Marek Klozinski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Bydgoszcz
Toruń
Grudziądz
Włocławek
Inowrocław
Brodnica
Świecie
Nakło nad Notecią

Opis ogłoszenia

Skończyłem studia na kierunku Inżynieria materiałowa. Studiowałem również elektrotechnikę i mechanikę. Od kilku lat udzielam korepetycji studentom oraz uczniom szkół średnich. Szczególnie dobrze się czuję w MECHANICE PŁYNÓW.

Bardzo lubię udzielać korepetycji. Sprawia mi to naprawdę dużą przyjemność. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu przez maila marek.zelek990@wp . pl

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - aktualnie
UTP
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Korepetytor/ projektant
Udzielam korepetycje od 4 lat. Zapraszam do kontaktu.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.