Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/57 opinii
Dla użytkownika Marcin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
6 sierpnia 2020

Na każde zajęcia przychodził spóźniony przynajmniej 10 minut co stanowiło duży problem. Dojeżdżałam godzinę pociągiem i będąc już na miejscu, 15 minut przed rozpoczęciem zajęć odwołał je, informacje, że się nie odbędą uzyskałam, ponieważ napisałam, że zaraz będę. Materiały i wiedza, którą przekazywał były bardzo chaotyczne, nie potrafił zebrać wszystkiego w jedną całość.

Marcin

Straszne miałem połączenie pomiędzy jednym miejscem a drugim a w tym zakorkowanym Wrocławiu to jest duży problem - stąd obecnie preferuję lekcje on-line jeśli nie ma wygodnego miejsce w mieście. Wiedza do przekazania była z bardzo dużego zakresu a czasu i ilości spotkań nie wiele stąd możliwe, że taki odbiór lekcji - skakanie z jednego tematu na następny ale naprawdę przykro Mi z powodu tych kłopotów - już sporo czasu temu dało się z nimi uporać :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 września 2019

Byłem umówiony na korepetycje online na godzine 20, o 20.20 dostalem sms ze Panu Marcinowi rozładował się telefon i dopiero teraz go włączył i czy możemy lekcje przelozyc na godzine 21.30. Jest 21.47 i zero kontaktu, super podejscie. Pozdrawiam, Miłego wieczoru.

Marcin

Tak, jak napisałem na Skypie, czekałem na kontakt w środę tak jak chciałeś początkowo, we wtorek miałem niestety wypadek z autem i się nie udało.

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Spokojnie wszystko wytłumaczy i jak będzie trzeba to powtórzy. Posiada dużą wiedzę i zasoby cierpliwości. Zdecydowanie polecam <3

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
21 marca 2019

Niestety nie otrzymałem wystarczającej pomocy od korepetytora w kwestiach z zakresu elektryczności i magnetyzmu.

Marcin

Niestety nie dostałem odpowiedzi na moją wiadomość odnośnie robionego zadania, które chciałem wytłumaczyć jeszcze na dzień przed zajęciami studenta- niestety problem był z odpowiedzią, przeczytałem z rana :/

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Jak najbardziej polecam . Miła , pzyjemna atmosfera i bez stresu :D. Pomoc uzyskana w wyskoim stopniu . Nauczyciel zawsze przygotowany i pomocny , wyszłam na prostą mając dość spore zaległości i problemy na uczelni

avatar
Andrii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Świetny korepetytor, pomógł mi z fizyką na PWRze, chociaż ze szkoły miałem zerową wiedzę.Spotkania są do omówienia. Polecam z całego serca:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Sympatyczny Korepetytor, bez stresu i nerwów wytłumaczył mi materiał ze studiów także polecam! :) Analiza to jest dla mnie teraz bułka z masłem :P

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.