Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Wrocław
Jelenia Góra
Wałbrzych
Legnica
Statystyka45 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/58 opinii

Opis ogłoszenia

Korepetycje oraz pomoc ONLINE - matematyka24online @ gmail com,

Oferuję POGOTOWIE MATEMATYCZNE dla studentów!
O mnie: absolwent Matematyki Stosowanej (stypendium 3 semestry z rzędu), były prowadzący Koła Naukowego i były prowadzący kursów dla studentów.

Pomagam w KAŻDYM ZAKRESIE (śmiało pytaj - zazwyczaj odpisuje bardzo szybko) z przedmiotów: Statystyka (Opisowa i Wnioskowanie), Analiza, Algebra, Mat. Dyskretna, Probabilistyka, Mat. Finansowa, itp.

Gwarantuję zadowolenie z usługi lub zwrot pieniędzy, współpracowałem już w ponad 50 studentami z uczelni takich jak UW, PW, Koźmiński, SGH, Łazarski, PWr, UJ, PŁ, AGH, PP, itd.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Student
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 stycznia 2022

Brak kontaktu

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Zacny i doświadczony człowiek, robi dobre wrażenie, jak najbardziej polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Bardzo szybki kontakt, polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2016

Ogromna wiedza i jeszcze większy profesjonalizm. Materiał przedstawiony w jasny i prosty sposób, skuteczność na egzaminie gwarantowana. Gorąco polecam.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Korzystam drugi raz, jestem w 100% usatysfakcjonowany, polecam każdemu.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Sprawy i przyjemny kontakt, bardzo jasne zasady, projekt otrzymalam na czas, profesor zadowolony wiec ja tez zadowolona ; )))

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Korki online przebiegły zadziwiająco sprawnie. Początkowo byłem nastawiony dość sceptycznie, ale jest to wygodne rozwiązanie bo mieszkam na obrzeżach Warszawy i nie muszę poświęcać czasu na dojazd. Sama lekcja była w 99% tak skuteczna jak u korepetytora bo mogłem widzieć wszystko na ekranie a potem dostałem notatki na maila. Fajnie zadziałało to, że dostałem prace domową, którą miałem wykonać w ciągu następnych 3 dni, bo zmotywowało mnie to do powtórzenia materiału - wcześniej po korkach po prostu wiedza ulatywała mi z głowy, a tu z zajęć na zajęcia moja wiedza się utrwala i po raz pierwszy czuję się mocny z matematyką. Podsumowując: jestem pozytywnie zaskoczony korkami online i polecam tego korepetytora ; D

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Polecam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.