Marcin Chmielewski

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Ząbki
Kobyłka
Marki
Łomianki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka90 - 120 / 60 min

Marcin Chmielewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Witaj!
Jestem absolwentem kierunku Informatyka (Magister), oraz Człowiek w Cyberprzestrzeni (Licencjat) na UKSW. Od 2022 roku, jestem również pracownikiem dydaktycznym na dwóch uczelniach wyższych- SWPS oraz UKSW, jak i nauczycielem w Prywatnej Szkole Podstawowej.

Udzielam już od kilku lat, korepetycji z informatyki i programowania począwszy od szkoły podstawowej po maturę podstawową czy studia. Mam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji i potrafię trafić do ucznia bez względu na wiek. 

Poza samymi korepetycjami podejmuję się również pomocy przy tworzeniu formularzy / ankiet, dynamicznych stron internetowych, prezentacji / statystyk (pakiet Office, IBM SPSS), projektów i programów na zamówienie.
Napisz do mnie ze szczegółami i określę czy będę w stanie Ci pomóc.

Zapraszam Serdecznie do kontaktu,
mail: mchmielewski1996[małpa]gmail com
tel: 798-700-759

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 10.2022
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Licencjat
Człowiek w Cyberprzestrzeni
10.2020 - 10.2022
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magister
Informatyka
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Magister
Bezpieczeństwo w gospodarce cyfrowej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
10.2022 - 09.2023
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
10.2022 - aktualnie
Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum w Łomiankach

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

W 100% polecam Pana Marcina, pełen profesjonalizm, dzięki jego wiedzy i umiejętności jej przekazania zdałem maturę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2023

Super :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2022

Bardzo polecam Pana Marcina świetne korepetycje, cierpliwe podejście i wszystko bardzo dobrze wytłumaczone ;))

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2022

Bardzo polecam Pana Marcina. Ma przede wszystkim dużo cierpliwości do ucznia, która w moim przypadku jest bardzo ważna. Jeśli potrzeba to bez problemu wytłumaczy coś nawet 10 razy, tak aby zrozumieć. Dostosowuje sposób przeprowadzania zajęć pod ucznia, żeby były jak najlepsze rezultaty. W końcu zaczynam rozumieć rzeczy, które były dla mnie czarną magią!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2022

Nie rozumiałam z matematyki totalnie nic w 3 klasie liceum i miałam 1 na pierwszy semestr i osiem jedynek. Myślałam, że już z tego nie wyjdę i nie zdam klasy, a jednak na korepetycjach okazało się, że jestem w stanie napisać sprawdzian czy kartkówkę nawet na wyższą ocenę niż 2 pomimo tego, że testy mnie strasznie stresowały. Wyszłam na prosto pomimo tak dużej ilości jedynek z pierwszego semestru i jestem za to bardzo wdzięczna. Z innymi korepetytorami wszystko łapałam dużo wolniej.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2022

Bardzo dobre zajęcia. Korepetytor jest osobą cierpliwą i życzliwą, umie w przystępny sposób wytłumaczyć zawiłości języków C i C++, również z zaawansowanych, abstrakcyjnych zagadnień. Pomaga również w zrozumieniu i wykonaniu trudnych zadań z programowania. Można bezproblemowo uzgodnić z nim termin zajęć. Uczeń nie jest traktowany z wyższością. Korepetytor rozumie potrzeby uczniów i studentów oraz specyfikę instytucji edukacyjnych w Polsce. Bardzo polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2022

Byłem uczniem Pana Marcina na korepetycjach z programowania strukturalnego w C. Pomogło mi to rozwiązać problem zaliczenia laboratorium i wykładu na UKSW. Pana Marcina bardzo dobrze wspominam. Udostępniał mi wlasne WiFi na laptopa gdy nie było internetu w bibliotece bardzo ciekawe zajęcia praktyczne z pisania kodów. Pisanie kodów to bardzo mocny punkt Pana Marcina a to główny problem przedmiotu więc jestem zadowolony. Również teorie bardzo dobrze p.Marcin umie. Bez problemu wie co to śmieci zwisające odwołania wskaźniki itd. Najsłabszym punktem p.Marcina było siedzenie pamięci programu popularnie nazywane drabinkami. Ale bylem dzięki p.Marcinowi zmotywowany i pomimo tego że drabinki niestety bywały źle zrobione bez problemu poprawiłem z cwiczeniowcem na studiach na konsultacjach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.