Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Skawina
Kraków (Podgórze +1)
Wadowice
Wieliczka
Tarnów
Katowice
Nowy Sącz
Częstochowa

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marcin

O mnie

Interesuję się psychologią, polityką i naturalnie historią :)Od 2021 roku działam w organizacji politycznej zrzeszającej osoby o poglądach centrowych i wolnorynkowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - 10.2021
IV Liceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Marcin jest kompetentny, zawsze chętny do pomocy i dobrze potrafi przygotować do egzaminu maturalnego z historii. Bardzo polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.