Marcin Woźniak

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Poznań
Kalisz
Rzeszów
Przemyśl
Przeworsk
Krosno
Dębica
Mielec

Marcin Woźniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Marcin Woźniak

O mnie

Posiadam pierwszą kategorię z wypełnionymi normami na kandydata na mistrza (I++)

Rankingi ELO 1817/1800/1717Jako współtwórca i instruktor w Akademii Umysłu "Wesoła Szachownica" posiadam ponad 10-cio letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Prowadzę zajęcia szachowe grupowe w wielu szkołach na terenie Rzeszowa i okolic.Jestem również współzałożycielem, instruktorem i zawodnikiem Klubu Sportowego "Szachownica" Rzeszów, gdzie prowadzę zajęcia dla klubowiczów oraz reprezentuje klub w turniejach i rozgrywkach ligowych.Zajmuje się także indywidualnym szkoleniem moich klubowiczów, co procentuje ich świetnymi wynikami w turniejach i zdobywaniem przez nich coraz to wyższych kategorii szachowych.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
08.2010
Certyfikat instruktora szachowego PZSzach
07.2019
Sędzia szachowy - II klasa sędziowska
Doświadczenie
10.2011 - aktualnie
Akademia Umysłu "Wesoła Szachownica"
Prowadzenie zajęć szachowych dla dzieci w szkołach i przedszkolach na terenie Rzeszowa i okolic
06.2019 - aktualnie
Klub Sportowy "Szachownica Rzeszów
Działalność klubowa, prowadzenie zajęć dla zawodników KS Szachownica Rzeszów, Czynny udział w turniejach oraz ligach szachowych.
06.2019 - 06.2019
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w Szachach do lat 7
08.2019 - 09.2019
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich i Błyskawicznych do lat 8 (Hala Podpromie, Rzeszów)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Świetne indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera i co najważniejsze WIEDZA! Zdecydowanie polecam!

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2023

przyjazna atmosfera i bardzo dobre podejście do ucznia :) Polecam

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2022

Marcin jest bardzo dobrym trenerem. Wykorzystywał maksymalnie czas na treningu. Z problemem zawsze można było napisać po treningu. Polecam bardzo!!

avatar
Marek Gigoń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Super gość. Dobrze tłumaczy i naucza. Dzięki niemu zrobiłem III kategorie z 0 w zaledwie 2 turnieje. Polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2022

Marcin ma świetne predyspozycje do przekazywania trudnych idei w prosty sposób. Bardzo się przy nim rozwinąłem szachowo. Od samego początku budował u mnie dobre nawyki, dzięki czemu coraz lepiej rozumiałem grę. Z perspektywy czasu widzę, że poza nauką szachów ogromną wartość dało mi poznawanie community szachowego oraz uczestnictwo w turniejach. Dzięki nim nawiązałem dużo wartościowych znajomości, których bez pomocy Marcina nigdy bym nie rozpoczął. To bardzo ważne, ponieważ pomogło mi utrzymać motywację w długim okresie czasu, co dla mnie nie jest takie proste.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2022

Dzień dobry. Wahałem się czy skontaktować się w sprawie lekcji szachowych. Miałem 30 lat i wydawało się że ciężko zacząć w takim wieku bo dużo młodsi byli już o wiele lepsi ode mnie. Myślałem że będę ćwiczył sam, przecież są książki i filmiki w internecie i jakoś zrobię progres. Skontaktowałem się jednak z Panem Marcinem i to dopiero zaczęło moją prawdziwą przygodę z szachami. Pan Marcin jest bardzo pogodnym energicznym człowiekiem który swoją pasją i energią zaraża wszystkich. Pokazał mi podstawy i pokazał w jaki sposób grać i ćwiczyć. Lekcji z prawdziwym nauczycielem nie zastąpi żaden filmik. Jestem bardzo zadowolony. Pan Marcin pokazał mi świat szachów i od razu po kilku lekcjach wysłał na turniej gdzie zdobyłem swoją pierwszą w życiu kategorię - V. Niedługo później zdobyłem IV, mając pracę rodzinę i niewiele czasu na ćwiczenia jednak robiłem to w umiejętny sposób pokierowany przez nauczyciela. Nauczyciel podejdzie osobiście do każdego ucznia pomoże ukształtować osobisty charakter gry i wyłapie powtarzające się błędy i schemat myśłenia, czego nie zrobi oglądanie filmików w internecie. Polecam!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Świetny nauczyciel, bardzo dobrze tłumaczy, dużo wymaga od ucznia, ale w zakresie jego możliwości.
Cenię go za dobre podejście do dzieci i za wyrozumiałość.
Polecam bardzo!

avatar
JOLANTA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Polecam bardzo!
Super podejście do ucznia! Sposób prowadzenia zajęć bardzo ciekawy i zachęcający dziecko do dalszych ćwiczeń w domu jak i online.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2020

Polecam gorąco. Grałam z Marcinem w jednej drużynie. Jego wiedza jest na bardzo wysokim poziomie. Ponadto z łatwością potrafi przekazać wiedzę innym.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2020

Super nauczyciel!
Nauczył mnie na prawdę sporo na temat debiutów, szybko znaleźliśmy moje błędy w grze i szybko przeszliśmy do działania. Mój ranking wzrósł o 100 oczek w zaskakującym tempie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.