Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Gliwice
Dęblin
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Marek

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem akademickim z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłem polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Udzielam korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz technikum. Pomogę w opracowywaniu lektur, omówię epoki literackie oraz przygotuję do sprawdzianów. Bez problemu przygotujemy się do matury rozszerzonej. Posiadam wykształcenie również w innych przedmiotach humanistycznych. 
Zapraszam do kontaktu;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.