Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Jak najbardziej polecam . Miła , pzyjemna atmosfera i bez stresu :D. Pomoc uzyskana w wyskoim stopniu . Nauczyciel zawsze przygotowany i pomocny , wyszłam na prostą mając dość spore zaległości i problemy na uczelni

avatar
Andrii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Świetny korepetytor, pomógł mi z fizyką na PWRze, chociaż ze szkoły miałem zerową wiedzę.Spotkania są do omówienia. Polecam z całego serca:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Sympatyczny Korepetytor, bez stresu i nerwów wytłumaczył mi materiał ze studiów także polecam! :) Analiza to jest dla mnie teraz bułka z masłem :P

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.