Marcin Rząsa

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Trzebnica
Żmigród
Prusice
Wrocław
Zawonia
Kryniczno

O mnie

Dzień dobry,Mam na imię Marcin. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyłem kierunki: Marketing Turystyczny oraz Komunikacja w Biznesie. Przez długi czas byłem związany z branżą hotelarską. Od kilku lat prowadzę też wykłady, coachingi językowe oraz jestem lektorem języka angielskiego i niemieckiego. Aktualnie w ramach podnoszenia własnych kwalifikacji robię studia pedagogiczne. W niedalekiej przyszłości chcę zdobyć certyfikat egzaminatora języka niemieckiego, oraz tłumacza przysięgłego języka angielskiego.Od 2018 r. mieszkam ponownie w Polsce. wcześniej 7 lat spędziłem w Niemczech, od początku pracując w międzynarodowym środowisku, oraz podejmując kolejne poziomy kursów językowych (ang/niem).Przygodę z nauczaniem języków obcych zacząłem w 2013. Coachingiem zajmuje się od 2015.W wolnym czasie najczęściej spędzam czas z rodziną, podróżuję, spotykam się z przyjaciółmi, oraz zajmuję się ogrodem.Jako zawodowy trener językowy, wiem, że najważniejsze w zdobywaniu nowych umiejętności są: regularność, cel i motywacja.Po za przekazywaniem "książkowej" wiedzy o słownictwie czy gramatyce, staram się wprowadzać słuchaczy, w świat praktycznego posługiwania się językiem. W swojej pracy wykorzystuję nie tylko podręczniki, ale uczę również korzystać z wielu ogólnodostępnych źródeł multimedialnych, wspomagających proces edukacji.Jako cel stawiam sobie, przede wszystkim, pomoc słuchaczom w kształtowaniu ich prawdziwej pasji i chęci do nauki języka.Osoby zainteresowane moimi zajęciami, proszę o kontakt telefoniczny. Zapraszam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2018
Goethe-Zertifikat C2: Grosses Deutsches Sprachdiplom
Doświadczenie
01.2016 - aktualnie
Antoni i Przyjaciele - Szkoła Językowa
zajęcia stacjonarne i online nauka od podstaw kursy językowe konwersacje na poziome native speaker (język niemiecki)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Uczęszczam do Pana Marcina na zajęcia grupowe z j. Angielskiego. Super atmosfera ,zajęcia prowadzone profesjonalnie. Polecam jako korepetytora i wykładowcę

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Uczęszczam do Pana Marcina na zajęcia grupowe w Prusicach. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i z podejścia do nas słuchaczy. Gorąco polecam Pana Marcina jako nauczyciela

avatar
Heniek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Uczęszczam do Pana Marcina na grupowy j. angielski do Prusic. Bardzo profesjonalny i kompetentny wykładowca. Miła atmosfera. Polecam.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Polecam! Super atmosfera i profesjonalne podejście do zajęć.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Serdecznie polecam Pana Marcina. Pomógł mi w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim. Dzięki swobodnym konwersacjom z Panem Marcinem nabrałam pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem.Prowadzący w sposób przejrzysty wytłumaczył mi kilka zasad gramatycznych, z którymi miałam problem ale również nauczył mnie ważnych zwrotów w języku potocznym, których nie można poznać w szkole.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Pan Marcin pomógł córce skutecznie przygotować się do egzaminu poprawkowego z języka niemieckiego. Groził jej brak promocji do następnej klasy (kl VIII). Nie tylko zdała, ale i została pochwalona przez nauczycielkę w szkole. Jesteśmy zadowoleni. Córka będzie kontynuowała korepetycje w roku szkolnym.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Bardzo dobry nauczyciel. Skutecznie uczy mnie j. angielskiego. Punktualny, terminowy. Duża znajomość języka obcego praktyczna a nie tylko książkowa.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Lekcje angielskiego prowadzone przez Marcina są bardzo interesujące i ciekawe, a przede wszystkim skuteczne. W dokładny i logiczny sposób potrafi tłumaczyć, a także cierpliwie znosi i poprawia błędy językowe. Jest wymagającym korepetytorem, a przy tym życzliwym. Polecam gorąco. Efekty pracy widoczne już po kilku zajęciach. Super.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Polecam Pana Marcina! Skutecznie i bez stresu pozwolił mi przypomnieć mój niemiecki. A że poliglotą nie jestem to tym bardziej pochwała się należy :) Danke Schon Marcin!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.