Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Lubin
Polkowice
Ścinawa
Osiek
Obora
Chróstnik
Krzeczyn Mały
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 60 / 60 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witaj

Interesują Cię solidne, EFEKTYWNE korepetycje w „ludzkiej”atmosferze ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!
 
Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum . Przygotowuję do MATURY , KARTKÓWEK , EGZAMINU GIMNAZJALNEGO , ÓSMOKLASISTY z MATEMATYKI,FIZYKI i CHEMII, pomagam nadrobić zaległości, oraz w pracach domowych. ( również przez internet).

SPECJALIZUJE SIĘ W KOMPLEKSOWYM PRZYGOTOWANIU UCZNIA DO MATURY

PRZYGOTOWANIE DO MATURY:

  • Znam bardzo dobrze program więc potrafię przewidzieć w dużej części jakie będą zadania na egzaminie. W przypadku kiedy brakuje czasu, aby się przygotować, pomijam niektóre treści, które są niepotrzebne aby zdać.
  • Prowadząc danego ucznia staram się objąć go opieką, staram się być osobą, która pokaże mu jak to ma wyglądać, rozplanowuję mu wszystko do przodu, monitoruję efekty i pracę. Przy stałej współpracy zawszę wymagam od ucznia wysiłku, staram się zaszczepić w nim motywację do samodzielnej nauki! Prawie zawsze po skończonych korepetycjach zadaję uczniowi materiał do samodzielnej powtórki, sprawdzam poprzedni.
  • Umiejętna selekcja materiału dostosowywana indywidualnie do każdego ucznia ( nie można wchodzić w zbyt trudny poziom w krótkim czasie jeśli uczeń jest słabszy oraz z drugiej strony nie można pominąć niektórych zagadnień – trzeba znaleźć „ złoty środek”.
  • Kompleksowe przygotowanie do matury. Wierzę w swoje możliwości jak i w osoby, które uczę. Jestem zawsze nastawiona entuzjastycznie, staram się przenieść ten entuzjazm i wiarę w osobę, którą uczę.
  • Do każdego podchodzę indywidualnie - najpierw oceniam umiejętności ucznia, a następnie skupiam się na rzeczach, w których są największe braki.
  • Stworzyłam skrojony na miarę program przygotowujący uczniów do matury podstawowej z matematyki. Program ten składa się z zadań maturalnych z lat poprzednich/ zadań z próbnych egzaminów / zadań z kilkunastu najlepszych książek przygotowujących do matury podstawowej. Program ten przygotowałam testując go na kilkudziesięciu uczniach, dzięki czemu wiem, w których momentach uczniowie mają zazwyczaj problemy.
  • Ucząc korzystając z matur z wcześniejszych lat jak i kilkunastu innych źródeł. Staram się być jak najbardziej wydajna - przykładam szczególną uwagę do samodzielnego wykonywania zadań.
  • Zadań maturalnych uczę schematycznie, wręcz algorytmowo, dzięki czemu uczniowie, którzy nic kompletnie nie umieją są w stanie maturę zdać i co lepsze, zdać na wysoki %.
  • Zawsze po zajęciach daję uczniowi do samodzielnego zrobienia zadania. Wszystko wszędzie zawsze rozkładam na czynniki pierwsze, nawet czas, który jest potrzebny do zdania matury. Matematyka jest taką dziedziną nauki, którą można polubić ale żeby to osiągnąć najpierw trzeba ją zrozumieć . Naprawdę zależy mi, by nasz wspólny wysiłek przyniósł oczekiwane efekty.

CENNIK:
Korepetycje indywidualne
60 PLN / 60 min
Korepetycje w grupach
35 zł/60 min/os. ( 2 osoby w grupie)
30zł/60 min/os. (3 osoby w grupie)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2019

Bardzo dobrze przygotowanie do matury,korepetycje odbywały się bezstresowo wszystko było bardzo jasne,dużo przydatnych wzorów których nie ma w kartach maturalnych

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Szczerze polecam panią Martę.
Doskonale zna zagadnienia obowiązujące na maturze podstawowej jak i rozszerzonej.
Dużo dodatkowych wzorów, zagadnień które przydają się na maturę oraz pozwalają szybciej i sprytniej rozwiązać zadanie.
Przygotowania do matury z matematyki są na wysokim poziomie a każde zadanie tłumaczone do skutku. Na zajęcia chodziłam z przyjemnością, nie traktowałam ich jako przymus tylko wręcz przeciwnie. Atmosfera na zajęciach była zawsze przyjazna a z godzinami zajęć nigdy nie było problemu. Jestem przed maturą ale kompletnie się jej nie boje, wiem, ze jestem dobrze przygotowana :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Matura już niedługo, a ja czuje się pewnie. Od października mój poziom poszedł znacznie w górę. Super Pani, miła atmosfera na lekcji, pomoc nie tylko w czasie korepetycji ale także przez wiadomości o każdej porze dnia.
POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.