Marcin Skałkowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk
Sopot

Marcin Skałkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Marcin Skałkowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2024

Bardzo polecam lekcje z panem Marcinem. Syn od roku uczęszcza i jest bardzo zadowolony. Pan Marcin z jednej strony ma b dobre podejście do dzieci, ale z drugiej stawia wymagania. Syn chętnie ćwiczy w domu i się rozwija muzycznie nie tracąc radości z grania

avatar
Staś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2024

Serdecznie polecam Pana Marcina jako nauczyciela. Uczęszczam na lekcje pianina już od roku. Jestem bardzo zadowolony. Niesamowite zaangażowanie i pasja Pana Marcina sprawiają, że zajęcia są po prostu wspaniałe. Czas na zajęciach zbyt szybko upływa..

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2024

Pan Marcin jest wspaniałym nauczycielem z niesamowitą wrażliwością i bardzo dużym talentem muzycznym. Mój syn uczęszcza na lekcje pianina już od roku i jestem pod ogromnym wrażeniem jakie postępy poczynił. Profesjonalnie prowadzone zajęcia w bardzo miłej atmosferze. Pozytywne podejście Pana Marcina motywuje do pracy, czego efektem są cudowne, domowe koncerty syna na razie w gronie najbliższych.
Jest to nauczyciel z duszą.
Z całego serca polecam.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Marcin to mój pierwszy nauczyciel, jednak mimo to, wiem że nie mogłem lepiej trafić. Jego wiedza i umiejętności są bardzo duże, dlatego jest inspiracją i wzorem do naśladowania. Co więcej, jego podejścia do przekazywania wiedzy powinni uczyć się nauczyciele w szkołach. Repertuar i przebieg lekcji jest ustalany wraz z uczniem. Jedynym minusem zajęć jest to jak szybko upływa czas w takim towarzystwie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2024

Marcin jest najlepszym nauczycielem, z jakim udało mi się pracować:)
To jest moje kolejne podejście do nauki na pianinie i trafiłam idealnie. Marcin jest bardzo zaangażowany w lekcje, robi notatki, dopasowuje repertuar do ucznia, ma bardzo dużą wiedzę muzyczną, którą umie przekazać. Jest też bardzo wyrozumiały - kiedy ze względu na pracę nie mogę się przygotować do lekcji, to Marcin organizuje spotkanie, w taki sposób, że potrafię bardzo dużo z tego wyciągnąć. Co też bardzo ważne, Marcin ma dużą wiedzę psychologiczną, jest świetnym pedagogiem i jest zupełnie nieoceniający, motywuje do działania, potrafi zrozumieć gorszy dzień i nawet w czasie lekcji stosuje techniki oddechowe z uczniem żeby lepiej się skupić. Jest to osoba bardzo inspirująca do odkrywania nowych nurtów w muzyce i jest wspaniałym muzykiem :)
Z całego serca polecam lekcje każdemu! :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Bardzo przyjemne lekcje, bez stresu i niepotrzebnej presji, materiał dopasowany do potrzeb ucznia. Chodzę od niecałego roku i widzę spore postępy :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2024

Pan Marcin jest naprawdę świetnym nauczycielem. Szukałam zajęć dla 7 letniej córki, wiedząc jak szeroki wpływ ma muzyka na rozwój. Po pierwszej lekcji córka była zachwycona i zdecydowana że chce uczyć się właśnie gry na pianinie. To zasługa Pana Marcina i jego podejścia. Jestem pod wrażeniem profesjonalnego sposobu prowadzenia zajęć jak i podejścia do dzieci. Potrafi przekazać swoje niezwykłe umiejętności w przystępny sposób. Poprzez naukę gry wprowadza wiele ćwiczeń i zadań rozwijających poczucie rytmu, koncentrację, pamięć. Efekty niespełna rocznego uczęszczania na zajęcia są zdumiewające. Bardzo polecamy Pana Marcina!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Mój 8-letni syn chodzi na naukę gry na pianinie do Pana Marcina od roku. Prowadzacy ma duży dar uczenia oraz fantastyczne podejście do młodych adeptów muzyki. Jest kompetetentny, w sposób jasny, przejrzysty i logiczny przekazuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, a przy tym jest niezwykle cierpliwy. Jego zajęcia są pomysłowe, ciekawe. Po prostu utalentowany dydaktyk z wizją, a przy tym uprzejmy i sympatyczny. To był super wybór :-)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2024

Rok temu zaczęłam lekcje gry pianina u Marcina. Dzisiaj uważam, że to była najlepsza decyzja na wybór właśnie jego na nauczyciela. Uczę się czytania nut, teorii, nowych utworów oraz tworzenia własnych kompozycji. Nowe utwory zawsze są wybrane zgodnie z moim gustem muzycznym co sprawia dodatkową frajdę. Marcin podchodzi ze spokojem i zaangażowaniem do mojej nauki. Potrafi tłumaczyć i wyjaśniać jeśli czegoś nie rozumiem. Poziom oraz tempo jest dostosowane do moich umiejętności. Zawsze jest super atmosfera!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2024

Gry na pianinie uczę się u Marcina od roku i muszę przyznać, że nie mogłam sobie wymarzyć lepszego nauczyciela. Jego anielska cierpliwość, zaangażowanie i sposób bycia sprawiają, iż lekcje odbywają się w miłej atmosferze, a zarazem motywacja do nauki wzrasta. Marcin daje wędkę- nie rybę- co sprawia, że po pewnym czasie jest się w stanie samemu grać z nut różne kompozycje (zaczynałam kompletnie od zera w wieku 25 lat). Rok ten obfitował także w poznanie teorii muzyki, w tym sposobów budowania akordów itp., za co jestem Marcinowi ogromnie wdzięczna, bo pozwoliło mi to na skomponowanie czegoś własnego. Marcin zna rewelacyjne sposoby na przyspieszenie nauki, ułożenie dłoni na klawiaturze tak, by zagranie czegoś stało się o wiele prostsze, daje wskazówki, dzięki którym ten sam utwór piękniej brzmi i uczy improwizować. Osobiście jestem zachwycona!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Marcin jest fantastycznym nauczycielem, wymagającym w sposób, który motywuje, a nie zniechęca. W sposób przystępny dzieli sie wiedzą z zakresu teorii muzyki oraz aspektów technicznych ćwiczeń. Repertuar jest zawsze dopasowany do ucznia. Poświęca też swój prywatny czas, żeby przygotować swoją partię do grania ze mną w duetach, za co jestem ogromnie wdzięczna.
٩(^◡^)۶
Lekcje zawsze odbywaja się punktualnie i w miłej atmosferze, Marcin jest wyjątkowo cierpliwy.
Warty odnotowania jest fakt, że mój kot też go lubi. (=^ ◡ ^=)

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2024

Na zajęcia chodzę do Marcina od zeszłego roku, jestem bardzo zadowolona. Marcin wszystko dokładnie tłumaczy, wykazuje się ogromną cierpliwością, a jedna godzina mija jak 15 minut. Oprócz tego ma ogromną wiedzę oraz potrafi ją przekazać w sposób jak najbardziej zrozumiały dla ucznia. Zajęcia odbywają sie w super atmosferze, po każdych zajęciach aż chce się ćwiczyć coraz więcej i więcej. :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2024

Marcin uczy mojego syna i mnie, i każdego tygodnia nie możemy się doczekać kolejnej lekcji. Uczymy się intensywnie i w szybkim tempie, utworów, które są ciekawe a jednocześnie pozwalają niepostrzezenie wyćwiczyć to, co akurat jest w danym momencie dla nas trudne. Marcin jest wymagający, co mi sie podoba, a jeszcze bardziej podoba mi się, że te wymagania opakowane są w świetną atmosferę i bardzo dużo śmiechu. Marcin jest sympatyczny, błyskotliwy i cierpliwy, rewelacyjny nauczyciel.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2024

Zdecydowanie polecam!
Zajęcia zawsze bardzo dobrze przygotowane, dostosowane do poziomu ucznia. Marcin ma ogromną wiedzę muzyczną, cierpliwość i ciekawy sposób nauczania. Polecam każdemu, niezależnie od wieku :)

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Marcinem. Rozpoczęłam naukę ponad rok temu mając -dzieści lat i uważam, że wcale to nie jest za dużo.
Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, z dużym pokładem cierpliwości oraz dostosowaniem do zainteresowań uczennicy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Marcinem. Jest bardzo miły i kompetentny. Wprowadza fajną atmosferę i podąża za uczniem. Do tego ma umiejetność przekazywania wiedzy w sposób jasny i zrozumiały. Zajęcia z nim mijają naprawdę szybko.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.