Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Toruń

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2019

Dzięki kursowi spełniłam swoje marzenie o studiach na PWr! Polecam wszystkim myślącym o dostaniu się na kierunki związane z architekturą, warto :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Wspaniały nauczyciel, który ma indywidualne podejście do każdego ucznia, nieograniczone pokłady cierpliwości i profesjonalizmu. W przeciągu roku nauczy rysować osobę, której wcześniejszy kontakt z ołówkiem ograniczał się do krzywej kreski w zeszycie. Pobudza wyobraźnię, uczy ponad tuzinkowego spojrzenia na projektowanie. Fajny początek przygody z architekturą. Gorąco polecam!:)

avatar
Kama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Polecam gorąco najlepszego nauczyciela rysunku! Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do ucznia, konsultacje, cenne uwagi. W pełni zasługuje na mocną 5! Jeszcze raz bardzo dziękuję :-)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Do Pana Marcina chodziłem na zajęcia od września do czerwca z małą przerwą na matury. Meeega wiedzą, bezcenne kserówki i żadnych problemów na egzaminach wstępnych na architekture.

avatar
Gosia P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Bardzo polecam! Indywidualne podejście, profesjonalne przygotowanie do każdych zajęć i bardzo miła atmosfera.
Dzięki Panu Marcinowi zostałam nową studentką architektury na Politechnice Warszawskiej!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.