Marcin Chrobak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków

Opis ogłoszenia

Jedziesz do Iranu na wakację? Chcesz poznać obcą kulturę oraz umieć porozumieć się z Irańczykami? :)

Niewielu wie jak wiele można zyskać w oczach Irańczyków jeśli zna się jakiś wiersz Hafiza czy Sa’adiego. Jeśli umie się przedstawić i powiedzieć coś o sobie w języku perskim.

Mam na imię Marcin i jestem jestem studentem IV roku iranistyki w Krakowie. Chętnie udzielę korepetycji z języka perskiego wszystkim, którzy chcą poznać ten kraj, jego kulturę i którzy chcą się nim posługiwać. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.