Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Częstochowa (Śródmieście +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia65 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Nauczyciel z doświadczeniem, egzaminator maturalny udzieli korepetycji z Historii i Wos. W ramach indywidualnych zajęć z każdym uczniem, w trybie stacjonarnym lub zdalnym online, oferuję przygotowanie do nowej matury, olimpiad, na uczelnie prawnicze, wybrane kierunki studiów oraz do sprawdzianów i zajęć lekcyjnych.  Pomoc w szybkim opanowaniu materiału, zagadnień egzaminacyjnych. Nadrabianie zaległości w nauce. Poprawa matury. Zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze techniki pedagogiczne zgodnie z wytycznymi i standardami CKE i MEN. Kompleksowa analiza arkuszy egzaminacyjnych, map, tekstów źródłowych. Nauka samodzielnego konstruowania esejów maturalnych, wypowiedzi pisemnych. Bogaty zbiór materiałów edukacyjnych, zarówno własnych jak i renomowanych wydawnictw naukowych gratis. Miła atmosfera na zajęciach. Dogodna lokalizacja. Centrum miasta. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem  tel. 507 344 207

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 21:00
Wtorek14:00 - 21:00
Środa13:30 - 21:00
Czwartek14:00 - 21:00
Piątek13:30 - 20:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.