Marcin Jarmołowicz

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Gdańsk (Osowa)
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Budownictwo50 - 100 / 60 min

Marcin Jarmołowicz

Opis ogłoszenia

Udzielę lekcji/korepetycji z zakresu użytkowania programów typu CAD, Inventor, Excel, Robot Structural, SOFiSTiK oraz korepetycji merytorycznych dotyczących zagadnień z zakresu mechaniki, budownictwa, doractwa inżynierskiego.

CAD: Podstawy rysowania, modelowanie 3D, personalizacji programu, tworzenia własnych stylów opisu, nauka obsługi skal oraz przygotowanie rysunków do druku.

Excel: Tworzenie formuł, tworzenie odnośników, integracja Excela z CADem, wydruk.

Autodesk Inventor: modelowanie części oraz zespołów, tworzenie złożeń, rozwinięć blach oraz przygotowanie dokumentacji warsztatowej.

SOFiSTiK/Robot/RFem: modelowanie konstrukcji MES, tworzenie przypadków i kombinacji obciążeń, odczyt wyników oraz wymiarowanie elementów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.