Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Wieliczka
Niepołomice
Skawina
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 - 240 / 60 min

Marcin Kujda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/557 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Z zamiłowania fizyk, pasjonat nauk ścisłych i efektywnej nauki.
Nie zajmuję się teoretyzowaniem - zapraszam Cię do świata pełnego zjawisk, doświadczeń i fascynujących eksperymentów. Fizyka nie jest tylko zbiorem podręcznikowych teorii, ale rzeczywistością, którą dostrzegasz na co dzień i jeśli tylko to zrozumiesz - każde zadanie rozwiążesz z łatwością.

To właśnie dlatego moją misją jest obudzić w Tobie ciekawość świata, umiejętność posługiwania się wyobraźnią i pokazać praktyczną stronę nauki.

Czego uczę?
-fizyka,
-matematyka.

Podczas naszej współpracy skupiam się na tym, co najważniejsze: zawsze widzę ludzi jako obdarzonych  talentem i potencjałem . Dlatego dostarczę Ci wszystkich narzędzi w postaci wiedzy, umiejętności i środowiska pracy, aby dobre wyniki, zaliczone egzaminy i  100% zdawalność  były tylko skutkiem ubocznym Twojego zaangażowania.

W swojej pracy łączę fizykę z efektywną nauką - pokażę Ci jak uczyć się skutecznie, aby wiedza wpłynęła na Twoje efekty w życiu prywatnym i zawodowym, przez oszczędność czasu po wzrost kompetencji i zarobków.

Ze mną przygotujesz się do:

  • MATURY, 
  • EGZAMINU ÓSMOKLASISTY,
  • BIEŻĄCEGO MATERIAŁU,
  • SPRAWDZIANÓW,
  • ZALICZEŃ, KOLOKWIÓW,
  • EGZAMINÓW NA STUDIACH, 
  • LABORATORIÓW Z FIZYKI,
  • KONKURSÓW, OLIMPIAD.

Forma zajęć?
Kraków - indywidualne spotkania lub zajęcia online.
Poza Krakowem - korepetycje online.

Koszt zajęć:
kurs grupowy do matury z fizyki: 40 zł/1h
zajęcia indywidulane: 180 zł/45 min

Zadzwoń już dziś!
telefon: 787 905 219
e-mail: marcin.kujda.edu@gmail[kropka]com

-----
Koniecznie odwiedź mój kanał na Youtube  , gdzie znajdziesz bezpłatne materiały z zakresu fizyki. Są tam nagrania   z zadaniami, torią oraz potrzydatnymi informacjami dla osób przygotowujących się do matury.

Nazwa kanału:  Fizyka z Mocą Marcin Kujda

Zapraszam!

-----
Ruszyły zapisy na Kurs Grupowy 2024 przygotowujący do Matury z Fizyki.

Wejdź na moją stronę fizykazmoca[kropka]pl i zapisz się na BEZPŁATNE zajęcia testowe  i przekonaj się czy taka forma zajęć Ci odpowiada :) Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marcin Kujda
Halicka 10/11, lok. 304
31-036 Kraków
NIP: 8181675779

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2019
Uniwersytet Jagielloński
Magister
fizyka
Kursy i szkolenia
03.2016
Szkolenie z metod efektywnej nauki i szybkiego czytania
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
korepetycje
Matematyki i fizyki uczę nieprzerwanie od 2015 roku, kiedy to zobaczyłem, że mam w tym obszarze ogromny potencjał i że właśnie w taki sposób mogę służyć innym.
04.2018 - 09.2019
Projekt naukowy
Uczestnictwo w projekcie naukowym NCN „Rentgenowska mikroskopia równoległa"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 57
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2023

Marcin to świetny nauczyciel, zarówno dla pasjonatów fizyki, jak i osób, które maturę z fizyki traktują jako przepustkę na wymarzone studia. Od mojego nauczyciela oczekiwałem żeby przygotował dla mnie wszystkie materiały, wyłożył mi teorię, podawał mi odpowiednią ilość zadań (i co najważniejsze je ze mną sprawdzał i omawiał – tego nie uświadczycie w 99% kursów grupowych, a feedback z zrobionych przez was zadań to ponad 80% sukcesu) oraz żebym czuł się na zajęciach swobodnie. Marcin jest bardzo profesjonalny, jest autorem, moim zdaniem najlepszego maturalnego zbioru zadań z fizyki, ma bardzo uporządkowany proces nauki. Na zajęciach nie uświadczycie stresu, nie jest to jeden z tych pseudo-nauczycieli, którzy każą wam podpisać (najlepiej całoroczną) umowę na zajęcia, a potem będą tylko zasypywać was zadaniami i kazać czytać teorię z podręcznika (a niestety sporo popularnych nauczycieli z ekorypetycje tak robi). Podsumowując, jeżeli chcecie zdać świetnie maturę, nawet nie kochając fizyki, to Marcin na pewno was przygotuje. Bardzo mocno Polecam i po łącznie 6 sprawdzonych nauczycielach w mojej 4 letniej, licealnej karierze (miejscowych jak i „śmietanki” ekorypetycje), jest to jedyny nauczyciel fizyki, jakiego mogę polecić :D

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Zajęcia z Marcinem bardzo pomogły mi się przygotować do matury z fizyki. Udało mi się zdobyć wynik 93% więc jestem bardzo zadowolona! Dzięki zajęciom miałam pewność, że wszystkie zagadnienia są w pełni przerobione, a zadania otrzymywane po każdym spotkaniu pomogły mi w systematycznych powtórkach do egzaminu. Wielkim plusem jest też indywidualne podejście Marcina do kursantów, tempo nauki było idealnie dopasowane do moich potrzeb i możliwości. Bardzo wszystkim polecam!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Zajęcia z Marcinem były dla mnie ostatnią deską ratunku. Przez prawie 3 lata liceum fizyka mnie nie obchodziła, bo byłam przekonana, że nie będę zdawać tego przedmiotu na maturze. Ostatecznie rok przed maturą zmieniłam swoje plany, co spowodowało, że musiałam nadrobić całe rozszerzenie w rok. Prace z Marcinem zaczęłam posiadając nikłą wiedzę z fizyki, nie wspominając o zadaniach. System nauki jest bardzo dokładnie przygotowany. Fakt dokładnego planu i nakreślenia po każdej lekcji na czym muszę się skupić w domu pomogło mi bardzo w systematycznej nauce. W domu też nie zostałam bez pomocy, ponieważ dostałam dostęp do filmików podsumowujących część teoretyczną i także do przykładów rozwiązań zadań. Marcin przekazując wiedzę nie skupia się na suchej teorii, a na zastosowaniu danych praw w zadaniach. Tłumacząc dany dział odwołuje się do otaczającej nas rzeczywistości i pokazuje symulację. Jako osoba, która uwielbia używać schematy, fizyka była dla mnie czarną magią. Po zajęciach z Marcinem zaczęłam patrzeć na zadania jako na problem do rozwiązania, niż jak na schemat do powtórzenia. Taka zmiana myślenia wpłynęła też na moje patrzenie na zadania z matematyki. Na Szczególną uwagę zasługuje atmosfera na zajęciach, która jest bardzo przyjacielska. Można odczuć bardzo duże zaangażowanie Marcina w cały proces nauczania, każdy aspekt współpracy jest bardzo dokładnie przemyślany. Jestem niewyobrażalnie wdzięczna Marcinowi, bo dzięki niemu uwierzyłam, że moje marzenie jakim jest medycyna jest osiągalne, pomimo tak jak wspominałam wyżej zdecydowałam się na to dopiero rok przed maturą. Polecam bardzo współpracę z Marcinem.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

W ramach zajęć z Marcinem, przygotowywałem się przez rok do matury z fizyki. Pierwszy raz brałem udział w korepetycjach prowadzonych w formie online (połączenie video + tablet graficzny) i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wysokim poziomem zajęć. Początkowo ułożyliśmy efektywny plan nauki na nadchodzący rok, który kładł nacisk na to z czym miałem problemy, a mniej skupiał się na rzeczach, które już dobrze opanowałem. Ważne było dla mnie jasne przedstawienie teorii i wyjaśnienie przykładów oraz ciekawy dobór materiałów pomocniczych (podręcznik, filmiki na YT czy zadań do rozwiązania). Ostatnie kilka tygodni przed maturą poświęciliśmy na rozwiązywanie dużej ilości arkuszy z poprzednich lat, które później zaowocowały dobrym wynikiem końcowym.

Zajęcia mogę polecić dla osób, które chcą nadrobić materiał do matury z fizyki lub go powtórzyć i dobrze utrwalić.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Marcin Kujda pomógł mi przygotować się do matury z fizyki w mniej niż rok, a nasza współpraca została podsumowana pięknym wynikiem na poziomie 82%. Fizyka spodobała mi się tak bardzo, że postanowiłam kontynuować naukę w tym kierunku na studiach. Dzięki wynikowi z matury dostałam się na niemiecki uniwersytet w Heidelbergu.

Na zajęciach zawsze panowała przyjacielska atmosfera, podczas przerw Marcin chętnie dzielił się ze mną wiedzą również w zakresie efektywnej nauki, co bardzo motywowało mnie do pracy. Takie podejście Marcina do klienta ma jedynie pozytywne skutki, przyjacielska atmosfera nie spowalnia tempa nauki – w trakcie lekcji skupialiśmy się jedynie na fizyce, a ewentualne wątki poboczne, które nasuwały się w trakcie zajęć omawialiśmy poza zaplanowanym czasem. Jestem Marcinowi bardzo wdzięczna za cały czas, jaki poświęcił na moją edukację – zarówno czas pracy jak i ten dodatkowy, w którym zachęcił mnie do zgłębiania wiedzy w wielu innych dziedzinach.

Spotykaliśmy się zarówno on-line jak i na żywo. Zajęcia prowadzone przez Internet nie były mniej efektywne – Marcin idealnie dopracował system nauki tak, aby podczas zaplanowanego czasu nie tracić ani minuty na niepotrzebne komplikacje. Moją szczególną uwagę zwracało podejście Marcina do edukacji, już na pierwszych zajęciach zadał mi bardzo istotne pytanie o to, co jest celem mojej nauki. Postawienie takiego pytania przed uczniem jest zaskakująco istotne, pozwoliło mi ono uporządkować plany na najbliższy rok oraz w konsekwencji dostać się na wymarzony uniwersytet za granicą.

Marcin przez wiele lat bycia nauczycielem dopracował jego własny system do perfekcji, opiera się on na blokach, które pomagają zgłębiać wiedzę fizyczną oraz łączyć ze sobą wątki poszczególnych działów. System ten opiera się na efektywnych powtórkach. Uważam, że dobry nauczyciel musi dogłębnie rozumieć temat, który tłumaczy uczniowi. Marcin dokładnie przeanalizował cały materiał, który przedstawia swoim uczniom, stara się robić to w jak najprostszy sposób wybierając jedynie kluczowe informacje – w zależności od ilości posiadanego czasu zgłębialiśmy temat bardziej lub mniej. To było dla mnie ważne, gdyż mając na przygotowania mniej niż rok wciąż mogłam liczyć na przerobienie całego materiału.

Na szczególną uwagę zasługuje również zaangażowanie Marcina w proces nauki jego uczniów, zawsze dało się odczuć, że zależy mu na jak najlepszym wyniku z matury a jednocześnie chciał, abyśmy czerpali radość z nauki fizyki. Dzięki Marcinowi nauczyłam się fizyki na poziomie szkoły średniej w mniej niż rok. Potrafił on zachęcić mnie do nauki przedmiotu, do którego zostałam skutecznie zniechęcona w szkole, a który zawsze szczególnie mnie interesował. Co więcej, i co według mnie kluczowe, obudził on we mnie pasję do fizyki i ciekawość świata. Te cechy zadecydowały o mojej decyzji pozostania w świecie nauki oraz kontynuacji nauki fizyki, tym razem na uniwersytecie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2021

Gorąco polecam współprace z Marcinem Kujdą, który niesamowicie otworzył mi oczy w aspekcie sposobów uczenia się.
Na wakacjach 2021 dowiedziałam się o kursie skutecznej nauki Marcina, który prowadzi. Już wcześniej miałam przyjemność współpracy z Nim w ramach lekcji fizyki (które swoją drogą również bardzo polecam). Cały kurs opierał się na 8 spotkaniach. Każda lekcja była odpowiednio wcześniej przez Marcina zaplanowana i rozłożona na tematy, przez co czas przeznaczony na takie spotkanie był wykorzystany maksymalnie, a dodatkowo wszystko było wyjaśnione dokładnie i szczegółowo. Pisząc tę recenzję nie mogłabym zapomnieć Jego zaangażowaniu. Nigdy się nie spóźnił, miał każdy temat wcześniej przygotowany, a zadania domowe oceniał mi przed lekcjami. Odpowiadał na moje wszystkie (nawet te najgłupsze pytania) i nie irytował się kiedy coś mi nie wychodziło. Nasze lekcje były prowadzone w przyjaznej atmosferze, Marcin to najmilszy korepetytor jakiego miałam okazję poznać. Marcina wyróżnia przede wszystkim ogromna wiedza i pasja do tego, czym się zajmuje. Nie korzysta z konwencjonalnych, nudnych metod nauki, tylko podąża własnym systemem, co moim zdaniem jest o wiele lepszym rozwiązaniem.
Jestem Mu niezwykle wdzięczna za całą wiedzę, którą mi przekazał. Dzięki Niemu poznałam sposoby uczenia się, o jakich nie miałam wcześniej pojęcia oraz takie, których sama używałam dość często nieświadomie, a świadomość w procesie nauki jest bardzo ważna. Ponadto już krótki czas po zakończeniu współpracy zauważyłam efekty wdrożenia metod Marcina w życie- aby zapamiętać skomplikowany, obszerny materiał potrzebowałam o wiele mniej czasu niż wcześniej. Również ilość przyswojonego tematu znacznie się różniła. Podczas rozwiązywania zadań nabrałam pewności siebie, a stres, który wcześniej towarzyszył mi w takich sytuacjach niezwykle często, prawie całkowicie mnie opuścił.
Pragnę serdecznie podziękować Marcinowi Kujdzie za owocną współpracę oraz polecić go każdemu chcącemu poprawić swoje wyniki w nauce.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Tarnów 27.08.2021

Polecam współpracę z Marcinem, ponieważ świetnie przygotował mnie do poprawy z kolokwium z fizyki.
Fizyka dzięki współpracy z Marcinem stała się dla mnie czymś co lubię i sprawia mi przyjemność.

Pracowaliśmy razem 2 miesiące, przerobiliśmy w tym czasie semestr z ćwiczeń i wykładów z fizyki
na informatyce. Na zajęciach z Marcinem jest bardzo przyjacielska atmosfera, pełen profesjonalizm
i idealne skupienie do nauki. Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem. Świetnie wytłumaczy i
wzbudzi zaciekawienie fizyką.

Dzięki Marcinowi polubiłem fizykę i czuję się znacznie pewniejszy w tej dziedzinie.

Bardzo polecam lekcję z Marcinem Kujdą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Polecam współpracę z Marcinem Kujdą, ponieważ przedstawił mi on nowe spojrzenie na fizykę oraz przekazał wiedzę z tego przedmiotu w taki sposób, że mogłem go zrozumień, czego nie udało mi się osiągnąć w szkole. Dzięki Marcinowi uzyskałem 83% z matury rozszerzonej z fizyki, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem.
Zajęcia z Marcinem obejmowały nauki fizyczne i odbywałem je w czasie średnio 2-3 godziny tygodniowo przez 10 miesięcy. Każde zajęcia rozpoczynały się od wprowadzenia oraz wyjaśnieniu najważniejszych zagadnień danego tematu. Następnie przechodziliśmy do rozwiązywania zadań. Marcin zwracał dużą uwagę na sposób zapisu rozwiązań. Wszystko musiało wynikać jedno z drugiego i nie mogło być żadnych przeskoków myślowych w pracy. Dzięki czemu zapis był czytelny i w ten sposób sam mogłem uczyć się z rozwiązań zadań, które wcześniej napisałem. Uważam, że zwrócenie uwagi na te szczegóły, pomimo że z pozoru są nieistotne, zwiększały zdecydowanie poziom mojej nauki.
Lekcje z Marcinem to nie był jedynie czas, podczas którego rozszerzałem swoją wiedzę z fizyki. To także miłe i przyjemne spotkania, gdyż bardzo szybko nawiązaliśmy relację, nie ograniczającą się jedynie do kontaktu na linii uczeń-nauczyciel. Z tego powodu liczę na to, że utrzymamy dobrą relację już po zakończeniu współpracy.
Fizyka jest bardzo problematycznym przedmiotem we współczesnej szkole średniej. Źle napisana podstawa programowa czy często słabo przekazujący wiedzę nauczyciele sprawiają, że większość uczniów zraża się do niej. Na zajęciach z Marcinem było jednak inaczej. Już od pierwszej lekcji zwróciłem uwagę na odmienne podejście. Zamiast uczyć się stałych wzorów fizycznych, wytłumaczył mi najpierw co z czym się wiąże, a następnie wskazał mi dwie proste formuły fizyczne, na których bazowałem w zadaniach. Od tego czasu zrozumiałem, ze fizyka może być zarówno prosta, jak i niezwykle interesująca.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Przygotowania do matury z fizyki z Marcinem były bardzo efektywne. Na lekcji
zawsze panowała luźna, koleżeńska atmosfera. Zawsze był przygotowany i potrafił
wytłumaczyć wszystkie zagadnienia w zrozumiały sposób. Dużą zaletę lekcji stanowiła dobra
organizacja oraz długoterminowy plan działania, który był dostosowany do moich potrzeb.
Dzięki temu nie musiałam martwić się czy wszystko zostanie przerobione na czas.
Ponad to Marcin przekazał mi swoją wiedzę dotyczącą procesu skutecznej nauki,
dzięki czemu zyskałam świadomość tego jak się uczyć. Odbywało się to w formie
kilkugodzinnego kursu, gdzie poruszaliśmy tematy z zakresu skupiania uwagi, przetwarzania
wiedzy, form reinterpretacji itd. Podczas lekcji Marcin opowiadał o kluczowych elementach,
które poprawiają zapamiętywanie materiału i usprawniają proces. Zajęcia te szczególnie
polecam osobom, które dużo czasu spędzają na nauce, która nie przynosi efektów oraz tym,
którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności przyswajania wiedzy.
Współpraca trwała od wakacji do matury. Dzięki lekcjom zyskałam nie tylko wiedzę
ale również pewność siebie oraz wiarę w swoje możliwości. Z czystym sumieniem mogę
polecić korepetycje z Marciem, który pozytywnie wyróżnia się na tle innych nauczycieli, z
którymi miałam okazję współpracować. Mój wynik z matury kompletnie przerósł moje
oczekiwania. Uzyskałam 88% z matury z fizyki.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Moja współpraca z Marcinem zaczęła się około 6 miesięcy temu (pracujemy nadal). Już na tym etapie mogę śmiało przyznać, że była to jedna z lepszych decyzji! Celem zajęć jest przygotowanie do matury rozszerzonej z fizyki. Dzięki zajęciom moja pewność siebie w trakcie rozwiązywania zadań wzrosła. Z każdą kolejną lekcją czuję, że więcej umiem to pewnie przez to, że wszystko tłumaczone jest w jasny i przystępny sposób. Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera. Polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

olecam współpracę z Marcinem Kujdą, ponieważ jest według mnie naprawdę świetnym korepetytorem. Pracowaliśmy wspólnie niecałe 9 miesięcy nad przygotowaniem mnie do matury z fizyki. Dzięki współpracy z Marcinem porządnie przygotowałam się do tego egzaminu. Całość lekcji była od początku zaplanowana, czyli początkowo zajmowaliśmy się bieżącymi tematami ze szkoły, żebym nie miała zaległości, ale w międzyczasie dochodziły po kolei powtórki kolejnych działów. Wszystko było bardzo przemyślane, bo dla utrwalenia co jakiś czas Marcin przepytywał mnie z poprzednich działów, dzięki czemu wszystko dużo łatwiej zapamiętywałam. Po każdych zajęciach dokładnie wiedziałam co muszę zrobić na następną lekcję i to mnie motywowało. Śmiało mogę powiedzieć, że na początku naszej współpracy moja wiedza fizyczna nie była zbyt wielka, a teraz czuję się o wiele pewniej, zadania rozwiązuję z większą łatwością, a wręcz fizyka zainteresowała mnie do tego stopnia, że chcę ja kontynuować na studiach . Szczerze polecam Marcina jako korepetytora i osobę!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Marcinem, ze względu na systematyczną i przyjemną współpracę. w ciągu roku szkolnego 2020/2021, czyli od poczatku naszej współpracy, przerobiliśmy cały materiał z matematyki do klasy pierwszej na poziomie podstawowym i skupiliśmy też uwagę na niektórych elementach rozszerzenia. Zajęcia prowadzone przez Marcina są niesamowicie pomocne ze względu na wielokrotne powtarzanie materiału w celu zapamiętania, co stanowi duże ułatwienie na przykład na lekcjach w szkole. Sam Marcin jest wyjątkowo przyjaznym, pozytywnie nastawionym edukatorem z pasją do swojej pracy. Korepetycje pomogły mi przyswoić z łatwością duży obszar materiału z matematyki, a także osiągać lepsze wyniki w nauce. Mogę ze szczerym sumieniem polecić korepetycje z Marcinem, bo zapewniam, że matematyka stanie się o wiele prostsza i przyjemniejsza!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2021

Do Marcina trafiłem na kilka dni przed egzaminem z fizyki, kiedy uświadomiłem sobie, że moja wiedza z bryły sztywnej i oscylatorów harmonicznych jest niewystarczająca do zaliczenia egzaminu. Marcin zaproponował, że ponieważ jest tak mało czasu, najlepiej będzie jak w skrótowej formie przejdziemy przez materiał z całego semestru. W ciągu dwóch dni omówiliśmy najważniejsze zagadnienia z całego semestru, rozwiązując zadania. Sam tego nigdy nie zrobiłbym w tak krótkim czasie, przygotowując się równocześnie do trzech innych egzaminów. Marcin bardzo rzetelnie podszedł do zajęć, poprosił wcześniej o przesłanie wszystkich materiałów i w czasie spotkania doskonale orientował się w programie. Wyników egzaminu jeszcze nie znam, ale jestem pewny, że zdałem dobrze. Mam zamiar z jego pomocy skorzystać w następnym semestrze. Studiuję cyberbezpieczeństwo na AGH.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Serdecznie polecam współpracę z Marcinem. Potrafi tłumaczyć i pomóc w wykonaniu zadań, lekcje daje efekty, współpraca odbywała się na poziomie studiów

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Jeśli ktoś szuka dobrego korepetytora z matematyki, to Marcina mogę polecić z czystym sumieniem. Sympatyczny, potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zagmatwane zagadnienia w sposób tak prosty, że aż szok. Służy pomocą nie tylko w zakresie umówionego wcześniej materiału (u mnie było to powtórzenie do matury podstawowej z matematyki), ale również przy omawianiu tego, co akurat przerabiasz w szkole. Moje od zawsze przeciętne umiejętności z matematyki pod opieką Marcina wzrosły na tyle, że tą najbardziej przerażającą mnie maturę zdałam bardzo dobrze ;) Jeden z najlepszych korepetytorów, z którymi pracowałam w swoim życiu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2021

Bardzo polecam lekcje u Marcina! W prosty sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, a przy tym potrafi zainteresować fizyką. Lekcje prowadzi w miłej i motywującej atmosferze, co również wpływa na lepsze wyniki. Przy współpracy z Marcinem ma się pewność osiągnięcia postawionego sobie celu.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Współpraca z Marcinem to czysta przyjemność. Wyjątkowo kompetentny i sumienny korepetytor. Zagadnienia ze studiów, których niegdyś nie rozumiałem, potrafił mi wytłumaczyć w 5 minut. Na tle innych nauczycieli wyróżnia się niebywałą wiedzą oraz umiejętnością tłumaczenia od podstaw. Dzięki Marcinowi nadrobiłem zaległości w nauce, sięgające początku gimnazjum, co zaowocowało zdaną sesją. Serdecznie polecam każdemu, bez względu na posiadany poziom wiedzy z fizyki.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Po wielu nieudanych próbach znalezienia dobrego korepetytora z fizyki, w końcu przypadkowo trafiłam na Marcina i był to strzał w 10 ! Marcin doskonale przygotował mnie do egzaminu z fizyki jak i do kolokiwum zaliczeniowego z calego semestru na studiach. Potrafi w jasny i prosty sposób wytłumaczyć naprawdę zawiłe zagadnienia. Jest bardzo sumienny, dociekliwy i zawsze przygotowany do zajęć. Każdy temat przerabia bardzo dokładnie przez co czułam się bardzo dobrze przygotowana i byłam świadoma zdobytej podczas zajęć wiedzy. Atmosfera na zajęciach jest równie cudowna ! Marcin to bardzo sympatyczna, pogodna osoba, która zdecydowanie ma dar przekazywania wiedzy. Mogę polecić go kazdemu z czystym sumieniem ! Po korepetycjach z Marcinem progres gwarantowany ! ;)

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Marcinem, który pomógł mi się przygotować do matury z fizyki. Partnerskie podejście do ucznia skutkowało przyjemną atmosferą na lekcji i efektywną nauką. Chętnie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na różne, nierzadko dziwne, pytania z mojej strony.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Marcin to bardzo dobry korepetytor, który naprawdę pomoże poradzić sobie nawet z trudnymi tematami. Cierpliwy, pomocny, w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy zagadnienia. Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Marcin to wspaniały i bardzo sympatyczny człowiek. Widać, że bardzo lubi fizykę i jest w stanie spokojnie i w prosty sposób objaśnić jej zasady. Dzięki niemu moje oceny znacznie się polepszyły i nie mam już problemów z fizyką.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2020

Dzięki Marcinowi zdałem maturę, świetne przygotowanie do niej, i bardzo sympatyczny gość. :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Marcin potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć skomplikowane pojęcia fizyczne, jak i matematyczne w prosty i zrozumiały sposób. Zawsze jest świetnie przygotowany do lekcji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Marcin ma ogromną zdolność tłumaczenia trudnych zagadnień fizycznych w sposób łatwy, przystępny i zrozumiały. Zawsze jest przygotowany do zajęć, a nauka z nim jest bardzo efektywna. Mogę o nim powiedzieć, że jest prawdziwym pasjonatem fizyki, który potrafi przekazać swoją wiedzę innym.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Wspaniały korepetytor wykazujący się bardzo głębokim zrozumieniem tematów zajęć. Zaraża swoją ciekawością świata. Dzieli się metodami efektywnego uczenia się które procentują na przyszłość.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Świetny korepetytor matematyki. Uczęszczam na zajęcia już 3 rok. Marcin zawsze był w stanie mi pomóc i zrozumiale wytłumaczyć wszystkie zagadnienia matematyczne. Dzięki niemu zaczęłam rozumieć matematykę i dostawać coraz lepsze stopnie. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu maturalnego. Serdecznie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Bardzo dobrze przygotowany do wykonywania swojej pracy korepetytor. Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera, wszelkie wątpliwości dotyczące zadań (w moim przypadku z matematyki) zawsze potrafi doskonale wyjaśnić, a przy okazji zajęć przekazuje także cenne wskazówki dotyczące metod efektywnej nauki. Polecam gorąco!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Zagadnienia który miałem do opanowania na studiach zostały przez Marcina wytłumaczone w prosty zrozumiały sposób , dostawałem również niezbędne pomoce naukowe dzięki którym nie miałem większych problemów aby zaliczyć przedmiot oprócz tego zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze co również przyczyniło się do tego że było mi łatwiej zrozumieć fizykę. Polecam każdemu podjęcie się współpracy z Marcinem co zaskutkuje osiągnięciem przez ciebie wybranego celu ( w moim przypadku pomyślnie zdana sesja , przygotowanie do ćwiczeń , pisanie sprawozdań z laboratoriów).

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepszy korepetytor z jakim miałam okazje pracować. Korzystałam z korepetycji z fizyki potrzebnej mi na studiach oraz w przygotowaniach do matury z matematyki. W obu przypadkach z korepetycji wychodziłam zadowolona. :) Marcin wie co robi, jest kompetentnym korepetytorem. Podchodzi do ucznia w sposób indywidualny, na zajęciach panuje miła atmosfera, zero stresu i zawsze można o czymś miło pogadać. :) Jest bardzo wartościową osobą. Przy Marcinie można nie tylko opanować potrzebny materiał, ale otrzymać wsparcie i narzędzia do samorozwoju. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Zaangażowanie i przygotowanie do każdych zajęć zawsze na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panem Marcinem. Serdecznie polecam!

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Świetnie prowadzone korepetycje, jasno tłumaczone zagadnienia , fizyka zdana bezproblemowo :D. Serdecznie polecam

avatar
filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Super pomocny i bezproblemowy korepetytor. Bardzo mi pomógł w zdaniu egzaminu na studiach.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Bardzo polecam, wszystko co wcześniej wydawało mi się nie do zrozumienia potrafi wytłumaczyć w prosty i przystępny do zrozumienia sposób. Zajęcia prowadzone są też w przyjemnej atmosferze i dba o to, by uczeń był zmotywowany.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Bardzo dobry nauczyciel matematyki. Potrafi łatwym i zrozumiałym językiem wytłumaczyć to co wcześniej wydawało się nie do pojęcia. Dzięki Marcinowi polubiłem matematykę i uwierzyłem w swoje umiejętności. Bardzo miły i wyrozumiały. Polecam serdecznie.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Najlepszy korepetytor u jakiego byłam. Zajęcia zawsze były prowadzone w miłej atmosferze, dzięki nim zrozumiałam cały materiał i zdałam maturę z super wynikiem.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Zacząłem korepetycje u Marcina na miesiąc przed egzaminem z fizyki i zdałem go bez najmniejszego problemu. Zagadnienia tłumaczone były w taki sposób, żeby było łatwo je przetrawić, dodatkowo Marcin podpowiadał w jaki sposób działać z materiałem na własną rękę. W trakcie korepetycji nie rozwiązuje wszystkiego za ciebie tylko czeka i próbuje naprowadzić na właściwe rozwiązanie, tak żeby już na egzaminie być w pełni samodzielnym i umieć rozwiązać zadania samemu.
Korepetycje odbywały się online, co jest bardzo wygodne i sprawdza się tak samo jak korepetycje "na miejscu".

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Najlepszy korepetytor na jakiego mogłem trafić. Potrafił wytłumaczyć materiał w sposób profesjonalny oraz motywował do działania. Ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Dzięki za wytłumaczenie w bardzo prosty sposób całego semestru z fizyki w niecały miesiąc które pomogło mi zdać kolokwium końcowe :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Serdecznie polecam! Pan Marcin jest wyśmienitym korepetytorem. Jego doświadczenie i zaangażowanie jest na najwyższym poziome!
Fizyka z Panem Marcinem to czysta przyjemność a późniejsze zaliczenia nie stanowią żadnego problemu.
POLECAM!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Świetny nauczyciel z dobrym podejściem do ludzi. Dzięki Marcinowi zdałem matematykę na studiach. Bardzo polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

5 gwiazdek to za mało w ocenie Pana Marcina. To, jak potrafi wytłumaczyć zawiłości fizyki, to nieprawdopodobne. Pasjonat i doskonały korepetytor. Świetny w kontakcie, mocno zaangażowany i rzeczywiście zależy mu na sukcesie studenta. Dzięki Panu Marcinowi egzamin z fizyki był do przejścia, a co najważniejsze sprawozdania zaliczone. Bardzo dziękuję i zapewniam, że jeszcze niejednokrotnie będziemy korzystać z wiedzy Pana Marcina. Polecam z czystym sumieniem. Korepetycje z Panem Marcinem to jedna z najlepszych lokat.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Bardzo dobry korepetytor. Rozwiązywanie zadań przy pomocy zaawansowanych programów matematycznych pozwoliło szybko, dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć robione sprawozdanie

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Świetne korepetycje, Pan Marcin przekazuje swoją wiedzę w sposób nie skomplikowany a przy tym pozwala dostrzec prostotę z jaką przychodzi nauka materiału który wcześniej był czarną magią. I do tego bardzo przyjazna atmosfera zajęć. Bardzo polecam ;)

avatar
Kasper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Marcin w sposób zrozumiały przekazuje wiedzę. Dzięki niemu udało mi się zdać fizykę mimo, że nie miałem z nią wcześniej styczności.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Zawsze przygotowany do zajęć. Przyjaźnie nastawiony. Uczy nowoczesnymi metodami. Potrafi "życiowo" wytłumaczyć

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Marcin jest świetnym korepetytorem, zadania tłumaczy w zrozumiały sposób, motywuje do samodzielnej pracy. Dzięki jego pomocy wszystkie kolokwia do tej pory zaliczone na 5.0. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, serdecznie polecam! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Doświadczony korepetytor. W miesiąc skutecznie pomógł mi opanować materiał z całego semestru fizyki na studiach. Pełny profesjonalizm.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Najlepsze korepetycje w Krakowie, sam będę kontynuował współprace

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Marcin to świetny korepetytor. Posiada ogromną wiedzę i co najważniejsze potrafi ją przekazać w jasny, przystępny sposób. Bardzo mi pomogłeś pomimo iż było mało czasu. Wielkie dzięki Marcin!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Pan Marcin to z pewnością pasjonat fizyki. Doskonale przekazuje wiedze wykorzystując ciekawe techniki obrazowania danego zagadnienia.
Potrafi dopasować się do Twoich potrzeb i przekazać Ci stricte to czego potrzebujesz. Polecam Pana Marcina, bardzo dobry korepetytor.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Najlepszy korepetytor, fizyka w szkole poprawiona na 5.
Świetnie przygotowuje do matury, zdana bardzo dobrze.
Dzięki Marcin

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Rzetelnie przygotowuje, bardzo przyjazny, indywidualne podejście. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Super korepetytor! wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone na 5!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Gość jest niesamowity! Kolokwia z fizyki zaliczone i poprawione na piękne 4.5 i 5.0 :) Dziękuję Marcin!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Bardzo dobry korepetytor, w łatwy i przyjemny sposób potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Potrafi tłumaczyć w barwny i prosty sposób. Wprowadza miłą atmosferę.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

świetny korepetytor :) matura z matematyki zdana bezproblemowo !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.