Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Warszawa

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marek

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, przygotowanie pedagogiczne. Ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu matematyki i fizyki uczniów i studentów. Poziom gimnazjum, liceum, przygotowanie do matury (polskiej, międzynarodowej, amerykańskiej, francuskojęzycznej), studia wyższe. Nauczyciel licealny i akademicki, emerytowany pracownik instytucji naukowo-badawczej. Preferowany kontakt telefoniczny: 501026928; mail: fizmat@poczta.onet.pl.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.1985 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Fizyka
06.1985 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Nauczyciel dyplomowany
uprawnienia nauczycielskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Bez wachania mogę powiedzieć, że dzięki Panu Markowi skonczyłem studia, bez jego doswiadczenia i cierpliwości godzenie studiów z pracą nie byłoby możliwe.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.