Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Nowy Sącz
Radom
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dla wszystkich tych którym zależy na szybkiej i efektywnej nauce zapraszam do mnie. 
Zapomnij o wkuwaniu słówek na pamięć,  nauka może być czymś nie tylko pożytycznym ale i przyjemnym.
Wysyłam wszystkie potrzebne do nauki materiały. Nauka jest indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. 
Jestem lektorem języka niderlandzkiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. 
Moi uczniowie zdają certyfikaty językowe na najwyższych poziomach, gwarantuję świetne wyniki w nauce.
Zapraszam wszystkich chcących szybko i efektywnie nauczyć się języka niderlandzkiego. 

*Również holenderski biznesowy i specjalistyczny. *

Marta.  .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Martą! W bardzo przystępny sposób prowadzi zajęcia - nie trzeba się rozpraszać wykonywaniem notatek, gdyż są one na bieżąco opracowywane w dokumencie Google przez Panią Martę.
I co najważniejsze - nauka odbywa się systematycznie, krok po kroku, w tempie dopasowanym do kursanta. Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone, opisane i przećwiczone (tyle razy, ile potrzeba) :)
Każda lekcja to mile spędzony czas - przyjazna, partnerska atmosfera i pełen profesjonalizm Pani Marty zdecydowanie pomagają w nauce :)
Pozdrawiam,
Joanna

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Ogromnie polecam lekcje holenderkiego z Martą! Od ludzkiego podejścia, przez świetną atmosferę po profesjonalizm w jednym. Wszystko przedstawia w przejrzysty sposób i uczy POSŁUGIWANIA się językiem. Nie mogłam trafić lepiej.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2020

Zacznę od tego że nie mam w ogóle talentu do nauki języka i przychodzi mi to ciężko, zasady gramatyczne mnie zawsze przytłaczały i podczas mówienia nie potrafiłam ich użyć, także teoretycznie wszystko rozumialam ale nie potrafiłam płynnie mówić w żadnym języku obcym. Lekcje holenderskieho z Martusia nie tylko dają super efekty I autentycznie mówię!! po holendersku, to jeszcze okazało się że wcale nie jestem taka kiepska w nauce języka jak myślałam zawsze. Mogę z całego serca polecić tego nauczyciela, podobają mi się lekcje online, pracuje na zmiany i możemy dopasować lekcje do mojej pracy.
Jestem bardzo bardzo zadowolona i podziwam Panią Martę za pokłady cierpliwości do mnie!!
Polecam 10/10

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Super nauczycielka! Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w nauce holenderskiego. Marta stawia na praktykę i to jest dla nnej duży plus! bo szybko widać efekty. Podoba mi się też pomysł z zapisywaniem notatki w dokumencie, super to działa i jest to wygodne. Polecam!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2020

Mogę śmiało polecić kurs języka niderlandzkiego z Martą jako bardzo efektywny sposób nauki języka niderlandzkiego, efekty nauki widać bardzo szybko, Marta podchodzi do ucznia bardzo indywidualnie. Jest dużo konwersacji, czytania, pisania, słuchania, a oprócz tego Marta wysyła bardzo ciekawe materiały, niestandardowe podręcznik, często sama nagrywa nagrania i słówka dla ucznia, których mogę słuchać w wolnej chwili i powtarzać.
Po dwóch miesiącach nauki widziałam już duże EFEKTY, a po pół roku nauki i stwierdzam że Marta to najlepsza nauczycielka z którą kiedykolwiek pracowałam. Osoba bardzo profesjonalna, świetna nauczycielka, a przy tym "równa babka", bardzo życzliwa i motywującą do nauki.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Po wielu nieudanych próbach samodzielnej nauki holenderskiego trafiłam do Marty i nie żałuję! Bardzo dobry nauczyciel z ogromną wiedzą, podoba mi się, że Marta naucza praktycznego języka i tłumaczy po swojemu, zawsze ma ciekawe sposoby tłumaczenia gramatyki, zwrotów, podaje ciekawe przykłady i najważniejsze uczy jak używać języka w praktyce podczas realnej codziennej rozmowy. Lekcje są dość zróżnicowane, także nie ma nudy, jest dużo konwersacji na różne tematy, ciekawe teksty, czasami gramatyka - generalnie co lekcje coś innego i zawsze jestem ciekawa co tam znowu Marta wykombinowała :) bardzo polecam zajęcia z Martą, na pewno się nikt nie zawiedzie.
Pozdrawiam Marysia

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Polecam kurs holenderskiego z Martą, lekcje są bardzo ciekawe, przerabiany materiał tłumaczony w bardzo przystępny sposób, a sama nauczycielka jest bardzo miła dzięki czemu nauka wchodzi jakby latwiej :) polecam Panią Martę jako rzetelną osobę, która zna sie na rzeczy, jest bardzo cierpliwa i uczy, żeby nauczyć I widać, że się stara, żeby uczeń wyciągnął z lekcji maks.
Polecam, warto.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Bardzo polecam lekcje z Martą. Lekcje warte absolutnie każdej złotówki, w ciągu godziny z Marta uczę się więcej niż w ciągu tygodnia w szkole językowej.
Marta poświęca uczniowi dużo atencji, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, podaje przykłady, wszystko dokładnie rozpisuje i tłumaczy obrazowo, że wszystko staje się jasne.
Już po kilku lekcjach z Martą zauważyłam że dużo więcej rozumiem i poukładała mój bałagan w głowie i niedociągnięcia które miałam po poprzednich kursach. Podoba mi się styl prowadzenia zajęć, jest bardzo przyjazna atmosfera i zero stresu, Marta nie wywiera presji ani nie stresuje ucznia, ale poziom lekcji jest wysoki i z lekcji na lekcję czuje, że mówię lepiej.
Mogę polecić Martę jako bardzo dobrego nauczyciela.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Jak dla mnie absolutnie fantastyczna nauczycielka! żałuję że dopiero niedawno zdecydowałam się na lekcje indywidualne z Martą. Marta to nauczycielka z pasją widać że nauczanie sprawia jej przyjemność a oprócz tego ma niezwykły dar przekazywania wiedzy. lekcje są bezstresowe w bardzo przyjemnej atmosferze Marta stawia na praktykę i to mi się podoba!! Tematy gramatyczne są tłumaczone tak że nie da się nie zrozumieć nawet jak ktoś nie ma talentu do języków.
Bardzo podoba mi się że Marta wszystko tłumaczy w bardzo prosty sposób nie używa zagmatwanych regułek gramatycznych i skomplikowanej teorii. Pracuję też na fajnych materiałach wysyła audiobooki widać że materiały często tworzy sama specjalnie dla ucznia, generalnie widać że Marta naprawdę bardzo się stara i przykłada do lekcji, a ja mogę powiedzieć że ledwo dwa miesiące nauki a zaczęłam mówić Nie mogę się doczekać efektów dalszej nauki!
Anka.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Każdemu polecam! Pani Marta jeat najlepszą nauczycielką, z która miałam kontakt a lekcje z nią to czysta przyjemność. Zaczynałam od zera, nie wiedzialam nawet jak sie przedstawić. Z Panią Martą w bardzo krótkim czasie nauczyłam się mnóstwa rzeczy! Osłuchałam się z językiem, nauczyłam się specyficznego charkania, zaczęłam rozumieć teksty i nauczyłam się gramatyki. Nauczyciel jakich mało

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2019

Marta to nauczyciel z pasją, bardzo merytorycznie tłumaczy każdy temat, co dla mnie ważne, tłumaczy jak go używać i rozumieć, tłumaczy "po swojemu", nie wyręcza sie podręcznikami, które sama przecież mogę przeczytać.
Marta to nauczyciel który wyłapie mocne strony ucznia, u mnie to akurat pisanie i pomoże się rozwijać ale pracuje też nad tym, co akurat u mnie idzie trudniej, czyli rozmowa. Na zajeciach dużo mówimy, piszemy, czytamy rozwiązujemy dużo ciekawych zadań. Marta to konkretna osoba i nie marnuje czasu na lekcji, każde 60 minut to 100% wykorzystanego czasu. Zdecydowanie nauczyciel dla ambitnych osób, mimo to zajęcia są w bardzo dobrej atmosferze. Podoba mi się styl prowadzenia lekcji i to w jaki sposób Marta przekazuje wiedzę tzn. w formie zapisywanych online notatek, bardzo przydatne bo nie tylko się słyszymy, ale widzę słowo po slowie zapisywane w dokumencie. Fajna sprawa.
Oprócz notatek mam też dostęp do bardzo dobrych ciekawych materiałów np. ksiązki dopasowane do mojego poziomu z nagraniami, całe podręczniki ale najważniejsze - dużo ćwiczeń robionych przez martę indywidualnie pod ucznia i jego potrzeby np. całe zdania do tłumaczenia akurat z tym co przerabiamy albo co ogólnie sprawia jeszcze trudność.
Mogę współpracę podsumować tak, że nie znalazłam lepszego nauczyciela i Marta nauczyła mnie więcej niż jakakolwiek ksiażka i kursy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Marta to nauczyciel z pasją!
Dzięki niej nauka języka niderlandzkiego jest łatwa i efektywna. Swoją wiedzę przekazuje w prosty i przejrzysty sposób. Potrafi zmotywować do nauki oraz wie kiedy uczeń jest nieprzygotowany.
Zajęcia prowadzi przez Skype co wcale nie zmniejsza ich jakości, wręcz przeciwnie. Dla mnie nauka przez Skype jest strzałem w dziesiątkę. Podczas jednego spotkania jest w stanie przekazać bardzo dużo informacji, które są zrozumiałe i zapadają w pamięć.
Dostosowuje poziom nauki do ucznia, a godziny naszych spotkań nie kolidują w żaden sposób z innymi obowiązkami.
Ubolewam że nie zaczęłam uczyć się z Martą wcześniej bo jej sposób nauczania, wiedza którą przekazuje oraz jej podejście do ucznia jest bezcenne.
Polecam Martę w 100%

avatar
Beata Malek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Super nauczycielka naprawdę bardzo polecam!
Marta potrafi dotrzeć z językiem holenderskim nawet do tak trudnego materiału jakim jestem ja ;)
W trakcie lekcji bardzo fajnie zapisuje wszystkie słowa i robi bardzo szczegółowe notatki w których tłumaczy gramatykę różne zwroty wymowę itp.
Dla mnie najlepsze jest to że zawsze do tej notatki mogę wrócić bo zapisywane są w formie online. Podczas lekcji Robimy dużo różnych rzeczy zatem nie tylko gramatyka ale też rozmowa pisanie czytanie słuchanie Marta naprawdę kompleksowo podchodzi do ucznia, widać że do każdej lekcji indywidualnie się przygotowuje i jest zawsze bardzo profesjonalna. Oprócz tego że profesjonalna to też bardzo miła wesoła i często opowiada ciekawostki anegdoty czy żarty związane z Holandią i holenderskim więc po prostu nie sposób się nudzić. Marta dysponuje również ogromną ilością różnych materiałów i profesjonalnych kursów i podręczników niedostępnych dla osoby która nie zna się na temacie nauki języka holenderskiego na przykład książki razem z audiobookiem dopasowane do ucznia jego pracy i oczywiście poziomu języka.
Bardzo pasuje mi też forma lekcji czyli lekcje przez Skype i dostępność Marty, mimo że wiem że terminy na lekcje z Martą są bardzo oblegane to ona zawsze stara się dopasować do mnie i do mojej pracy.
Super i polecam.
10/10.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Świetne podejście, rzetelnie przygotowane materiały i mobilizacja do nauki, szczególnie dla mojego syna (9,5 lat), który uczy się od podstaw i właśnie stoi przed dużym zadaniem rozpoczęcia nauki w Holandii.
Dzięki Pani Marcie syn jest dużo mniej zdenerwowany przed rozpoczęciem nauki w nowej szkole.
Syn był zmobilizowany do nauki i chętnie przystępował do zadań domowych - przejrzystość notatek Pani Marty bardzo pomagała mi - mamie - w pomocy i dzięki temu miałam pewność nic mi nie umknie.
Pani Marta była zawsze bardzo dobrze przygotowana, notatki robiła na bieżąco w Google Drive (tam też udostępniała materiały do nauki), co bardzo ułatwiało naukę gdziekolwiek, bez dźwigania ze sobą książek i notatek. Materiały słuchowe bardzo pomagają w nauce prawidłowej intonacji języka.
Serdecznie polecam dla wszystkich - szczególnie tych, którzy wstydzą się dołączyć do grupy językowej, lub po prostu dla tych, którzy chcą w domowej atmosferze porządnie nauczyć się języka!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Pani Marta jest świetną nauczycielką. Przemiła, ciepła osoba z niemożliwymi wręcz zasobami cierpliwości. Nauka języka obcego to dla mnie trudna sprawa, nigdy nie miała talentu do języków i nie udało mi się nauczyć angielskiego mimo kilku lat nauki na studiach. Dzięki nauce z Panią Martusią doszłam do wniosku, że to nie ze mną jest coś nie tak, tylko nie trafiłam nauczyciela, który jest zmotywowany żeby mnie nauczyć mówić, rozumieć i przede wszystkim przełamać barierę językową. świetnym pomysłem okazaly się nagrania do książek na poziomie podstawowym, różne filmiki i INDYWIDUALNIE dopasowane do mnie materiały i książki do nauki. Marta zapisuje oprócz tego bardzo dokładne notatki w dokumencie, do których łatwo można wrócić, przeczytać i wszystko sobie przypomnieć. Nawet znienawidzona przeze mnie gramatyka nie jest taka straszna, kiedy Marta mówi jak mogę jej użyć w praktyce a nie tylko tłumaczy i czyta co jest napisane w podręczniku. Marta bardzo szanuje czas i pieniądze ucznia i podczas lekcji nie traci czasu na zbędne gadanie czy sprawy organizacyjne tylko jest to godzina naprawdę intensywnej nauki ze świetnym efektami. Po każdej lekcji, czuję że jestem coraz bliżej swojego celu i całkowitego opanowania języka. Marta wie jak zmobilizować ucznia do mówienia i stawia nacisk na KONWERSACJE.
Dla wszystkich niezdecydowanych mogę polecić naukę z Martą bo nie znam drugiej takiej nauczycielki z taką pasją do nauczania!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Polecam pani Martę jako bardzo merytoryczną, zawsze w 100% przygotowaną do zajęć lektorkę. Lekcje łączą w sobie zarówno aspekt teoretyczny w postaci gramatyki, jak i są nastawione na komunikację oraz poszerzanie słownictwa. Poprzez tłumaczenie tekstów wraz z ich odsłuchiwaniem, aby nauczyć się odpowiedniego akcentu, zajęcia są wypełnione konwersacją w j. niderlandzkim, co umożliwia praktyczne stosowanie języka w różnych sytuacjach w życiu codziennym.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Marta to rewelacyjny nauczyciel jest niezmiernie cierpliwa wyrozumiała i bardzo życzliwa dla swojego ucznia. Zawsze przygotowana do lekcji widać że zawsze materiały przygotowuję indywidualnie pod ucznia a nie leci za podręcznikiem, w sumie uczymy się 4 miesiące i mogę śmiało powiedzieć że w końcu ktoś nauczył mnie rozmawiać po holendersku, przechodziłam już przez kilku nauczycieli i zawsze coś było nie tak, a nauka z Martą to naprawdę czysta przyjemność.
Przede wszystkim Marta uczy mówić i praktycznie wykorzystywać wiedzę gramatyczną a nie skupia się tylko na nudnej zadaniach i regułkach i to jest klucz do sukcesu :)
Wielkie dzięki Marta!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Polecam Martę tym, którzy myślą ze sa beztaleńciami językowymi, pracowałem już z różnymi nauczycielami i praktycznie nic sie nie nauczylem przez ponad rok nauki. Wystarczyło kilka miesięcy nauki z Martą i zrobiłem ogromne postępy. Lekcje są bezstresowe i mega sympatycznie sie z Martą pracuje. Rozwiązujemy dużo zadań, ćwiczeń - widze ze lekcje sa do mnie dostosowane i Marta jest zawsze przygotowana. Naprawde polecam! Dzięki Marta

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2018

Najlepsza nauczycielka z jaką miałam do czynienia (a trochę ich było). Pierwsza, której udało się zmotywować mnie nauki. Z każdą lekcją coraz łatwiej mi było składać zdania, czułam się pewniej. Teraz, mimo świadomosci, że nie mówię jeszcze idealnie, nie mam żadnego oporu przed mówieniem po holendersku (mimo, że przed rozpoczęciem nauki z Martą ciężko mi było wydukać kilka prostych zdań). Teraz przeciwnie, dzięki temu, że widzę postępy mam większą motywację.
Świetna nauczycielka, w przystępny sposób przedstawia materiał, przy tym bardzo dobrze przygotowana, cierpliwa i sympatyczna. Pełna entuzjazmu, za każdym razem mam wrażenie, że daje z siebie wszystko, także z całego serca polecam lekcje z Martą, szczególnie osobom, którym tak jak w moim przypadku nauka języków przychodzi z oporem, Marta skutecznie go przełamuje ;) Wielkie dzięki!

avatar
IRENA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Pani Marta jest profesjonalną nauczycielką ,zawsze przygotowana i punktualna, szanuje czas swojego ucznia, cierpliwa uczynna młoda osoba. Zaczęłam nauke holenderskiego na kursie w szkole ale nic nie rozumiałam P Marta wytłumaczyła mi wszystko pomału i cierpliwie. Wszystkie nowe słowa zapisuje w dokumencie co jest wygodne dla mnie Razem z panią Martą łamiemy moją bariere jezykową i psychiczną i pomalutku widać efekty
Szczerze polecam wszystkim panią Martę

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Marta to naprawdę nauczycielka z powołania, nieraz uczyłam się języków obcych i miałam do czynienia z różnymi nauczycielami ale nauka z Martą to naprawdę przyjemność. Zawsze świetnie przygotowana bardzo rzetelna, profesjonalna dużo wymaga ale jest przy tym bardzo pozytywna. Poleciłam Marte osobiście moim znajomym i wiem że też są mega zadowoleni.
Szczerze polecam!!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2018

Mega lektorka! super profesjonalna i wie jak dotrzeć do ucznia, żeby lekcja go zainteresowała. Marta ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi, z każdą lekcją widzę efekty nauki, szczerze wszystkim polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Super nauczycielka ,każda lekcja z nią jest super,. Gdy ja skupiam się na lekcji Marta w tym czasie przygotowuje mi notatki z których uczę sie nowych słów w wolnym czasie . Godziny lekcji są dopasowane do mnie , i chodź pracuje w trybie zmianowym zawsze znajdzie dla mnie czas . Motywuje mnie do nauki, lekcje są dopasowane do mojej znajomości języka niderlandzkiego ,nie ma kucia słówek z lekcji na lekcje. Każda lekcje mija w fajnej luźnej atmosferze na której coraz lepiej poznaje język niderlandzki. Udało mi się znaleźć lepszą prace w Holandii a to wszystko bo znalazłem super korepetytorkę którą wszystkim gorąco polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.