpracuje z tego typu osobami. Powodzenia." Opłatę wniosłam już dawno. Powodzenia Panie Mareczku!!!

avatar
Renatka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2009

Mareczku, dziękuję Ci ślicznie za pomoc! Trochę żałuję, że już nie będziemy mieć korków ale cieszę się, że ten egzamin już za mną. :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.