Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Jelenia Góra
Legnica
Grodzisk Mazowiecki
Bolesławiec
Zgorzelec
Lubań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy40 - 60 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalistami ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów -w tym z medalistami MP i ME. Moi podopieczni zdobyli ponad 50 medali mistrzostw województw, 31 medali MP i 2 medale ME. W ciągu ostatnich 20 lat pracy trenerskiej wychowałem kilkudziesięciu zawodników kategorii centralnych i wyżej.

Zakres zajęć obejmuje całą teorię gry od debiutów, przez grę środkową po końcówki. Posiadam bogatą literaturę szachową (w tym anglo i francuskojęzyczną) i wykorzystuje ją w treningu.Zajęcia odbywają się u mnie lub (za dopłatą i przy większej ilości godzin) u ucznia.

Każdego ucznia traktuję indywidualnie i każdemu dobieram odpowiedni sposób treningu i format zajęć. Zawodników turniejowych przygotowuję do zdobywania wyższych kategorii i gwarantuję zwiększenie siły gry. Pomagają w tym wysyłane po każdych zajęciach materiały w formarcie PDF, które opracowywałem przez lata mojej turniejowej i trenerskiej praktyki.

Oprócz grających turniejowo, uzdolnionych juniorów pomagam również dorosłym , ktorzy odkryli szachy niedawno i chcą podnośić swoje umiejętności, oraz ludziom grającym rekreacyjnie i traktującym szachy wyłącznie jako gimnastykę umysłu, bez ambicji gry turniejowej.

UWAGA: CENA PODANA W OGŁOSZENIU JEST AKTUALNA DLA ZAJĘĆ ONLINE.

W przypadku zapaty czekiem BLIK,  lub Revolutem i lekcji 2x w tygodniu w godzinach porannych możliwa cena 40 zł/h. Przy jednej lekcji w tygodniu i płatności BLIKiem  -cena 50 zł/h. Przy płatności przelewem bankowym - 60 zł/h.

Szachy poprawiają zdolność koncentracji i uwagi, rozwijają logiczne myślenie, uczą podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności, oraz pomagają w rozwinięciu pamięci. Jest jeden z nielicznych sportów, w których dziecko z przedszkola jest w stanie rywalizować jak równy z równym z dorosłymi.Preferuję zajęcia online - po każdych uczeń dostaje dodatkowo materiały w postaci plików PDF (do wydruku) i pgn.

Mój obecny ranking FIDE to ok 2110 (blitz) i 2120(rapid)Zapraszam do kontaktu - preferuję kontakt poprzez e-mail.

Pozdrawiam
Marcin

Tagi: szachy Lublin Poznań Bydgoszcz Toruń Rzeszów Puławy Radom Chełm Zamość Bolesławiec

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Kilka dni temu zakończyły się mistrzostwa woj. dolnośląskiego, w których dzieci zdobyły medale - złoty i srebrny. Przyczyniła się do tego prawie roczna praca z Panem Marcinem. Dzieciaki zrobiły gigantyczny postęp i jako rodzice, jesteśmy bardzo zadowoleni. Najlepszy trener w województwie, a może nawet w Polsce dla dzieci do lat 10.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Rok temu miałem 4 kategorię i w mistrzostwach powiatu zająłem 28 miejsce. Teraz mam 2 kategorię i w mistrzostwach powiatu zająłem miejsce piąte. Nie mam wątpliwości, że jest to zasługa regularnej pracy z p. Marcinem

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2023

Jestem bardzo zadowolony z treningów poczynionych pod okiem Trenera Marcina. Gram od 4 lat i przez dłuższy czas stałem w miejscu, a treningi z innymi instruktorami nie dawały rezultatów. Dopiero Marcin pomógł mi w lepszym zrozumieniu gry. Oprócz przekazywania wiedzy Marcin uczy również jak pracować samodzielnie i jak analizować własne partie. W moim przypadku te umiejętności stały się kluczowe i z amatora z elo 1100 na chess com przeskoczyłem na prawie 1700 w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Ponieważ za zawodu jestem kierowcą, podróżuję między 4 państwami i prowadzę nieregularny tryb życia, to na plus oceniam możliwość robienia lekcji w godzinach porannych, oraz w weekendy. Z całą mocą polecam te zajęcia, będziecie lepiej grać i jeszcze bardziej pokochacie szachy

avatar
Tonasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2023

Pierwszy trening miał miejsce w sierpniu 2022 roku. Miałem wtedy 2gą kategorię. W listopadzie zrobiłem pierwszą normę na 1szą. w Grudniu druga normę, a w marcu 2023 pierwszą normę kandydacką. Pracowałem z kilkoma instruktorami szachowymi, ale Marcin jest zdecydowanie najlepszy dla ambitnych i pracujących dorosłych. Glębią przygotowania debiutowego jest bardzo duża, notatki dostarczane po zajęciach są wysokiej jakości i pozwalają na utrwalenie materiału. Bardzo polecam, dostaniecie wszystko czego potrzebujecie do robienia wyższych kategorii i jeszcze więcej.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Super zajęcia - bardzo polecam szachy z Panem Marcinem.
Osobiście mam 28 lat, stanąłem w miejscu w rankingu na chesscom i nie wiedziałem jak szukać błędów w swojej grze.
Działamy dwa razy w tygodniu przed moją pracą - widzę spore postępy w rozumieniu gry, w rankingu na chesscom, a w tym miesiącu jadę na swój pierwszy turniej.
Polecam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

Mam 40 lat i zaczynałem grać 3 lata temu, w pandemii. Nie mogłem zrobić większych postępów i zgłosiłem się z prośbą o zajęcia do Marcina. W 2 lata doprowadził mnie od zera do II kategorii i teraz jestem zadowolonym graczem turniejowym. Dziękuję trenerze i mam nadzieję, że I kategoria też jest w zasięgu :-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2022

Świetny nauczyciel szachów. Mieszkamy w kraju, gdzie ciężko jest o dobrego trenera, więc postanowiliśmy spróbować przez internet. Od kilku miesięcy ćwiczymy z Panem Marcinem i jesteśmy zadowoleni. Dzieciaki szybko się uczą i wygrywają kolejne zawody. Bardzo dużym plusem jest dla nas dobre podejście do dzieci, bo syn ma 6, a córka 7 lat i w tym wieku z komunikacją z dorosłymi bywa różnie. W przypadku P. Marcina jest jednak inaczej - dzieciaki czekają na każde kolejne zajęcia i po nich dostają różne pliki do powtórki. Efektem są dobre miejsca w lokalnych turniejach. Polecamy

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2022

Syn zaczął grać w wieku sześciu lat i do lat 8 należał do wojewódzkiej czołówki. Później jednak konkurencja się wzmocniła i po wielu bezowocnych treningach z innymi szkoleniowcami trafiliśmy w końcu do Pana Marcina. Po 3 miesiącach treningów udało się zrobić II kategorię szachową i podnieść ranking ELO o 200 a LICHESS o prawie 400 punktów. Zdecydowanie polecamy współpracę z tym trenerem.

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2022

Ogromnie polecam lekcje z Panem Marcinem. Moje córki bardzo chętnie biorą w nich udział. Sama dzięki nim zaszczepiłam się tą piękna grą. Serdecznie polecam

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2022

Świetny trener. Syn trafił na kółko szachowe w lokalnej polonijnej szkole i połknął bakcyla. Ponieważ na zajęciach szybko zaczął ogrywać kolegów, to poszukaliśmy mu nauczyciela w internecie i trafiliśmy na Pana Marcina. Zajęcia są prowadzone w dobrej atomosferze a zaraz po nich dostajemy różne zadania i materiały do samodzielnej przeróbki. Młody wygrał już nawet pierwsze, lokalne zawody. Polecamy gorąco!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2022

Syn rozkochał się w szachach podczas wakacji w 2020 roku i długo ćwiczył sam, co nie przekładało się na wyniki. Zdecydowaliśmy się na zatrudnienie trenera i trafiliśmy do Pana Marcina. Był to strzał w dziesiątkę, bo mały nie tylko wyprzedził wszystkich w lokalnej szkółce szachowej w Barnet, ale wygrał też mistrzostwa Londynu w swojej kategorii wiekowej. Zdecydowanie polecamy trenera i jego metody szkoleniowe

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2022

W niedzielę syn wygrał pierwszy turniej w międzynarodowej obsadzie i zdobył 230 rankingowych oczek. Naepszy trener z jakim pracowaliśmy

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Pracujemy od roku i dzięki temu udało mi się zrobić normy kandydackie i osiągnąć elo 1900, co dało mi tytuł kandydatki na mistrzynię. Dziękuję i polecam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Już po kilkunastu lekcjach syn zrobił trzecia kategorię. Polecamy bardzo

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2022

Świetne zajęcia, w końcu zrozumiałem o co chodzi w szachach. Wcześniej grałem kilka lat w internecie, ale tak trochę na "surowo" i po omacku. Teraz po wielu zajęciach w końcu układam części układanki i moja gra wygląda lepiej. Do tego bardzo pasują mi zajęcia online i możliwość brania godzin porannych, bo często podróżuję i wtedy mogę mieć lekcje z hotelu, wystarczy wifi. Dzisiaj np mieliśmy taką właśnie formę zajęć. Polecam, bo lekcje są fajnie prowadzone i można z nich wynieść naprawdę dużo.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2022

Super lekcje. Z uwagi na miejsce zamieszkania zdecydowałem się na lekcje on-line. Nie żałuję. Mój internetowy ranking wzrósł o prawie 500 punktów, a w ostatnim turnieju liczonym do rankingu FIDE zdobyłem prawie 170 "oczek". Na zajęciach pracujemy nad moimi słabościami poprzez analizę moich gier. Do tego przerobiliśmy repertuar otwarć dla białych i czarnych. Polecam, warto!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2022

Pomogl mi przeskoczyc z 4 kategorii na 3, a w weekend zrobilem w koncu upragionowa 2. Jestem osoba dorosla, wiec uzyskanie takiego postepu nie bylo latwe. Wczesniej mialem 2 innych trenerow i rozkladali rece. Ten mi rzeczywiscie pomogl. Do tego przesyla super materialy i zawsze chetnie sluzy rada, nawet po zajeciach. Bardzo polecam .

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2022

Mam 41 lat i po prawie dwóch dekadach odkopałem sprawiające mi wiele radości w dzieciństwie szachy. Prawie rok grałem w internecie i w końcu trafiłem do Marcina. Już po kilku lekcjach mój poziom gry wzrósł zdecydowanie i obecnie mam III kategorię. Dużym plusem są wysyłane po lekcjach materiały i elastyczne godziny zajęć (pracuję zmianowo i często lekcje mogę mieć tylko z rana a u Marcina jest to możliwe). Polecam, swietny nauczyciel szachów.

avatar
Ludwik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Swietny trener, bardzo mi pomogl w podniesieniu umiejetnosci i zrozumienia szachow. Bylem"wieczna" czworka, teraz mam juz trojke i robie wyniki bliskie dwojce. WIele lat uczylem sie sam, ale mialem dziury w prawie kazdym aspekcie gry. Pan Marcin podciagnal moje koncowki, poprawil debiuty i nauczyl analizowac wlasne partie. Bardzo polecam, doskonaly trener

avatar
Bernard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2022

Syn chodził ponad 2 lata na zajęcia w ośrodku kultury, ale efekty były mizerne. Zdecydowaliśmy się na zajęcia z Panem Marcinem i w krótkim czasie udało się podskoczyć o 2 kategorie szachowe. Polecamy

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Podczas rozegranej ostatnio strefy syn zajal 1 miejsce, awansowal na OM i przy okazji wyrobil 1 norme na 1 kategorie. Wczesniej dzieki wspolpracy z trenerem przeskoczyl z 3 kat na 2, podniosl ranking fide o 350 punktow i wygram mistrzostwa wojewodztwa w szachach klasycznych, a w szybkich byl drugi.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2022

Marcin jest świetnym instruktorem z wieloletnim doświadczeniem dla tego ma swoje podejście do nauki szachów.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2022

Mam 30 lat i zacząłem grać w czasie pandemii. Lekcje z Marcinem pozwoliły mi przeskoczyć z BK na 4, później 3 , a teraz już 2 kategorię. Zdecydowanie polecam, bo wyniki mówią same za siebie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.