Marcin Kończal

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wybierasz się na wymarzony urlop do tropikalnej Indonezji lub Malezji ? Chciałbyś uniknąć nieporozumień w codziennych sytuacjach - na dworcu czy lotnisku? Nie chcesz przepłacać na targowiskach, w hostelach, w środkach masowej komunikacji czy sklepach z pamiątkami? A może zwyczajnie chciałbyś nauczyć się nietrudnego, a niezwykle rzadko spotykanego języka?

Absolwent filologii indonezyjsko-malajskiej UAM w Poznaniu oraz stypendysta na Univeristas Muhammadyiah w indonezyjskiej Surakarcie (Jawa Środkowa), zaprasza na prywatne mini-kursy i korepetycje z języka indonezyjskiego i malajskiego!

Przybliżę Ci specyfikę obu języków, nauczę niezbędnego słownictwa i podstaw gramatyki, a także opowiem o wszelkich niuansach kulturowych i obyczajowych tego obszaru.

Zapraszam!:)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota15:00 - 21:00
Niedziela15:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 09.2014
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia indonezyjsko-malajska
08.2013 - 06.2014
Universitas Muhammadyiah Surakarta
Licencjat
filologia indonezyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.