O mnie
Mam na imię Marcin i od 7 lat zawodowo tworzę oprogramowanie. W swojej karierze brałem udział w realizacji wielu projektów – od nowoczesnych aplikacji Full Stack, przez rozbudowane systemy backendowe, aż po projektowanie i rozwój zaawansowanych frameworków do automatycznego testowania oprogramowania.
Poza projektami komercyjnymi aktywnie rozwijam również własne inicjatywy oraz wspieram rozwój ambitnych projektów Game Development, gdzie zdobyłem doświadczenie w projektowaniu systemów, architektury i rozwiązywaniu złożonych problemów programistycznych.
Na co dzień pomagam także firmom wdrażać rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję, pokazując, jak efektywnie wykorzystać AI do przyspieszenia pracy programistów, automatyzacji procesów i podnoszenia jakości tworzonych aplikacji.
Zdobyte doświadczenie przekładam na sposób prowadzenia zajęć. Zależy mi nie tylko na nauczeniu składni języka, ale przede wszystkim na pokazaniu, jak wygląda praca programisty w rzeczywistych projektach. Dzięki temu uczysz się umiejętności, które mają realną wartość zarówno na studiach, jak i później w pracy zawodowej.
Udzielam korepetycji
- 80 - 120 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Wyślij wiadomość